Karta atleta

Export do excelu
  • Natálie Skopálková
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Atletický klub Zlín, z.s.
  • Trenér: Utíkal Pavel
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.39 Zlín 04.09.2019
60 m 08.46 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
100 m 13.64 Zlín 17.08.2019
150 m 20.73 Zlín 20.05.2020
200 m 28.64 Zlín 18.05.2020
800 m 2:48.83 Třinec 11.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 09.92 Jablonec nad Nisou 25.06.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 16.05 Třinec 27.06.2020
skok vysoký 1.35 h Zlín 04.12.2019
skok vysoký 1.39 Zlín 01.06.2020
skok o tyči 0 Zlín 03.05.2017
skok daleký 5.01 Zlín 04.09.2019
skok daleký 5.03 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
vrh koulí 2kg 10.73 Přerov 16.10.2019
vrh koulí 2kg 11.48 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
vrh koulí 3kg 09.27 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
vrh koulí 3kg 09.04 Třinec 27.06.2020
hod diskem 0,75kg 24.54 Přerov 16.10.2019
hod oštěpem 400g 32.48 Zlín 17.08.2019
hod oštěpem 500g 28.82 Zlín 24.06.2020
hod kriketovým míčkem 45.01 Otrokovice 25.04.2019
hod plným míčem 2kg 08.76 h Uherské Hradiště 21.12.2018
pětiboj 2621 Třinec 11.05.2019
sedmiboj [Zky] 3447 Třinec 27.06.2020
sprintérský trojboj 1839 Zlín 18.05.2020
vrhačský trojboj 1378 Přerov 16.10.2019
30 m 04.65 h Uherské Hradiště 21.12.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.39 Zlín 04.09.2019
60 m 08.53 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
100 m 13.64 Zlín 17.08.2019
150 m 20.82 Zlín 04.09.2019
800 m 2:48.83 Třinec 11.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 09.92 Jablonec nad Nisou 25.06.2019
skok vysoký 1.35 h Zlín 04.12.2019
skok daleký 4.49 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2019
skok daleký 5.01 Zlín 04.09.2019
vrh koulí 2kg 10.73 Přerov 16.10.2019
vrh koulí 2kg 11.48 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
hod diskem 0,75kg 24.54 Přerov 16.10.2019
hod oštěpem 400g 32.48 Zlín 17.08.2019
hod kriketovým míčkem 45.01 Otrokovice 25.04.2019
pětiboj 2621 Třinec 12.05.2019
vrhačský trojboj 1378 Přerov 17.10.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.12.2019 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) skok daleký/Žkm/S01 27 Ostrava - Vítkovice 3.31
13.12.2019 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) vrh koulí 2kg/Žkm Ostrava - Vítkovice 11.48
13.12.2019 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/R02 3 Ostrava - Vítkovice 08.53
04.12.2019 Mikulášská laťka (AK Zlín) skok vysoký/Žkm/F Zlín 1.35
16.10.2019 3.podzimní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrhačský trojboj/Žkm Přerov 1378
16.10.2019 3.podzimní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm Přerov 10.73
16.10.2019 3.podzimní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod oštěpem 400g/Žkm Přerov 28.06
16.10.2019 3.podzimní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod diskem 0,75kg/Žkm Přerov 24.54
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) skok daleký/Žkm/F Šumperk NM
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 4 Šumperk 10.23
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žkm/B09 1 Šumperk 09.14
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. C (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) skok daleký/Žkm Vyškov 4.98
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. C (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 3 Vyškov 10.15
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 3 Hranice 10.33
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) skok daleký/Žkm/F Hranice 4.72
10.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) skok daleký/Žkm/KA 8 Brno 4.77
10.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 150 m/Žkm/R5 6 Brno 21.46
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 60 m/Žkm/R4 2 Brno 08.56
04.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (AK Zlín) 60 m/Žkm/FA Zlín 08.39
04.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (AK Zlín) skok daleký/Žkm Zlín 5.01
04.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (AK Zlín) 60 m/Žkm/R02 1 Zlín 08.54
04.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (AK Zlín) 150 m/Žkm/B04 1 Zlín 20.82
17.08.2019 Zlín 2019 (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žky/B02 1 Zlín 08.50
