Karta atleta

Export do excelu
  • Natálie Dolejšová
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Slavoj BANES Pacov
  • Trenér: Zajíc Pavel
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.71 h Nová Včelnice 08.02.2019
60 m 09.29 Jihlava 06.06.2020
150 m 23.15 Jihlava 08.06.2019
300 m 62.4 Pacov 14.09.2017
800 m 3:07.54 Jihlava 20.05.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 11.90 h Praha - Strahov 20.01.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 13.02 h Nová Včelnice 08.02.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 11.78 Pacov 15.06.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 19.14 Pacov 07.09.2019
200 m překážek (0.76) 40.59 Jihlava 06.06.2020
skok vysoký 1.20 Pacov 10.06.2018
skok daleký 3.72 h Praha - Strahov 20.01.2019
skok daleký 4.42 Jihlava 06.06.2020
vrh koulí 2kg 06.76 Pacov 10.06.2018
hod oštěpem 400g 17.58 Humpolec 23.09.2018
hod oštěpem 500g 16.94 Pacov 08.09.2018
pohár rozhlasu 0773 Pacov 16.05.2019
hod kriketovým míčkem 29.10 Jihlava 19.05.2019
čtyřboj 1306 Pacov 15.06.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.71 h Nová Včelnice 08.02.2019
60 m 09.35 Pacov 07.09.2019
150 m 23.15 Jihlava 08.06.2019
800 m 3:23.3 Pacov 15.05.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 11.90 h Praha - Strahov 20.01.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 13.02 h Nová Včelnice 08.02.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 11.78 Pacov 15.06.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 19.14 Pacov 07.09.2019
skok vysoký 1.20 Jihlava 04.05.2019
skok daleký 3.72 h Praha - Strahov 20.01.2019
skok daleký 4.16 Jihlava 19.05.2019
hod oštěpem 400g 17.14 Jihlava 08.06.2019
pohár rozhlasu 0773 Pacov 16.05.2019
hod kriketovým míčkem 29.10 Jihlava 19.05.2019
čtyřboj 1306 Pacov 15.06.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.09.2019 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/Žky 19 Pacov 4.00
07.09.2019 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 2 Pacov 19.14
07.09.2019 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m/Žky/B06 2 Pacov 09.35
01.09.2019 KP staršího a mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) 60 m/Žkm/R01 7 Jihlava 09.53
01.09.2019 KP staršího a mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm 5 Jihlava 11.90
01.09.2019 KP staršího a mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) skok daleký/Žkm/F 9 Jihlava 4.04
13.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) pětiboj/Žkm 8 Pacov 1436
13.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 800 m/Žkm/F 9 Pacov 3:25.77
13.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 4 Pacov 11.79
13.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 10 Pacov 24.49
13.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/Žkm/F 7 Pacov 3.93
13.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m/Žkm/B02 5 Pacov 09.72
15.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) čtyřboj/Žkm/F 25 Pacov 1306
15.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) hod oštěpem 400g/Žkm/FA 21 Pacov 15.13
15.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/Žkm/FA 14 Pacov 4.09
15.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 1 Pacov 11.78
15.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m/Žkm/B02 4 Pacov 09.87
08.06.2019 Pohár smíšených družstev mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) 150 m/Žkm/B02 1 Jihlava 23.15
08.06.2019 Pohár smíšených družstev mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) hod oštěpem 400g/Žkm/F 9 Jihlava 17.14
26.05.2019 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 3 Třebíč 19.35
26.05.2019 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žky/B05 8 Třebíč 09.71
26.05.2019 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/Žky 27= Třebíč 3.78
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) pětiboj/Žkm 33 Jihlava 1466
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/FB 13 Jihlava 29.10
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) skok daleký/Žkm/FB Jihlava 4.16
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B09 2 Jihlava 12.19
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) 60 m/Žkm/B03 5 Jihlava 09.87
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) 800 m/Žkm/B06 11 Jihlava 3:23.7
16.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pelhřimov, Kategorie III a IV (Fišar Libor, ddm@pel.cz, 724248148) pohár rozhlasu/Žkm 14 Pacov 0773
16.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pelhřimov, Kategorie III a IV (Fišar Libor, ddm@pel.cz, 724248148) skok daleký/Žkm Pacov 4.19
16.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pelhřimov, Kategorie III a IV (Fišar Libor, ddm@pel.cz, 724248148) 60 m/Žkm/B01 6 Pacov 09.4
15.05.2019 1.kolo Pacovský atletický pohár (TJ Slavoj BANES Pacov) 800 m/Žkm/B 1 Pacov 3:23.3
15.05.2019 1.kolo Pacovský atletický pohár (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m/Žkm/B 2 Pacov 09.3
04.05.2019 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) skok vysoký/Žky/F 13= Jihlava 1.20
04.05.2019 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 60 m/Žky/B01 7 Jihlava 09.77
04.05.2019 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) skok daleký/Žky/F 15 Jihlava 4.02
08.02.2019 Halové oddílové závody (TJ Nová Včelnice) 60 m/Žkm/B02 1 Nová Včelnice 09.71
08.02.2019 Halové oddílové závody (TJ Nová Včelnice) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 1 Nová Včelnice 13.02
08.02.2019 Halové oddílové závody (TJ Nová Včelnice) 60 m/Žkm/B04 1 Nová Včelnice 09.77
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) skok daleký/Žky/F 36 Praha - Strahov 3.72
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B04 5 Praha - Strahov 11.90