Karta atleta

Export do excelu
  • Adéla Zavoralová
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Atletika Chrudim, z.s.
  • Trenér: Fiedler Karel
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.1 h Chrudim 17.02.2020
60 m 08.53 Chrudim 12.06.2019
60 m 08.36 h Praha - Strahov 02.02.2020
150 m 21.39 Svitavy 10.06.2018
300 m 46.63 Ústí nad Orlicí 15.09.2019
300 m 45.41 h Praha - Strahov 02.02.2020
600 m 1:54.5 Chrudim 10.05.2018
800 m 2:47.55 h Jablonec nad Nisou 04.02.2018
800 m 2:38.37 Litomyšl 15.09.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 11.23 h Praha - Stromovka 27.01.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 10.31 Chrudim 12.06.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 09.79 h Praha - Strahov 02.02.2020
skok vysoký 1.20 Chrudim 02.10.2019
skok vysoký 1.33 h Chrudim 24.02.2020
skok o tyči 2.10 Chrudim 03.10.2018
skok o tyči 2.07 h Chrudim 24.02.2020
skok daleký 4.46 Ústí nad Orlicí 11.05.2019
vrh koulí 2kg 09.27 Chrudim 25.09.2019
hod oštěpem 500g 19.11 Chrudim 01.06.2020
pohár rozhlasu 1201 Chrudim 10.05.2018
hod kriketovým míčkem 41.18 Chrudim 25.09.2018
Přespolní běh 08:33 Dolní Dobrouč 24.03.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.2 h Chrudim 02.12.2019
60 m 08.53 Chrudim 12.06.2019
300 m 47.43 h Praha - Stromovka 27.01.2019
300 m 46.63 Ústí nad Orlicí 15.09.2019
800 m 2:41.02 Zlín 31.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 11.23 h Praha - Stromovka 27.01.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 10.31 Chrudim 12.06.2019
skok vysoký 1.27 h Chrudim 14.01.2019
skok vysoký 1.20 Chrudim 02.10.2019
skok o tyči 1.80 h Chrudim 18.02.2019
skok o tyči 1.90 Chrudim 19.06.2019
skok daleký 4.46 Ústí nad Orlicí 11.05.2019
vrh koulí 2kg 09.27 Chrudim 25.09.2019
hod kriketovým míčkem 40.41 Chrudim 17.04.2019
pohár rozhlasu 0962 Chrudim 30.04.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.12.2019 Vánoční laťky Atletiky Chrudim (výška, tyč) (Atletika Chrudim) skok vysoký/Žkm 13= Chrudim 1.20
02.12.2019 Mikulášské závody (50m + 60přek.) (Atletika Chrudim) 50 m/Žkm/B01 1 Chrudim 07.2
02.12.2019 Mikulášské závody (50m + 60přek.) (Atletika Chrudim) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 1 Chrudim 10.2
02.10.2019 Atletická středa (Atletika Chrudim) skok vysoký/Žkm 4 Chrudim 1.20
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 7 Jablonec nad Nisou 10.54
25.09.2019 Atletická středa (Atletika Chrudim) vrh koulí 2kg/Žkm Chrudim 09.27
15.09.2019 Finále KP družstev Pardubického kraje mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 3 Ústí nad Orlicí 10.76
15.09.2019 Finále KP družstev Pardubického kraje mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 300 m/Žkm/B01 3 Ústí nad Orlicí 46.63
15.09.2019 Finále KP družstev Pardubického kraje mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) vrh koulí 2kg/Žkm 6 Ústí nad Orlicí 09.08
04.09.2019 IV. kolo KP družstev mladšího žactva (ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.) 60 m/Žkm/R01 6 Pardubice 09.00
04.09.2019 IV. kolo KP družstev mladšího žactva (ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 2 Pardubice 10.59
04.09.2019 IV. kolo KP družstev mladšího žactva (ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.) 60 m/Žkm/FA 6 Pardubice 09.00
04.09.2019 IV. kolo KP družstev mladšího žactva (ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.) 300 m/Žkm/B04 1 Pardubice 48.73
19.06.2019 Atletická středa (Atletika Chrudim) skok o tyči/Žkm Chrudim 1.90
12.06.2019 3.kolo KPD mladšího žactva (Atletika Chrudim) hod kriketovým míčkem/Žkm 5 Chrudim 39.26
12.06.2019 3.kolo KPD mladšího žactva (Atletika Chrudim) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 1 Chrudim 10.31
12.06.2019 3.kolo KPD mladšího žactva (Atletika Chrudim) 60 m/Žkm/R01 2 Chrudim 08.53
