Karta atleta

Export do excelu
  • Zuzana Fojtíková
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér: Ševčík Jakub
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.36 Ostrava - Vítkovice 09.05.2019
60 m 09.52 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
150 m 24.69 Ostrava - Vítkovice 21.05.2020
300 m 56.38 Ostrava - Vítkovice 05.06.2019
600 m 2:27.61 Ostrava - Vítkovice 21.05.2020
800 m 3:42.76 Ostrava - Vítkovice 09.05.2019
800 m 3:25.10 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 11.16 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 10.79 Opava 23.05.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 10.74 h Ostrava - Vítkovice 21.01.2020
skok vysoký 1.25 Třinec 13.06.2019
skok vysoký 1.32 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
skok daleký 3.69 Ostrava - Vítkovice 09.05.2019
skok daleký 3.96 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
vrh koulí 3kg 07.55 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
hod kriketovým míčkem 35.02 Ostrava - Vítkovice 09.05.2019
pětiboj 1578 Ostrava - Vítkovice 09.05.2019
pětiboj hala [Zky] 1749 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.36 Ostrava - Vítkovice 09.05.2019
60 m 09.52 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
300 m 56.38 Ostrava - Vítkovice 05.06.2019
600 m 2:29.20 Ostrava - Vítkovice 17.09.2019
800 m 3:42.76 Ostrava - Vítkovice 09.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 11.16 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 10.79 Opava 23.05.2019
skok vysoký 1.25 Třinec 13.06.2019
skok daleký 3.69 Ostrava - Vítkovice 09.05.2019
skok daleký 3.87 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
hod kriketovým míčkem 35.02 Ostrava - Vítkovice 09.05.2019
pětiboj 1578 Ostrava - Vítkovice 09.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.12.2019 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) skok daleký/Žkm/S02 8 Ostrava - Vítkovice 3.87
13.12.2019 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/R02 7 Ostrava - Vítkovice 11.41
13.12.2019 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/R08 7 Ostrava - Vítkovice 09.52
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 5 Hranice 11.42
17.09.2019 Atletický čtyřboj ml.žactva (uzavřený závod) (SSK Vítkovice) čtyřboj/Žkm 15 Ostrava - Vítkovice 0931
17.09.2019 Atletický čtyřboj ml.žactva (uzavřený závod) (SSK Vítkovice) 60 m/Žkm 18 Ostrava - Vítkovice 09.88
17.09.2019 Atletický čtyřboj ml.žactva (uzavřený závod) (SSK Vítkovice) 600 m/Žkm 27 Ostrava - Vítkovice 2:29.20
17.09.2019 Atletický čtyřboj ml.žactva (uzavřený závod) (SSK Vítkovice) hod kriketovým míčkem/Žkm 12 Ostrava - Vítkovice 27.21
17.09.2019 Atletický čtyřboj ml.žactva (uzavřený závod) (SSK Vítkovice) skok daleký/Žkm 9 Ostrava - Vítkovice 3.51
05.09.2019 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 8 Frýdek-Místek 13.58
05.09.2019 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) skok vysoký/Žkm/F 20 Frýdek-Místek 1.10
17.06.2019 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 3 Frýdek-Místek 11.18
17.06.2019 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) skok vysoký/Žkm/F 9 Frýdek-Místek 1.20
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) skok vysoký/Žkm 12= Třinec 1.25
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B06 1 Třinec 11.44
05.06.2019 Pětiboj mladšího žactva (pouze pro SSK Vítkovice) (SSK Vítkovice) 60 m/Ž/B02 6 Ostrava - Vítkovice 09.45
05.06.2019 Pětiboj mladšího žactva (pouze pro SSK Vítkovice) (SSK Vítkovice) 300 m/Ž/B03 7 Ostrava - Vítkovice 56.38
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) skok vysoký/Žkm Opava DNS
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 4 Opava 10.79
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 8 Frýdek Místek 12.35
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) skok vysoký/Žkm 12= Frýdek Místek 1.15
09.05.2019 1.kolo mladšího žactva pětiboj (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/B3 1 Ostrava - Vítkovice 09.36
09.05.2019 1.kolo mladšího žactva pětiboj (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B3 1 Ostrava - Vítkovice 11.26
09.05.2019 1.kolo mladšího žactva pětiboj (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žkm/B1 13 Ostrava - Vítkovice 3:42.76
09.05.2019 1.kolo mladšího žactva pětiboj (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žkm 6 Ostrava - Vítkovice 3.69
09.05.2019 1.kolo mladšího žactva pětiboj (SSK Vítkovice, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 5 Ostrava - Vítkovice 35.02
09.05.2019 1.kolo mladšího žactva pětiboj (SSK Vítkovice, z.s.) pětiboj/Žkm 6 Ostrava - Vítkovice 1578
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/R01 6 Ostrava - Vítkovice 11.16
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/F Ostrava - Vítkovice DNS
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R06 4 Ostrava - Vítkovice 09.61
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/R02 3 Ostrava - Vítkovice 11.47