Karta atleta

Export do excelu
  • Adéla Sahulková
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér: Robovský Jiří
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.99 Kolín 18.06.2021
60 m 08.14 h Praha - Stromovka 09.01.2022
100 m 13.14 Kolín 12.05.2020
150 m 18.94 Mladá Boleslav 19.09.2021
150 m 20.02 h Praha - Strahov 14.01.2022
200 m 26.18 Nové Město nad Metují 21.08.2021
200 m 26.93 h Praha - Stromovka 09.01.2022
300 m 40.82 Ostrava - Vítkovice 02.10.2021
300 m 42.43 h Praha - Strahov 14.01.2022
800 m 2:58.35 Kolín 10.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 13.87 h Veletov 03.02.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 11.54 Kolín 10.05.2019
skok vysoký 1.15 h Veletov 03.02.2018
skok daleký 4.44 h Praha - Strahov 12.01.2020
skok daleký 5.13 Kolín 20.05.2020
pohár rozhlasu 1336 Kolín 04.05.2018
hod kriketovým míčkem 23.77 Kolín 10.05.2019
pětiboj 2051 Kolín 10.05.2019
sprintérský trojboj 2266 Kolín 18.08.2021

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.65 Kolín 03.06.2019
150 m 20.25 Kutná Hora 21.09.2019
300 m 45.49 Vlašim 07.06.2019
800 m 2:58.35 Kolín 10.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 11.54 Kolín 10.05.2019
skok daleký 4.54 Kutná Hora 06.09.2019
hod kriketovým míčkem 23.77 Kolín 10.05.2019
pětiboj 2051 Kolín 10.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
31.12.2019 Testovací závod SG 2 (test) skok daleký/Žkm test NM
31.12.2019 Testovací závod SG 2 (test) 150 m/Žkm test NM
08.10.2019 Okresní přebor ZŠ a SŠ v přespolním běhu (TJ Sokol Kolín-atletika) Přespolní běh/Žky 16= Kolín 0:08:03
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. A (A. C. TEPO Kladno ) 150 m/Žkm/B01 2 Kladno 20.41
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva - střední Čechy (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) skok daleký/Žkm/F 5 Kutná Hora 4.53
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva - střední Čechy (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 150 m/Žkm/B01 4 Kutná Hora 20.25
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. B (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) skok daleký/Žkm Kutná Hora 4.54
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. B (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 300 m/Žkm/B01 2 Kutná Hora 45.82
21.06.2019 3.kolo KPD ml.žactva skupina B (AC Čáslav) 150 m/Žkm/B01 2 Čáslav 20.78
21.06.2019 3.kolo KPD ml.žactva skupina B (AC Čáslav) skok daleký/Žkm/F Čáslav 4.66
07.06.2019 2.kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) skok daleký/Žkm Vlašim 4.80
07.06.2019 2.kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) 300 m/Žkm Vlašim 45.49
03.06.2019 Kolínské sportovní dny ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm/R02 2 Kolín 08.65
03.06.2019 Kolínské sportovní dny ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm/F Kolín 08.70
03.06.2019 Kolínské sportovní dny ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žkm 5 Kolín 4.14
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) pětiboj/Žkm 12 Kolín 2051
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žkm Kolín 4.42
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kriketovým míčkem/Žkm 24 Kolín 23.77
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 5 Kolín 11.54
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm/B04 2 Kolín 08.69
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žkm/B03 15 Kolín 2:58.35
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) 150 m/Žkm/B01 4 Kutná Hora 21.07
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) skok daleký/Žkm/JB 7 Kutná Hora 4.20