17.08.2019 Zlín 2019 (Atletický klub Zlín, z.s.) 100 m/Ž/B05 1 Zlín 13.64
17.08.2019 Zlín 2019 (Atletický klub Zlín, z.s.) hod oštěpem 400g/Žkm Zlín 32.48
25.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/R2 3 Jablonec nad Nisou 09.92
25.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže skok daleký/Žkm/K2 6 Jablonec nad Nisou 4.79
26.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/F 6 Jablonec nad Nisou 10.13
26.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže skok daleký/Žkm/F 12 Jablonec nad Nisou 4.32
18.06.2019 III. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok daleký/Žky MS Uherské Hradiště 4.32
18.06.2019 III. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/Žky/R03 MS Uherské Hradiště 08.54
05.06.2019 III. kolo KPD ml. žactva (AK Zlín) vrh koulí 2kg/Žkm/F Zlín 10.04
05.06.2019 III. kolo KPD ml. žactva (AK Zlín) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 4 Zlín 43.60
15.05.2019 II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/FA Zlín 10.59
15.05.2019 II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žkm/FA Zlín 08.64
15.05.2019 II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žkm/R01 1 Zlín 08.78
15.05.2019 II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje (Atletický klub Zlín, z.s.) skok daleký/Žkm 10 Zlín 3.93
15.05.2019 II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/R02 1 Zlín 10.69
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) pětiboj/Žkm Třinec 2621
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm/B01 1 Třinec 08.66
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žkm 4 Třinec 2:48.83
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) hod kriketovým míčkem/Žkm 5 Třinec 41.74
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žkm 5 Třinec 4.52
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 1 Třinec 10.18
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žkm/B01 5 Olomouc 08.83
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) hod oštěpem 400g/Žkm Olomouc 27.04
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/Žkm Olomouc 4.97
01.05.2019 Otevírací závody (Atletika Holešov) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm Holešov 10.15
01.05.2019 Otevírací závody (Atletika Holešov) skok daleký/Žkm 16= Holešov 0.00
01.05.2019 Otevírací závody (Atletika Holešov) 60 m/Žkm Holešov 08.47
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) pětiboj/Žkm/F Otrokovice 2338
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) 800 m/Žkm 12 Otrokovice 2:57.87
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) hod kriketovým míčkem/Žkm 4 Otrokovice 45.01
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Žkm 4 Otrokovice 4.21
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B14 1 Otrokovice 10.67
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) 60 m/Žkm/B14 1 Otrokovice 08.92
17.04.2019 II. atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) skok daleký/Žkm Zlín 4.47
17.04.2019 II. atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 1 Zlín 11.17
10.04.2019 I. atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žkm/B01 1 Zlín 08.69
10.04.2019 I. atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm Zlín 37.98
10.04.2019 I. atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) hod oštěpem 400g/Žkm Zlín 28.38
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/F 5 Ostrava - Vítkovice 08.90
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R01 5 Ostrava - Vítkovice 08.81
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žkm 6 Ostrava - Vítkovice 4.32
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) 60 m/Žkm/FB Ostrava - Vítkovice 08.69
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) vrh koulí 2kg/Žkm/FA Ostrava - Vítkovice 09.02
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) skok daleký/Žkm/FB Ostrava - Vítkovice 4.49
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) 60 m/Žkm/R03 1 Ostrava - Vítkovice 08.78
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/F 4 Ostrava - Vítkovice 08.67
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm Ostrava - Vítkovice 10.09
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R12 2 Ostrava - Vítkovice 08.77
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žkm/F01 4 Ostrava - Vítkovice 4.37