Karta atleta

Export do excelu
  • Steindlová Valerie
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: PSK Olymp Praha, z.s.
  • Trenér Michal Krčmář
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.58 Praha - Eden 26.4.2019
60 m 08.71 h Praha-Stromovka 20.12.2018
150 m 20.42 Praha - Eden 23.5.2019
150 m 20.74 h Praha - Stromovka 13.2.2019
200 m 29.02 Stará Boleslav 28.8.2019
300 m 44.44 Praha - Podvinný Mlýn 9.6.2019
300 m 52.7 h Praha - Stromovka 1.2.2017
600 m 2:12.65 h Praha-Stromovka 22.12.2016
800 m 2:51.92 Slaný 10.5.2019
800 m 2:59.67 h Praha-Stromovka 20.12.2018
60 m překážek 10.07 Praha - Jeseniova 17.6.2019
60 m překážek 10.12 h Praha - Strahov 27.2.2019
pohár rozhlasu 0989 Praha - FZŠ Chodovická 25.4.2019
pětiboj 2476 Praha - Podvinný Mlýn 22.9.2019
hod kriketovým míčkem 37.43 Praha - Podvinný Mlýn 22.9.2019
vrh koulí 2kg 08.86 Praha - Stromovka 14.5.2019
vrh koulí 2kg 07.07 h Praha-Stromovka 21.12.2017
skok daleký 4.32 Stará Boleslav 21.8.2019
skok daleký 4.20 h Praha-Stromovka 21.12.2017
skok vysoký 1.33 Praha - Jeseniova 29.5.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.58 Praha - Eden 26.4.2019
60 m 08.72 h Praha - Stromovka 13.2.2019
150 m 20.42 Praha - Eden 23.5.2019
150 m 20.74 h Praha - Stromovka 13.2.2019
200 m 29.02 Stará Boleslav 28.8.2019
300 m 44.44 Praha - Podvinný Mlýn 9.6.2019
800 m 2:51.92 Slaný 10.5.2019
60 m překážek 10.07 Praha - Jeseniova 17.6.2019
60 m překážek 10.12 h Praha - Strahov 27.2.2019
pohár rozhlasu 0989 Praha - FZŠ Chodovická 25.4.2019
pětiboj 2476 Praha - Podvinný Mlýn 22.9.2019
hod kriketovým míčkem 37.43 Praha - Podvinný Mlýn 22.9.2019
vrh koulí 2kg 08.86 Praha - Stromovka 14.5.2019
skok daleký 4.32 Stará Boleslav 21.8.2019
skok daleký 4.19 h Praha - Juliska 24.1.2019
skok vysoký 1.33 Praha - Jeseniova 29.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m př./Žkm/B02 5 Jablonec nad Nisou 10.26
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žkm/F Praha - Podvinný Mlýn 2476
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) dálka/Žkm/S04 4= Praha - Podvinný Mlýn 4.51
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žkm/B08 6 Praha - Podvinný Mlýn 2:55.08
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) kriket/Žkm/S04 11 Praha - Podvinný Mlýn 37.43
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žkm/B14 2 Praha - Podvinný Mlýn 10.12
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B14 3 Praha - Podvinný Mlýn 08.80
18.09.2019 Finále "B" MPD mladšího žactva (Spartak Praha 4) 60 m př./Žkm/B01 1 Praha - Děkanka 10.22
18.09.2019 Finále "B" MPD mladšího žactva (Spartak Praha 4) 150 m/Žkm/B01 1 Praha - Děkanka 20.90
10.09.2019 Semifinále A MPD mladšího žactva (USK Praha) 60 m př./Žkm/B01 2 Praha - Přátelství 10.77
10.09.2019 Semifinále A MPD mladšího žactva (USK Praha) 150 m/Žkm/B01 3 Praha - Přátelství 20.97
04.09.2019 3. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 150 m/Žkm/B01 1 Stará Boleslav 21.02
04.09.2019 3. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m př./Žkm Stará Boleslav 10.19
28.08.2019 2. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m př./Žkm/B01 2 Stará Boleslav 10.64
28.08.2019 2. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/Dky/B02 1 Stará Boleslav 29.02
21.08.2019 1. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žkm/B01 1 Stará Boleslav 08.83
21.08.2019 1. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) dálka/Žkm 4 Stará Boleslav 4.32
17.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) 60 m př./Žkm/B01 1 Praha - Jeseniova 10.07
17.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) dálka/Žkm Praha - Jeseniova 4.13
09.06.2019 Přebor Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 300 m/Žkm/B01 1 Praha - Podvinný Mlýn 44.44
09.06.2019 Přebor Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žkm/B01 1 Praha - Podvinný Mlýn 20.65
29.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) 60 m/Žkm/B01 1 Praha - Jeseniova 08.57
29.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) výška/Žkm/F Praha - Jeseniova 1.33
23.05.2019 Veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žkm/B01 2 Praha - Eden 10.18
23.05.2019 Veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 150 m/Žky/B01 2 Praha - Eden 20.42
23.05.2019 Veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky/B03 2 Praha - Eden 08.58
14.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 2kg/Žkm/F Praha - Stromovka 08.86
14.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žkm/B01 3 Praha - Stromovka 20.74
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) pětiboj/Žkm MS Slaný 2334
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) 60 m/Žkm 6 Slaný 08.63
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) 800 m/Žkm 8 Slaný 2:51.92
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) 60 m př./Žkm Slaný 10.31
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) kriket/Žkm 12 Slaný 34.17
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) dálka/Žkm 15= Slaný 3.90
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 60 m př./Žkm/B01 6 Praha - Děkanka 10.70
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) dálka/Žkm/K01 10 Praha - Děkanka 4.18
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) pětiboj/Žkm 7 Praha - Eden 2375
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 800 m/Žkm/B01 6 Praha - Eden 2:54.71
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žkm/B01 1 Praha - Eden 10.34
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) kriket/Žkm/F02 15 Praha - Eden 31.43
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m/Žkm/B04 1 Praha - Eden 08.58
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) dálka/Žkm/F02 4 Praha - Eden 4.30
25.04.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 9, Kategorie IV kluci a III děvčata (Sláma Karel, karel.slama@ddmpraha9.cz, 731562076) poharR/Žkm 9 Praha - FZŠ Chodovická 0989
25.04.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 9, Kategorie IV kluci a III děvčata (Sláma Karel, karel.slama@ddmpraha9.cz, 731562076) dálka/Žkm 5 Praha - FZŠ Chodovická 4.21
25.04.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 9, Kategorie IV kluci a III děvčata (Sláma Karel, karel.slama@ddmpraha9.cz, 731562076) 60 m/Žkm/B10 1 Praha - FZŠ Chodovická 08.75
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) 60 m př./Žkm/FA Praha - Strahov 10.12
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) 150 m/Žkm/FA 4 Praha - Strahov 20.97
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) 60 m př./Žkm/R05 1 Praha - Strahov 10.33
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) 150 m/Žkm/R04 1 Praha - Strahov 20.96
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m př./Žkm/B03 MS Praha - Stromovka 10.41
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B6 3 Praha - Stromovka 08.72
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B23 1 Praha - Stromovka 20.74
24.01.2019 Veřejné halové závody mladšího žactva (TJ Dukla Praha) dálka/Žkm 4 Praha - Juliska 4.19
24.01.2019 Veřejné halové závody mladšího žactva (TJ Dukla Praha) 60 m př./Žkm/B01 3 Praha - Juliska 10.73
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B21 5 Praha - Stromovka 08.86
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B13 2 Praha - Stromovka 21.36