Karta atleta

Export do excelu
  • Michaela Černá
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Znojmo, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.8 Znojmo 17.05.2018
60 m 09.48 Třebíč 28.09.2018
60 m 09.03 h Praha - Strahov 20.01.2019
150 m 22.30 Humpolec 15.09.2019
300 m 52.3 Znojmo 12.06.2018
500 m 1:49.4 Znojmo 17.05.2018
600 m 2:00.5 Znojmo 06.06.2019
800 m 3:06.75 Třebíč 28.09.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 12.37 Třebíč 28.09.2018
skok vysoký 1.39 Humpolec 15.09.2019
skok daleký 3.91 Třebíč 28.09.2018
skok daleký 4.16 h Praha - Strahov 20.01.2019
vrh koulí 2kg 08.04 Humpolec 15.09.2019
vrh koulí 3kg 07.50 Znojmo 19.06.2019
hod oštěpem 400g 14.85 Humpolec 15.09.2019
pohár rozhlasu 0689 Břeclav 22.05.2018
hod kriketovým míčkem 23.37 Třebíč 28.09.2018
čtyřboj 1237 Humpolec 23.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.03 h Praha - Strahov 20.01.2019
60 m 08.8 Znojmo 26.09.2019
150 m 22.30 Humpolec 15.09.2019
600 m 2:00.5 Znojmo 06.06.2019
skok vysoký 1.39 Humpolec 15.09.2019
skok daleký 4.16 h Praha - Strahov 20.01.2019
skok daleký 4.35 Nové Zámky 02.10.2019
vrh koulí 2kg 08.04 Humpolec 15.09.2019
vrh koulí 3kg 07.50 Znojmo 19.06.2019
hod oštěpem 400g 14.85 Humpolec 15.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.10.2019 Medzinárodné trojstretnutie žiactva Tábor-Znojmo-Nové Zámky (Atletický club Nové Zámky) skok daleký/Žky 4 Nové Zámky 4.35
26.09.2019 I. kolo okresní soutěže družstev žactva (TJ Znojmo, z.s.) skok daleký/Žky/F Znojmo 4.00
26.09.2019 I. kolo okresní soutěže družstev žactva (TJ Znojmo, z.s.) 60 m/Žky/FA 5 Znojmo 09.2
26.09.2019 I. kolo okresní soutěže družstev žactva (TJ Znojmo, z.s.) 60 m/Žky/R02 2 Znojmo 08.8
15.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) čtyřboj/Žkm 9 Humpolec 1626
15.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) vrh koulí 2kg/Žkm/FA 15 Humpolec 08.04
15.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) hod oštěpem 400g/Žkm/FA 23 Humpolec 14.85
15.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) skok vysoký/Žkm/FA 4 Humpolec 1.39
15.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) 150 m/Žkm/B09 1 Humpolec 22.30
19.06.2019 IV. kolo okresní soutěže družstev žactva (TJ Znojmo, z.s.) skok daleký/Žky/F Znojmo 4.21
19.06.2019 IV. kolo okresní soutěže družstev žactva (TJ Znojmo, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky/F Znojmo 07.50
06.06.2019 III. kolo okresní soutěže družstev žactva (TJ Znojmo, z.s.) skok daleký/Žky/F 5 Znojmo 4.10
06.06.2019 III. kolo okresní soutěže družstev žactva (TJ Znojmo, z.s.) 600 m/Žky/F 4 Znojmo 2:00.5
25.04.2019 Okresní přebor na dráze mladšího žactva a přípravek (TJ Znojmo, z.s.) skok vysoký/Žkm/F Znojmo 1.33
25.04.2019 Okresní přebor na dráze mladšího žactva a přípravek (TJ Znojmo, z.s.) skok daleký/Žkm/F Znojmo 3.96
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) skok daleký/Žky/F 24= Praha - Strahov 4.16
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 60 m/Žky/R08 MS Praha - Strahov 09.03