Karta atleta

Export do excelu
  • Žaneta Zavoralová
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Atletika Chrudim, z.s.
  • Trenér: Šulc Martin
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.6 h Chrudim 05.12.2018
60 m 09.11 Chrudim 01.06.2020
150 m 23.28 Chrudim 12.06.2019
300 m 47.17 Litomyšl 15.09.2018
600 m 1:57.86 Pardubice - Městský atletický stadion 21.05.2018
800 m 2:58.0 Chrudim 19.06.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 11.9 Chrudim 18.06.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 10.8 h Chrudim 02.12.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 11.4 h Chrudim 20.01.2020
skok vysoký 1.35 h Praha - Stromovka 27.01.2019
skok vysoký 1.35 Pardubice 21.05.2019
skok o tyči 1.91 Chrudim 10.10.2018
skok o tyči 1.87 h Chrudim 24.02.2020
skok daleký 3.98 h Praha - Stromovka 27.01.2019
skok daleký 3.90 Chrudim 18.06.2019
vrh koulí 2kg 07.40 h Praha - Stromovka 27.01.2019
vrh koulí 2kg 09.78 Ústí nad Orlicí 15.09.2019
vrh koulí 3kg 08.95 Chrudim 28.06.2020
hod diskem 0,75kg 22.60 Chrudim 16.05.2020
hod kladivem 3kg 18.45 Chrudim 24.06.2020
hod oštěpem 400g 25.87 Pardubice 29.05.2019
hod oštěpem 500g 22.20 Chrudim 07.10.2020
pohár rozhlasu 0853 Pardubice - Městský atletický stadion 21.05.2018
hod kriketovým míčkem 39.98 Pardubice 21.05.2019
pětiboj 1854 Chrudim 19.06.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.6 h Chrudim 02.12.2019
60 m 09.0 Chrudim 18.06.2019
150 m 23.28 Chrudim 12.06.2019
800 m 3:28.0 Chrudim 18.06.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 11.9 Chrudim 18.06.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 10.8 h Chrudim 02.12.2019
skok vysoký 1.35 h Praha - Stromovka 27.01.2019
skok vysoký 1.35 Pardubice 21.05.2019
skok o tyči 1.60 h Chrudim 18.02.2019
skok o tyči 1.90 Chrudim 19.06.2019
skok daleký 3.98 h Praha - Stromovka 27.01.2019
skok daleký 3.90 Chrudim 18.06.2019
vrh koulí 2kg 07.40 h Praha - Stromovka 27.01.2019
vrh koulí 2kg 09.78 Ústí nad Orlicí 15.09.2019
hod oštěpem 400g 25.87 Pardubice 29.05.2019
hod kriketovým míčkem 39.98 Pardubice 21.05.2019
pohár rozhlasu 0460 Pardubice 21.05.2019
pětiboj 1576 Chrudim 18.06.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.12.2019 Vánoční laťky Atletiky Chrudim (výška, tyč) (Atletika Chrudim) skok vysoký/Žkm 4 Chrudim 1.26
02.12.2019 Mikulášské závody (50m + 60přek.) (Atletika Chrudim) 50 m/Žkm/B03 2 Chrudim 07.6
02.12.2019 Mikulášské závody (50m + 60přek.) (Atletika Chrudim) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B05 1 Chrudim 10.8
02.10.2019 Atletická středa (Atletika Chrudim) skok vysoký/Žkm Chrudim 1.30
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) hod oštěpem 400g/Žkm 12 Jablonec nad Nisou 22.32
25.09.2019 Atletická středa (Atletika Chrudim) skok o tyči/Žkm Chrudim 1.70
25.09.2019 Atletická středa (Atletika Chrudim) vrh koulí 2kg/Žkm Chrudim 09.58
15.09.2019 Finále KP družstev Pardubického kraje mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) skok vysoký/Žkm Ústí nad Orlicí 1.34
15.09.2019 Finále KP družstev Pardubického kraje mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) hod oštěpem 400g/Žkm 4 Ústí nad Orlicí 25.72
15.09.2019 Finále KP družstev Pardubického kraje mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) vrh koulí 2kg/Žkm Ústí nad Orlicí 09.78
04.09.2019 IV. kolo KP družstev mladšího žactva (ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.) skok vysoký/Žkm/F Pardubice 1.34
04.09.2019 IV. kolo KP družstev mladšího žactva (ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.) vrh koulí 2kg/Žkm/F 4 Pardubice 09.58
04.09.2019 IV. kolo KP družstev mladšího žactva (ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 16= Pardubice 31.84
19.06.2019 Atletická středa (Atletika Chrudim) skok o tyči/Žkm Chrudim 1.90
18.06.2019 Oddílové víceboje ml. žactva (Atletika Chrudim) pětiboj/Žkm 4 Chrudim 1576
