Karta atleta

Export do excelu
  • Kristýna Peterková
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: Čuříková Alena
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.97 h Kladno 20.01.2020
60 m 09.44 Kladno 14.07.2020
150 m 22.77 Slaný 21.06.2019
150 m 22.87 h Praha - Strahov 12.01.2020
300 m 53.14 Roztoky 06.09.2019
800 m 3:10.44 Slaný 10.05.2019
50 m překážek (0.76/7.70) 10.35 h Kladno 10.01.2019
50 m překážek (0.76/8.20) 09.36 h Kladno 20.01.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 11.78 h Praha - Strahov 02.02.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 10.91 Slaný 21.06.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 10.78 h Praha - Strahov 12.01.2020
skok vysoký 1.35 h Kladno 10.02.2020
skok vysoký 1.46 Beroun 28.06.2020
skok daleký 3.43 h Kladno 15.01.2018
skok daleký 4.58 Kladno 14.07.2020
vrh koulí 2kg 08.12 h Kladno 10.01.2019
hod kriketovým míčkem 26.52 Kladno 06.10.2017
pohár rozhlasu 0409 Kladno 02.05.2019
pětiboj 1692 Slaný 10.05.2019
trojboj 1081 Kladno 17.06.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.04 h Kladno 10.01.2019
60 m 09.58 Slaný 10.05.2019
150 m 22.87 h Praha - Strahov 02.02.2019
150 m 22.77 Slaný 21.06.2019
300 m 53.14 Roztoky 06.09.2019
800 m 3:10.44 Slaný 10.05.2019
50 m překážek (0.76/7.70) 10.35 h Kladno 10.01.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 11.78 h Praha - Strahov 02.02.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 10.91 Slaný 21.06.2019
skok vysoký 1.30 h Praha - Strahov 02.02.2019
skok vysoký 1.35 Beroun 07.06.2019
skok daleký 4.03 Slaný 10.05.2019
vrh koulí 2kg 08.12 h Kladno 10.01.2019
pohár rozhlasu 0409 Kladno 02.05.2019
hod kriketovým míčkem 24.02 Plzeň 11.06.2019
pětiboj 1692 Slaný 10.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
01.10.2019 Podzimní běh SPS A.C. TEPO Kladno 2019 (A. C. TEPO Kladno) Přespolní běh/Žkm 14 Kladno-Sletiště 07:35
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva - střední Čechy (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) skok vysoký/Žkm/F 14 Kutná Hora 1.30
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva - střední Čechy (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 3 Kutná Hora 11.59
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm 15 Roztoky 12.44
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) 300 m/Žkm/B08 4 Roztoky 53.14
21.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) 150 m/Žkm/B09 2 Slaný 22.77
21.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 1 Slaný 10.91
11.06.2019 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou pohár rozhlasu/Žkm 56= Plzeň 0000
11.06.2019 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou hod kriketovým míčkem/Žkm 25 Plzeň 24.02
11.06.2019 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou skok vysoký/Žkm 16= Plzeň 1.28
07.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 6 Beroun 11.72
07.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok vysoký/Žkm/F 4 Beroun 1.35
17.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 4 Kladno 11.11
17.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Žkm 4 Kladno 1.35
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) pětiboj/Žkm 15 Slaný 1692
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) 60 m/Žkm 26 Slaný 09.58
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) 800 m/Žkm 23 Slaný 3:10.44
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm 8 Slaný 11.12
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) hod kriketovým míčkem/Žkm 35 Slaný 23.54
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) skok daleký/Žkm 12 Slaný 4.03
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 6 Kutná Hora 11.41
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) 150 m/Žkm/B14 3 Kutná Hora 23.26
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) skok vysoký/Žkm/F 12= Kutná Hora 1.30
02.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kladno, Kategorie III (Jaroslava Kuželová) pohár rozhlasu/Žkm 57 Kladno 0409
02.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kladno, Kategorie III (Jaroslava Kuželová) skok vysoký/Žkm 9= Kladno 1.30
14.03.2019 Jarní přespolní běh mládeže (A. C. TEPO Kladno) Přespolní běh/Žkm 9= Kladno 0:06:56
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) skok vysoký/Žkm/F 11= Praha - Strahov 1.30
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) 150 m/Žkm/B06 3 Praha - Strahov 22.87
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 1 Praha - Strahov 11.78
31.01.2019 Oddílový víceboj sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka (A. C. TEPO Kladno) 50 m/Žkm/B1 3 Kladno 07.9
31.01.2019 Oddílový víceboj sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Žkm Kladno 1.30
10.01.2019 Oddílové utkání sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka, výška (A. C. TEPO Kladno) 50 m/Žkm/B4 1 Kladno 08.04
10.01.2019 Oddílové utkání sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka, výška (A. C. TEPO Kladno) 50 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B3 1 Kladno 10.35
10.01.2019 Oddílové utkání sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka, výška (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Žkm 4= Kladno 1.25
10.01.2019 Oddílové utkání sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka, výška (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 2kg/Žkm Kladno 08.12