Karta atleta

Export do excelu
  • Olšinová Klára
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Opava
  • Trenér Petr Mička
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.51 h Opava 15.02.2018
60 m 09.31 Opava 07.06.2019
60 m 09.28 h Opava 28.01.2018
150 m 21.91 Frýdek-Místek 05.09.2019
300 m 49.10 Frýdek-Místek 05.09.2019
600 m 2:15.10 Opava 07.06.2019
800 m 3:07.02 Opava 23.04.2019
60 m překážek 12.39 Opava 26.04.2018
60 m překážek 14.33 h Opava 15.02.2018
pětiboj 1426 Opava 23.04.2019
hod kriketovým míčkem 22.48 Opava 07.06.2019
skok daleký 3.78 Opava 07.06.2019
skok daleký 2.96 h Opava 15.02.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 300 m/Žkm/B03 2 Šumperk 49.25
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 150 m/Žkm/B08 5 Šumperk 22.16
05.09.2019 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 300 m/Žkm/B01 5 Frýdek-Místek 49.10
05.09.2019 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 150 m/Žkm/B02 1 Frýdek-Místek 21.91
07.06.2019 Okresní finále v atletickém čtyřboji III.kategorie ZŠ (ZŠ Englišova Opava) pětiboj/Žkm 35 Opava 1206
07.06.2019 Okresní finále v atletickém čtyřboji III.kategorie ZŠ (ZŠ Englišova Opava) kriket/Žkm 59 Opava 22.48
07.06.2019 Okresní finále v atletickém čtyřboji III.kategorie ZŠ (ZŠ Englišova Opava) dálka/Žkm 13 Opava 3.78
07.06.2019 Okresní finále v atletickém čtyřboji III.kategorie ZŠ (ZŠ Englišova Opava) 60 m/Žkm/B04 1 Opava 09.31
07.06.2019 Okresní finále v atletickém čtyřboji III.kategorie ZŠ (ZŠ Englišova Opava) 600 m/Žkm/B03 9 Opava 2:15.10
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) 300 m/Žkm/B05 1 Opava 49.65
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) 150 m/Žkm/B06 5 Opava 22.61
23.04.2019 Přebor ČOS ve víceboji (TJ Sokol Opava) pětiboj/Žkm 7 Opava 1426
23.04.2019 Přebor ČOS ve víceboji (TJ Sokol Opava) 60 m př./Žkm/B11 1 Opava 12.70
23.04.2019 Přebor ČOS ve víceboji (TJ Sokol Opava) kriket/Žkm 17 Opava 22.43
23.04.2019 Přebor ČOS ve víceboji (TJ Sokol Opava) dálka/Žkm 17 Opava 3.66
23.04.2019 Přebor ČOS ve víceboji (TJ Sokol Opava) 60 m/Žkm/B09 1 Opava 09.47
23.04.2019 Přebor ČOS ve víceboji (TJ Sokol Opava) 800 m/Žkm/B03 3 Opava 3:07.02