Karta atleta

Export do excelu
  • Ema Pajerová
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: SKP Olympia Kutná Hora z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.54 Čáslav 02.10.2020
100 m 13.74 Vlašim 30.05.2020
150 m 20.60 Vlašim 26.06.2020
200 m 28.12 Kutná Hora 11.10.2020
300 m 46.98 h Praha - Strahov 12.01.2020
300 m 44.78 Kolín 05.06.2020
500 m 1:40.25 Nymburk 08.06.2017
800 m 2:49.35 Nymburk 29.09.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.50 Kolín 10.05.2019
skok vysoký 1.35 Kutná Hora 01.06.2020
skok o tyči 2.20 Kutná Hora 11.09.2020
skok daleký 4.77 h Jablonec nad Nisou 07.12.2019
skok daleký 5.28 Kutná Hora 11.10.2020
vrh koulí 2kg 06.63 Nymburk 29.09.2019
vrh koulí 3kg 07.11 Kutná Hora 11.10.2020
hod diskem 0,75kg 19.09 Kutná Hora 11.10.2020
hod oštěpem 500g 10.75 Kutná Hora 11.10.2020
hod kriketovým míčkem 23.58 Kolín 10.05.2019
pětiboj 1794 Kolín 10.05.2019
čtyřboj 1745 Nymburk 29.09.2019
sprintérský trojboj 1941 Vlašim 30.05.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.94 Kolín 10.05.2019
150 m 21.78 Kutná Hora 05.05.2019
300 m 46.67 Vlašim 07.06.2019
300 m 48.04 h Jablonec nad Nisou 07.12.2019
800 m 2:49.35 Nymburk 29.09.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.50 Kolín 10.05.2019
skok daleký 4.67 Kutná Hora 06.09.2019
skok daleký 4.77 h Jablonec nad Nisou 07.12.2019
vrh koulí 2kg 06.63 Nymburk 29.09.2019
hod kriketovým míčkem 23.58 Kolín 10.05.2019
pětiboj 1794 Kolín 10.05.2019
čtyřboj 1745 Nymburk 29.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.12.2019 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/Žkm/B6 2 Jablonec nad Nisou 48.04
07.12.2019 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Žkm/FA 4 Jablonec nad Nisou 4.77
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) 60 m/Žkm/B4 1 Nymburk 09.08
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) 800 m/Žkm/B2 2 Nymburk 2:49.35
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) skok daleký/Žkm Nymburk 4.46
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm 16 Nymburk 06.63
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) čtyřboj/Žkm Nymburk 1745
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva - střední Čechy (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) skok daleký/Žkm/F Kutná Hora 4.56
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. B (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) skok daleký/Žkm Kutná Hora 4.67
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. B (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 300 m/Žkm/B02 2 Kutná Hora 48.80
21.06.2019 3.kolo KPD ml.žactva skupina B (AC Čáslav) 150 m/Žkm/B01 5 Čáslav 21.27
21.06.2019 3.kolo KPD ml.žactva skupina B (AC Čáslav) skok daleký/Žkm/F Čáslav 4.66
07.06.2019 2.kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) skok daleký/Žkm 10 Vlašim 4.21
07.06.2019 2.kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) 300 m/Žkm Vlašim 46.67
17.05.2019 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina „B“ (Atletika Stará Boleslav, z. s.) skok daleký/Žkm 20 Stará Boleslav 3.83
17.05.2019 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina „B“ (Atletika Stará Boleslav, z. s.) 150 m/Žkm/B01 4 Stará Boleslav 22.01
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) pětiboj/Žkm 28 Kolín 1794
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žkm 6 Kolín 4.23
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kriketovým míčkem/Žkm 25 Kolín 23.58
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B04 3= Kolín 12.50
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm/B02 4 Kolín 08.94
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žkm/B02 8 Kolín 2:59.20
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) 150 m/Žkm/B12 3 Kutná Hora 21.78
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) skok daleký/Žkm/JB 8 Kutná Hora 4.19
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) 60 m/Žkm/R04 4 Kutná Hora 08.96