Karta atleta

Export do excelu
  • Eliška Dragounová
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: SK Sporting Příbram, Z.S.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.32 Beroun 07.06.2019
60 m 09.55 h Praha - Strahov 07.12.2019
150 m 23.90 h Praha - Strahov 11.02.2018
150 m 21.91 Slaný 21.06.2019
300 m 48.66 h Praha - Strahov 12.01.2020
300 m 48.79 Beroun 28.06.2020
600 m 1:55.45 Slaný 21.05.2019
800 m 2:59.32 h Praha - Strahov 11.02.2018
800 m 2:47.38 Vlašim 10.06.2018
1000 m 3:44.86 Kladno 17.05.2019
1500 m 6:05.40 Kladno 04.09.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 12.63 Pacov 13.07.2019
skok daleký 3.89 Pacov 13.07.2019
pohár rozhlasu 0578 Slaný 21.05.2019
hod kriketovým míčkem 32.33 Pacov 13.07.2019
pětiboj 1425 Pacov 13.07.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.32 Beroun 07.06.2019
60 m 09.55 h Praha - Strahov 07.12.2019
150 m 21.91 Slaný 21.06.2019
300 m 49.92 Roztoky 06.09.2019
300 m 49.55 h Praha - Strahov 07.12.2019
600 m 1:55.45 Slaný 21.05.2019
800 m 2:49.49 Beroun 07.06.2019
1000 m 3:44.86 Kladno 17.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.63 Pacov 13.07.2019
skok daleký 3.89 Pacov 13.07.2019
pohár rozhlasu 0578 Slaný 21.05.2019
hod kriketovým míčkem 32.33 Pacov 13.07.2019
pětiboj 1425 Pacov 13.07.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.12.2019 KP smíšených družstev mládeže (SKAS) 60 m/Jky/R13 5 Praha - Strahov 09.55
07.12.2019 KP smíšených družstev mládeže (SKAS) 300 m/Jky/B05 2 Praha - Strahov 49.55
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) 60 m/Žkm/R11 3 Roztoky 09.50
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) 300 m/Žkm/B07 2 Roztoky 49.92
13.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) pětiboj/Žkm 9 Pacov 1425
13.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m/Žkm/B01 6 Pacov 10.64
13.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 800 m/Žkm/F 7 Pacov 3:00.43
13.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 6 Pacov 32.33
13.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/Žkm/F 8 Pacov 3.89
13.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 2 Pacov 12.63
21.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) 600 m/Žkm/F 5 Slaný 1:57.98
21.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) 150 m/Žkm/B03 1 Slaný 21.91
07.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 800 m/Žkm/B01 8 Beroun 2:49.49
07.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žkm/R05 3 Beroun 09.32
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - západ (kategorie III a IV) (ŠSK Slaný, Jaroslav Koukal, jkoukal@volny.cz) pohár rozhlasu/Žkm 23 Slaný 0578
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - západ (kategorie III a IV) (ŠSK Slaný, Jaroslav Koukal, jkoukal@volny.cz) 600 m/Žkm/F 8 Slaný 1:55.45
17.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 1000 m/Žkm/B01 5 Kladno 3:44.86
17.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žkm/R04 1 Kladno 09.42
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Příbram, Kategorie III dívky (Ludmila Michálková, ludmichalkova@gmail.com, 773752608) pohár rozhlasu/Žkm 48 Příbram 0480
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Příbram, Kategorie III dívky (Ludmila Michálková, ludmichalkova@gmail.com, 773752608) 600 m/Žkm 11 Příbram 2:06.2
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) 800 m/Žkm/B03 8 Kutná Hora 2:58.66
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) 150 m/Žkm/B11 4 Kutná Hora 23.05
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) 800 m/Žkm/B01 Praha - Strahov DNF
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) 150 m/Žkm/B09 Praha - Strahov DNS