12.06.2019 3.kolo KPD mladšího žactva (Atletika Chrudim) 60 m/Žkm/FA 5 Chrudim 08.73
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) pětiboj/Žkm/F 18 Zlín 2559
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 6 Zlín 10.44
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 15 Zlín 40.06
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žkm/B2 4= Zlín 08.71
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) skok daleký/Žkm 19 Zlín 4.25
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 800 m/Žkm/B1 4 Zlín 2:41.02
29.05.2019 2. kolo KP družstev mladšího žactva, sk.A (Hvězda Pardubice) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 2 Pardubice 10.47
29.05.2019 2. kolo KP družstev mladšího žactva, sk.A (Hvězda Pardubice) vrh koulí 2kg/Žkm 6 Pardubice 08.76
29.05.2019 2. kolo KP družstev mladšího žactva, sk.A (Hvězda Pardubice) 60 m/Žkm/FA 6 Pardubice 08.61
29.05.2019 2. kolo KP družstev mladšího žactva, sk.A (Hvězda Pardubice) 60 m/Žkm/R06 1 Pardubice 08.60
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pardubický, Kategorie III a IV (Toušová Iva, hvezda-pardubice@seznam.cz, 775907122) pohár rozhlasu/Žkm 45= Pardubice 0000
15.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 2 Chrudim 10.71
15.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm Chrudim 08.59
15.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) 60 m/Žkm/R01 4 Chrudim 08.65
15.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) 60 m/Žkm/FA 4 Chrudim 08.75
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) pětiboj/Žkm Ústí nad Orlicí 2502
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 60 m/Žkm/B01 2 Ústí nad Orlicí 08.71
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 800 m/Žkm Ústí nad Orlicí 2:43.36
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 2 Ústí nad Orlicí 10.80
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) hod kriketovým míčkem/Žkm Ústí nad Orlicí 38.41
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) skok daleký/Žkm Ústí nad Orlicí 4.46
30.04.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Chrudim (Karel Fiedler,karel.fiedler@email.cz, 603365033) pohár rozhlasu/Žkm 4 Chrudim 0962
30.04.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Chrudim (Karel Fiedler,karel.fiedler@email.cz, 603365033) skok daleký/Žkm Chrudim 4.11
30.04.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Chrudim (Karel Fiedler,karel.fiedler@email.cz, 603365033) 60 m/Žkm Chrudim 08.76
17.04.2019 Atletická středa (Atletika Chrudim z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm Chrudim 40.41
17.04.2019 Atletická středa (Atletika Chrudim z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm Chrudim 08.96
17.04.2019 Atletická středa (Atletika Chrudim z.s.) skok daleký/Žkm Chrudim 4.36
25.02.2019 6.halové závody (výška, tyč) (Atletika Chrudim z.s.) skok vysoký/Žkm Chrudim 1.23
18.02.2019 5.halové závody (50 + 60 m př.) (Atletika Chrudim, z.s.) 50 m/Žkm/B01 1 Chrudim 07.4
18.02.2019 5.halové závody (50 + 60 m př.) (Atletika Chrudim, z.s.) skok o tyči/Žkm Chrudim 1.80
11.02.2019 4.halové závody (výška, tyč) (Atletika Chrudim) skok vysoký/Žkm 2= Chrudim 1.25
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 1 Praha - Stromovka 11.23
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) skok vysoký/Žkm 4 Praha - Stromovka 1.25
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 300 m/Žkm/B03 1 Praha - Stromovka 47.43
14.01.2019 2.halové závody (výška, tyč ) (Atletika Chrudim) skok vysoký/Žkm Chrudim 1.27
14.01.2019 2.halové závody (výška, tyč ) (Atletika Chrudim) skok o tyči/Žkm Chrudim 1.77
07.01.2019 1.halové závody (50 m + 60 m př.) (Atletika Chrudim z.s.) 50 m/Žkm/B01 1 Chrudim 07.4
07.01.2019 1.halové závody (50 m + 60 m př.) (Atletika Chrudim z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 1 Chrudim 11.3