Karta atleta

Export do excelu
  • Káňová Barbora
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér Michaela Šťastná
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.15 h Kladno 10.01.2019
60 m 08.23 Slaný 21.06.2019
60 m 08.69 h Praha - Strahov 02.02.2019
150 m 21.05 Kladno 16.06.2018
150 m 21.52 h Praha - Strahov 02.02.2019
300 m 46.47 Beroun 07.06.2019
800 m 2:55.45 Slaný 10.05.2019
50 m překážek 09.81 h Kladno 20.01.2020
60 m překážek 11.39 Slaný 10.05.2019
pohár rozhlasu 1505 Kladno 02.05.2019
pětiboj 2264 Slaný 10.05.2019
trojboj 1681 Kladno 16.06.2018
hod kriketovým míčkem 33.07 Hranice 26.04.2017
vrh koulí 2kg 07.51 h Kladno 10.01.2019
skok daleký 4.90 Slaný 21.06.2019
skok daleký 4.50 h Kladno 20.01.2020
skok vysoký 1.20 h Kladno 30.01.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.47 h Kladno 20.01.2020
50 m překážek 09.81 h Kladno 20.01.2020
skok daleký 4.50 h Kladno 20.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) dálka/Žky 20 Praha - Eden 4.18
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. A (A. C. TEPO Kladno ) dálka/Žkm 9 Kladno 4.47
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. A (A. C. TEPO Kladno ) 60 m/Žkm/R01 4 Kladno 08.67
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. A (A. C. TEPO Kladno ) 60 m/Žkm/FA 6 Kladno 08.69
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva - střední Čechy (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) dálka/Žkm/F Kutná Hora 4.70
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva - střední Čechy (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 60 m/Žkm/FA 6 Kutná Hora 08.58
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva - střední Čechy (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 60 m/Žkm/R02 1 Kutná Hora 08.56
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (Hvězda Pardubice z.s.) 60 m/Žky/R01 6 Pardubice 08.56
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) 300 m/Žkm/B01 2 Roztoky 48.29
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) 60 m/Žkm/R02 1 Roztoky 08.92
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) 60 m/Žkm/FB Roztoky 08.73
21.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) 60 m/Žkm/FA Slaný 08.25
21.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) dálka/Žkm/F Slaný 4.90
21.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) 60 m/Žkm/R01 1 Slaný 08.23
07.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žkm/FA Beroun 08.39
07.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žkm/R02 1 Beroun 08.42
07.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 300 m/Žkm/B07 2 Beroun 46.47
17.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) dálka/Žkm 6 Kladno 4.40
17.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žkm/R01 3 Kladno 08.55
17.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žkm/FA Kladno 08.56
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) pětiboj/Žkm 6 Slaný 2264
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) 60 m/Žkm Slaný 08.29
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) 800 m/Žkm 11 Slaný 2:55.45
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) 60 m př./Žkm 10 Slaný 11.39
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) kriket/Žkm 34 Slaný 24.75
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) dálka/Žkm Slaný 4.57
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) 150 m/Žkm/B01 3 Kutná Hora 21.06
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) 60 m/Žkm/FA 5 Kutná Hora 08.48
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) 60 m/Žkm/R05 1 Kutná Hora 08.45
02.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kladno, Kategorie III (Jaroslava Kuželová) poharR/Žkm Kladno 1505
02.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kladno, Kategorie III (Jaroslava Kuželová) 60 m/Žkm/B01 1 Kladno 08.63
02.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kladno, Kategorie III (Jaroslava Kuželová) dálka/Žkm 9 Kladno 4.05
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) 60 m/Žkm/FB Praha - Strahov 08.69
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) 60 m/Žkm/R11 2 Praha - Strahov 08.78
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) 150 m/Žkm/B03 1 Praha - Strahov 21.52
10.01.2019 Oddílové utkání sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka, výška (A. C. TEPO Kladno) 50 m/Žkm/B1 2 Kladno 07.15
10.01.2019 Oddílové utkání sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka, výška (A. C. TEPO Kladno) 50 m př./Žkm/B2 2 Kladno 10.20
10.01.2019 Oddílové utkání sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka, výška (A. C. TEPO Kladno) dálka/Žkm Kladno 4.30
10.01.2019 Oddílové utkání sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka, výška (A. C. TEPO Kladno) koule 2kg/Žkm 6 Kladno 07.51