Karta atleta

Export do excelu
  • Frydrychová Magdalena
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: T. J. Sokol České Budějovice
  • Trenér Kateřina Bahenská
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.03 České Budějovice (Čtyři Dvory) 10.9.2017
60 m 08.47 Nová Včelnice 15.9.2019
60 m 08.63 h Jablonec nad Nisou 16.3.2019
150 m 20.56 Karlovy Vary 14.9.2019
150 m 21.79 h Praha - Strahov 26.1.2019
300 m 46.20 Karlovy Vary 14.9.2019
300 m 48.26 h Jablonec nad Nisou 16.3.2019
600 m 2:07.54 Nová Včelnice 10.6.2018
800 m 2:55.36 Veselí nad Lužnicí 22.9.2018
800 m 2:52.61 h Praha - Strahov 26.1.2019
1500 m 5:53.64 Nová Včelnice 16.9.2018
60 m překážek 11.35 Nová Včelnice 4.5.2019
60 m překážek 11.62 h České Budějovice 6.1.2019
pohár rozhlasu 0985 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 6.5.2019
pětiboj 2038 Nová Včelnice 4.5.2019
pětiboj hala 2329 h Praha - Strahov 16.2.2019
hod oštěpem 400g 14.01 České Budějovice 8.10.2018
hod kriketovým míčkem 29.86 Veselí nad Lužnicí 22.9.2018
vrh koulí 2kg 07.16 České Budějovice 8.10.2018
vrh koulí 2kg 08.31 h Praha - Strahov 16.2.2019
skok daleký 4.47 Tábor 1.5.2019
skok daleký 4.41 h Praha - Strahov 16.2.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.47 Nová Včelnice 15.9.2019
60 m 08.63 h Jablonec nad Nisou 16.3.2019
150 m 20.56 Karlovy Vary 14.9.2019
150 m 21.79 h Praha - Strahov 26.1.2019
300 m 46.20 Karlovy Vary 14.9.2019
300 m 48.26 h Jablonec nad Nisou 16.3.2019
800 m 3:02.91 Nová Včelnice 4.5.2019
800 m 2:52.61 h Praha - Strahov 26.1.2019
1500 m 6:12.69 Nová Včelnice 15.9.2019
60 m překážek 11.35 Nová Včelnice 4.5.2019
60 m překážek 11.62 h České Budějovice 6.1.2019
pohár rozhlasu 0985 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 6.5.2019
pětiboj 2038 Nová Včelnice 4.5.2019
pětiboj hala 2329 h Praha - Strahov 16.2.2019
hod kriketovým míčkem 25.35 Nová Včelnice 4.5.2019
vrh koulí 2kg 08.31 h Praha - Strahov 16.2.2019
skok daleký 4.47 Tábor 1.5.2019
skok daleký 4.41 h Praha - Strahov 16.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.09.2019 3. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) dálka/Žkm 4 Nová Včelnice 4.23
15.09.2019 3. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) 60 m/Žkm/B01 1 Nová Včelnice 08.47
15.09.2019 3. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) 1500 m/Žkm/F 6 Nová Včelnice 6:12.69
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) 60 m/Žky/R03 6 Karlovy Vary 08.70
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) 300 m/Žky/B03 4 Karlovy Vary 46.20
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) 150 m/Žky/B04 2 Karlovy Vary 20.56
08.09.2019 3. kolo KPD přípravek a staršího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) dálka/Žky/F 12 České Budějovice 4.34
08.09.2019 3. kolo KPD přípravek a staršího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žky/B02 2 České Budějovice 08.57
08.09.2019 3. kolo KPD přípravek a staršího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) 150 m/Žky/B02 1 České Budějovice 20.63
08.06.2019 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) 60 m/Žkm/B01 2 Písek 08.77
08.06.2019 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) 60 m př./Žkm/B01 6 Písek 11.42
08.06.2019 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) 150 m/Žkm/B03 3 Písek 21.66
11.05.2019 Krajský přebor jednotlivců žactva a přípravky (TJ VS Tábor) 60 m/Žky/F 8 Tábor 08.75
11.05.2019 Krajský přebor jednotlivců žactva a přípravky (TJ VS Tábor) dálka/Žky/F 21 Tábor 4.09
