Karta atleta

Export do excelu
  • Anna Křehlíková
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: AK Olymp Brno, spolek
  • Trenér: Nezdařilová Alena
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.17 Brno 28.08.2019
60 m 09.06 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
150 m 25.33 Brno – Královo Pole 11.05.2017
300 m 49.43 Brno 08.09.2020
600 m 2:00.08 Brno 28.08.2019
800 m 2:57.67 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2019
800 m 2:47.20 Blansko 26.09.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 10.81 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 10.50 Brno 13.06.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 10.45 h Ostrava - Vítkovice 17.01.2020
60 m překážek 10.95 Brno 01.06.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 16.98 Olomouc 13.09.2020
200 m překážek (0.76) 33.81 Olomouc 13.09.2020
skok vysoký 1.52 h Brno 06.02.2019
skok vysoký 1.46 Brno 27.04.2019
skok daleký 4.46 h Ostrava - Vítkovice 17.01.2020
skok daleký 4.78 Brno, Vojtova 12c 24.08.2020
vrh koulí 2kg 09.08 Blansko 26.09.2019
vrh koulí 3kg 07.28 Brno 01.06.2020
hod oštěpem 500g 27.32 Brno 08.09.2020
hod kriketovým míčkem 35.92 Třinec 11.05.2019
pětiboj 1981 Třinec 11.05.2019
čtyřboj 1681 Brno 28.08.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.17 Brno 28.08.2019
60 m 09.06 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
600 m 2:00.08 Brno 28.08.2019
800 m 2:57.67 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2019
800 m 2:47.20 Blansko 26.09.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 10.85 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 10.50 Brno 13.06.2019
skok vysoký 1.52 h Brno 06.02.2019
skok vysoký 1.46 Brno 27.04.2019
skok daleký 4.15 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2019
skok daleký 3.87 Břeclav 04.05.2019
vrh koulí 2kg 09.08 Blansko 26.09.2019
hod kriketovým míčkem 35.92 Třinec 11.05.2019
pětiboj 1981 Třinec 11.05.2019
čtyřboj 1681 Brno 28.08.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.12.2019 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) skok vysoký/Žkm 7= Ostrava - Vítkovice 1.36
13.12.2019 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) skok daleký/Žkm/S01 21 Ostrava - Vítkovice 4.10
13.12.2019 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/R14 3 Ostrava - Vítkovice 09.06
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) skok vysoký/Žkm/F 8= Šumperk 1.34
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 3 Šumperk 10.99
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/Žkm/B02 8 Šumperk 2:54.79
26.09.2019 Finále družstev mladšího žactva Jihomoravského kraje (ASK Blansko) vrh koulí 2kg/Žkm 8 Blansko 09.08
26.09.2019 Finále družstev mladšího žactva Jihomoravského kraje (ASK Blansko) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 4 Blansko 10.74
26.09.2019 Finále družstev mladšího žactva Jihomoravského kraje (ASK Blansko) 800 m/Žkm 5 Blansko 2:47.20
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) skok vysoký/Žkm/F 10 Hranice 1.35
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 4 Hranice 11.16
10.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) skok vysoký/Žkm/FA 18= Brno 1.38
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) hod kriketovým míčkem/Žkm/KB 13 Brno 32.16
10.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) skok daleký/Žkm/KC 6 Brno 4.18
11.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 800 m/Žkm/B4 11 Brno 2:49.56
28.08.2019 Čtyřboj mladšího žactva v rámci Memoriálu Josefa Sečkáře (AK Olymp Brno) čtyřboj/Žkm 5 Brno 1681
28.08.2019 Čtyřboj mladšího žactva v rámci Memoriálu Josefa Sečkáře (AK Olymp Brno) hod kriketovým míčkem/Žkm 4 Brno 33.71
28.08.2019 Čtyřboj mladšího žactva v rámci Memoriálu Josefa Sečkáře (AK Olymp Brno) skok daleký/Žkm 6 Brno 4.27
28.08.2019 Čtyřboj mladšího žactva v rámci Memoriálu Josefa Sečkáře (AK Olymp Brno) 60 m/Žkm/B02 2 Brno 09.17
28.08.2019 Čtyřboj mladšího žactva v rámci Memoriálu Josefa Sečkáře (AK Olymp Brno) 600 m/Žkm/B02 2 Brno 2:00.08
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže skok vysoký/Žkm/K2 Jablonec nad Nisou NM
25.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/R2 7 Jablonec nad Nisou 10.51
13.06.2019 2. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva JmKAS, skupina A (AC Moravská Slavia Brno) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 3 Brno 10.50
13.06.2019 2. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva JmKAS, skupina A (AC Moravská Slavia Brno) skok vysoký/Žkm/F 5 Brno 1.40
13.06.2019 2. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva JmKAS, skupina A (AC Moravská Slavia Brno) vrh koulí 2kg/Žkm/F 5 Brno 08.43
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) pětiboj/Žkm 13 Třinec 1981
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žkm 11 Třinec 2:52.44
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 7 Třinec 11.21
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) hod kriketovým míčkem/Žkm 10 Třinec 35.92
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žkm 15 Třinec 3.87
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm/B02 6 Třinec 09.46
09.05.2019 1. kolo družstev mladšího žactva skupiny A JmK (ASK Blansko) skok daleký/Žkm 8= Blansko 4.09
09.05.2019 1. kolo družstev mladšího žactva skupiny A JmK (ASK Blansko) vrh koulí 2kg/Žkm 4 Blansko 07.38
09.05.2019 1. kolo družstev mladšího žactva skupiny A JmK (ASK Blansko) skok vysoký/Žkm Blansko 1.41
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) skok vysoký/Žkm Olomouc 1.35
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) skok vysoký/Žkm/F 5 Břeclav 1.35
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/Žkm 16 Břeclav 3.87
27.04.2019 MORENDA MÍTINK 2019 (AC Moravská Slavia Brno, spolek) skok vysoký/Žkm/F Brno 1.46
10.03.2019 Meziměstské utkání mladšího žactva (SSK Vítkovice) skok vysoký/Žkm Ostrava - Vítkovice 1.45
06.02.2019 Brněnská laťka (JAC Brno) skok vysoký/Žkm Brno 1.52
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Žkm 5 Ostrava - Vítkovice 1.45
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žkm 17 Ostrava - Vítkovice 4.14
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/R02 2 Ostrava - Vítkovice 10.85
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) 800 m/Žkm/B01 6 Ostrava - Vítkovice 2:57.67
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) skok daleký/Žkm/FA 6 Ostrava - Vítkovice 4.15
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) skok vysoký/Žkm/FB Ostrava - Vítkovice 1.37
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/R03 1 Ostrava - Vítkovice 11.36
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Žkm 7 Ostrava - Vítkovice 1.35
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žkm/F01 13 Ostrava - Vítkovice 4.02