Karta atleta

Export do excelu
  • Nikola Kocourková
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Neratovice
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.64 h Český Brod 22.02.2020
60 m 08.67 Beroun 28.06.2020
100 m 13.94 Roztoky u Prahy 31.05.2020
150 m 23.72 h Praha - Strahov 11.02.2018
150 m 21.07 Kladno 01.07.2020
200 m 30.83 Roztoky u Prahy 13.09.2020
300 m 53.66 h Praha - Strahov 07.12.2019
300 m 47.92 Beroun 28.06.2020
skok vysoký 1.25 h Český Brod 22.02.2020
skok daleký 4.61 h Český Brod 18.01.2020
skok daleký 4.60 Slaný 05.06.2020
vrh koulí 2kg 06.27 h Praha - Strahov 02.02.2019
hod kriketovým míčkem 35.99 Olomouc 12.06.2018
pohár rozhlasu 0833 Olomouc 12.06.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.85 Plzeň 11.06.2019
60 m 08.79 h Praha - Strahov 07.12.2019
150 m 24.13 h Praha - Strahov 02.02.2019
150 m 21.45 Slaný 21.06.2019
300 m 51.06 Beroun 07.06.2019
300 m 53.66 h Praha - Strahov 07.12.2019
skok daleký 4.26 Plzeň 11.06.2019
skok daleký 4.38 h Praha - Strahov 07.12.2019
vrh koulí 2kg 06.27 h Praha - Strahov 02.02.2019
pohár rozhlasu 0391 Plzeň 11.06.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.12.2019 KP smíšených družstev mládeže (SKAS) skok daleký/Jky/S01 5 Praha - Strahov 4.38
07.12.2019 KP smíšených družstev mládeže (SKAS) 60 m/Jky/R08 4 Praha - Strahov 08.79
07.12.2019 KP smíšených družstev mládeže (SKAS) 300 m/Jky/B06 4 Praha - Strahov 53.66
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva - střední Čechy (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) skok daleký/Žkm/F 10 Kutná Hora 4.19
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva - střední Čechy (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 150 m/Žkm/B03 4 Kutná Hora 22.25
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) skok daleký/Žkm 9 Roztoky 4.05
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) 300 m/Žkm/B04 2 Roztoky 51.45
21.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) skok daleký/Žkm/F 14 Slaný 4.16
21.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) 150 m/Žkm/B02 3 Slaný 21.45
11.06.2019 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou pohár rozhlasu/Žkm 51 Plzeň 0391
11.06.2019 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou skok daleký/Žkm 12 Plzeň 4.35
11.06.2019 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou 60 m/Žkm/B04 2 Plzeň 08.85
07.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žkm/R03 2 Beroun 09.08
07.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 300 m/Žkm/B08 3 Beroun 51.06
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - západ (kategorie III a IV) (ŠSK Slaný, Jaroslav Koukal, jkoukal@volny.cz) pohár rozhlasu/Žkm 44= Slaný 0000
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - západ (kategorie III a IV) (ŠSK Slaný, Jaroslav Koukal, jkoukal@volny.cz) skok daleký/Žkm/J01 8 Slaný 3.86
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - západ (kategorie III a IV) (ŠSK Slaný, Jaroslav Koukal, jkoukal@volny.cz) 60 m/Žkm/B02 2 Slaný 09.13
17.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žkm 11 Kladno 4.13
17.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žkm/B11 1 Kladno 22.36
17.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Mělník, Kategorie III (Vydrová Helena, info@ddmneratovice.cz, 315682187) pohár rozhlasu/Žkm 26 Neratovice 0336
17.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Mělník, Kategorie III (Vydrová Helena, info@ddmneratovice.cz, 315682187) skok daleký/Žkm 3= Neratovice 4.12
17.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Mělník, Kategorie III (Vydrová Helena, info@ddmneratovice.cz, 315682187) 60 m/Žkm Neratovice 08.6
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) skok daleký/Žkm/JA 4 Kutná Hora 3.85
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) 150 m/Žkm/B03 1 Kutná Hora 21.76
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) vrh koulí 2kg/Žkm/F 19 Praha - Strahov 06.27
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) 150 m/Žkm/B05 4 Praha - Strahov 24.13