11.05.2019 Krajský přebor jednotlivců žactva a přípravky (TJ VS Tábor) 60 m/Žky/R03 2 Tábor 08.68
11.05.2019 Krajský přebor jednotlivců žactva a přípravky (TJ VS Tábor) 300 m/Žky/B02 2 Tábor 46.29
06.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - České Budějovice, Kategorie III (Novák Pavel a Šesták Přemysl) dálka/Žkm SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 4.02
06.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - České Budějovice, Kategorie III (Novák Pavel a Šesták Přemysl) poharR/Žkm 10 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 0985
06.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - České Budějovice, Kategorie III (Novák Pavel a Šesták Přemysl) 60 m/Žkm/B07 1 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.60
04.05.2019 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo) (TJ Nová Včelnice, z.s.) pětiboj/Žkm Nová Včelnice 2038
04.05.2019 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo) (TJ Nová Včelnice, z.s.) 60 m/Žkm/B01 2 Nová Včelnice 08.57
04.05.2019 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo) (TJ Nová Včelnice, z.s.) kriket/Žkm 18 Nová Včelnice 25.35
04.05.2019 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo) (TJ Nová Včelnice, z.s.) dálka/Žkm 4 Nová Včelnice 4.21
04.05.2019 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo) (TJ Nová Včelnice, z.s.) 60 m př./Žkm/B01 2 Nová Včelnice 11.35
04.05.2019 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo) (TJ Nová Včelnice, z.s.) 800 m/Žkm/B03 1 Nová Včelnice 3:02.91
01.05.2019 1. kolo KPD staršího žactva (TJ VS Tábor, z. s.) dálka/Žky 8 Tábor 4.47
01.05.2019 1. kolo KPD staršího žactva (TJ VS Tábor, z. s.) 60 m/Žky/B02 2 Tábor 08.72
01.05.2019 1. kolo KPD staršího žactva (TJ VS Tábor, z. s.) 300 m/Žky/B06 5 Tábor 49.21
16.03.2019 Velikonoční hala žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Žkm 8 Jablonec nad Nisou 4.22
16.03.2019 Velikonoční hala žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žkm/B01 5 Jablonec nad Nisou 08.63
16.03.2019 Velikonoční hala žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/Žkm/B07 1 Jablonec nad Nisou 48.26
16.02.2019 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích v hale (TJ VS Tábor) pětiboj h/Žkm Praha - Strahov 2329
16.02.2019 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích v hale (TJ VS Tábor) 60 m/Žkm/B01 1 Praha - Strahov 08.66
16.02.2019 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích v hale (TJ VS Tábor) 60 m př./Žkm/B01 5 Praha - Strahov 11.72
16.02.2019 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích v hale (TJ VS Tábor) dálka/Žkm Praha - Strahov 4.41
16.02.2019 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích v hale (TJ VS Tábor) koule 2kg/Žkm 7 Praha - Strahov 08.31
16.02.2019 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích v hale (TJ VS Tábor) 800 m/Žkm/B04 3 Praha - Strahov 2:53.93
26.01.2019 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 150 m/Žkm/B01 3 Praha - Strahov 21.79
26.01.2019 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m/Žkm/F Praha - Strahov 08.72
26.01.2019 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m/Žkm/R05 1 Praha - Strahov 08.81
26.01.2019 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 800 m/Žkm/B02 1 Praha - Strahov 2:52.61
06.01.2019 Halové oddílové závody žactva a dorostu (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žkm České Budějovice 08.95
06.01.2019 Halové oddílové závody žactva a dorostu (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m př./Žkm České Budějovice 11.62