Karta atleta

Export do excelu
  • Mertová Simona
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště
  • Trenér Michal Filípek
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.70 Zlín 30.05.2018
150 m 22.49 Zlín 05.06.2019
800 m 3:14.64 Zlín 30.05.2018
60 m překážek 14.11 Zlín 30.05.2018
pohár rozhlasu 0429 Hodonín 07.05.2019
pětiboj 1137 Zlín 30.05.2018
hod kriketovým míčkem 25.94 Zlín 30.05.2018
skok daleký 3.34 Zlín 30.05.2018
skok vysoký 1.32 Hodonín 07.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) výška/Žkm/F Šumperk DNS
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 300 m/Žkm/B05 Šumperk DNS
05.06.2019 III. kolo KPD ml. žactva (AK Zlín) výška/Žkm/F 4= Zlín 1.28
05.06.2019 III. kolo KPD ml. žactva (AK Zlín) 150 m/Žkm/B03 1 Zlín 22.49
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Hodonín, Kategorie III (Lípa Lukáš, akhodonin@seznam.cz, 730553944) poharR/Žkm 47= Hodonín 0429
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Hodonín, Kategorie III (Lípa Lukáš, akhodonin@seznam.cz, 730553944) výška/Žkm 6 Hodonín 1.32
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) pětiboj/Žkm/F 54 Otrokovice 1037
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) 800 m/Žkm 49 Otrokovice 3:16.55
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) kriket/Žkm 60 Otrokovice 23.30
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) dálka/Žkm 57 Otrokovice 3.18
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) 60 m př./Žkm/B19 3 Otrokovice 14.43
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) 60 m/Žkm/B19 2 Otrokovice 09.70