18.06.2019 Oddílové víceboje ml. žactva (Atletika Chrudim) 60 m/Žkm/B01 2 Chrudim 09.0
18.06.2019 Oddílové víceboje ml. žactva (Atletika Chrudim) 800 m/Žkm 10 Chrudim 3:28.0
18.06.2019 Oddílové víceboje ml. žactva (Atletika Chrudim) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 3 Chrudim 11.9
18.06.2019 Oddílové víceboje ml. žactva (Atletika Chrudim) hod kriketovým míčkem/Žkm Chrudim 33.09
18.06.2019 Oddílové víceboje ml. žactva (Atletika Chrudim) skok daleký/Žkm Chrudim 3.90
12.06.2019 3.kolo KPD mladšího žactva (Atletika Chrudim) skok vysoký/Žkm Chrudim 1.34
12.06.2019 3.kolo KPD mladšího žactva (Atletika Chrudim) vrh koulí 2kg/Žkm 6 Chrudim 09.10
12.06.2019 3.kolo KPD mladšího žactva (Atletika Chrudim) 150 m/Žkm/B06 1 Chrudim 23.28
29.05.2019 2. kolo KP družstev mladšího žactva, sk.A (Hvězda Pardubice) skok vysoký/Žkm 8= Pardubice 1.27
29.05.2019 2. kolo KP družstev mladšího žactva, sk.A (Hvězda Pardubice) vrh koulí 2kg/Žkm Pardubice 09.25
29.05.2019 2. kolo KP družstev mladšího žactva, sk.A (Hvězda Pardubice) hod oštěpem 400g/Žkm Pardubice 25.87
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pardubický, Kategorie III a IV (Toušová Iva, hvezda-pardubice@seznam.cz, 775907122) pohár rozhlasu/Žkm 29= Pardubice 0460
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pardubický, Kategorie III a IV (Toušová Iva, hvezda-pardubice@seznam.cz, 775907122) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 8 Pardubice 39.98
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pardubický, Kategorie III a IV (Toušová Iva, hvezda-pardubice@seznam.cz, 775907122) skok vysoký/Žkm/F 5 Pardubice 1.35
15.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) hod oštěpem 400g/Žkm 5 Chrudim 21.91
15.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) skok vysoký/Žkm 5= Chrudim 1.25
15.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) 60 m/Žkm/R03 1 Chrudim 09.16
30.04.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Chrudim (Karel Fiedler,karel.fiedler@email.cz, 603365033) pohár rozhlasu/Žkm 20 Chrudim 0312
30.04.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Chrudim (Karel Fiedler,karel.fiedler@email.cz, 603365033) hod kriketovým míčkem/Žkm 5 Chrudim 35.80
30.04.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Chrudim (Karel Fiedler,karel.fiedler@email.cz, 603365033) skok vysoký/Žkm 6 Chrudim 1.20
17.04.2019 Atletická středa (Atletika Chrudim z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 4 Chrudim 32.38
17.04.2019 Atletická středa (Atletika Chrudim z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm 4 Chrudim 08.03
17.04.2019 Atletická středa (Atletika Chrudim z.s.) skok daleký/Žkm 4 Chrudim 3.89
25.02.2019 6.halové závody (výška, tyč) (Atletika Chrudim z.s.) skok vysoký/Žkm 4= Chrudim 1.23
18.02.2019 5.halové závody (50 + 60 m př.) (Atletika Chrudim, z.s.) skok o tyči/Žkm 4 Chrudim 1.60
18.02.2019 5.halové závody (50 + 60 m př.) (Atletika Chrudim, z.s.) 50 m/Žkm/B06 1 Chrudim 08.2
18.02.2019 5.halové závody (50 + 60 m př.) (Atletika Chrudim, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B04 1 Chrudim 12.3
11.02.2019 4.halové závody (výška, tyč) (Atletika Chrudim) skok vysoký/Žkm 2= Chrudim 1.25
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) skok daleký/Žkm 9 Praha - Stromovka 3.98
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) skok vysoký/Žkm Praha - Stromovka 1.35
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) vrh koulí 2kg/Žkm Praha - Stromovka 07.40
14.01.2019 2.halové závody (výška, tyč ) (Atletika Chrudim) skok vysoký/Žkm Chrudim 1.27
14.01.2019 2.halové závody (výška, tyč ) (Atletika Chrudim) skok o tyči/Žkm 4 Chrudim 1.57
07.01.2019 1.halové závody (50 m + 60 m př.) (Atletika Chrudim z.s.) 50 m/Žkm/B02 1 Chrudim 07.8
07.01.2019 1.halové závody (50 m + 60 m př.) (Atletika Chrudim z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 1 Chrudim 12.4