Karta atleta

Export do excelu
  • Barbora Konečná
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Lokomotiva Beroun z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.60 h Praha - Strahov 12.01.2020
60 m 09.29 Beroun 12.09.2020
150 m 23.70 Kutná Hora 21.09.2019
150 m 23.40 h Praha - Strahov 12.01.2020
500 m 1:42.6 Beroun 01.06.2020
800 m 3:20.5 Beroun 13.10.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 13.84 Beroun 18.05.2018
skok vysoký 1.12 Beroun 05.10.2019
skok daleký 3.65 Beroun 05.10.2019
vrh koulí 2kg 06.45 Beroun 05.10.2019
vrh koulí 3kg 05.78 h Praha - Strahov 07.12.2019
hod oštěpem 400g 25.72 Beroun 07.06.2019
hod oštěpem 500g 25.71 Slaný 05.06.2020
hod kriketovým míčkem 35.38 Kutná Hora 05.05.2019
pohár rozhlasu 0650 Beroun 06.05.2019
pětiboj 1249 Beroun 13.10.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.58 Slaný 21.06.2019
60 m 09.61 h Praha - Strahov 07.12.2019
150 m 23.81 h Praha - Strahov 02.02.2019
150 m 23.70 Kutná Hora 21.09.2019
800 m 3:22.58 Slaný 10.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 14.53 Slaný 10.05.2019
skok vysoký 1.12 Beroun 05.10.2019
skok daleký 3.65 Beroun 05.10.2019
vrh koulí 2kg 06.45 Beroun 05.10.2019
vrh koulí 3kg 05.78 h Praha - Strahov 07.12.2019
hod oštěpem 400g 25.72 Beroun 07.06.2019
hod kriketovým míčkem 35.38 Kutná Hora 05.05.2019
pohár rozhlasu 0650 Beroun 06.05.2019
pětiboj 1076 Slaný 10.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.12.2019 KP smíšených družstev mládeže (SKAS) vrh koulí 3kg/Dky 27 Praha - Strahov 05.78
07.12.2019 KP smíšených družstev mládeže (SKAS) 60 m/Jky/R10 6 Praha - Strahov 09.61
05.10.2019 Oddílové závody (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žkm 6 Beroun 09.5
05.10.2019 Oddílové závody (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 150 m/Žkm 5 Beroun 23.6
05.10.2019 Oddílové závody (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 800 m/Žkm 5 Beroun 3:49.9
05.10.2019 Oddílové závody (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) hod oštěpem 400g/Žkm Beroun 20.60
05.10.2019 Oddílové závody (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok daleký/Žkm Beroun 3.65
05.10.2019 Oddílové závody (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok vysoký/Žkm 3= Beroun 1.12
05.10.2019 Oddílové závody (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm 6 Beroun 06.45
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva - střední Čechy (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) hod oštěpem 400g/Žkm/F 13 Kutná Hora 22.32
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva - střední Čechy (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 150 m/Žkm/B09 3 Kutná Hora 23.70
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) hod oštěpem 400g/Žkm 4 Roztoky 25.13
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) 60 m/Žkm/R04 2 Roztoky 09.69
21.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 19 Slaný 30.32
21.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) 60 m/Žkm/R06 3 Slaný 09.58
07.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) hod oštěpem 400g/Žkm/F 5 Beroun 25.72
07.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žkm/R11 4 Beroun 09.72
17.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) hod kriketovým míčkem/Žkm 13 Kladno 34.86
17.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žkm/R03 5 Kladno 09.79
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) pětiboj/Žkm 31 Slaný 1076
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) 60 m/Žkm 33 Slaný 09.78
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) 800 m/Žkm 33 Slaný 3:22.58
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm 37 Slaný 14.53
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) hod kriketovým míčkem/Žkm 17 Slaný 30.75
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) skok daleký/Žkm 34 Slaný 3.30
06.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Beroun, Kategorie III (Kateřina Zajícová, kzajicova@domecekhorovice.cz, 739633518) hod kriketovým míčkem/Žkm 22 Beroun 30.18
06.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Beroun, Kategorie III (Kateřina Zajícová, kzajicova@domecekhorovice.cz, 739633518) pohár rozhlasu/Žkm/F 31 Beroun 0650
06.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Beroun, Kategorie III (Kateřina Zajícová, kzajicova@domecekhorovice.cz, 739633518) 60 m/Žkm/B08 4= Beroun 09.4
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 14 Kutná Hora 35.38
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) 60 m/Žkm/R03 6 Kutná Hora 09.84
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) 60 m/Žkm/R16 4 Praha - Strahov 09.83
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) 150 m/Žkm/B12 2 Praha - Strahov 23.81