Karta atleta

Export do excelu
  • Kateřina Macáková
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: Čuříková Alena
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.35 h Kladno 20.01.2020
60 m 08.58 Slaný 21.06.2019
60 m 08.81 h Praha - Strahov 12.01.2020
150 m 21.98 h Praha - Strahov 12.01.2020
150 m 21.29 Beroun 28.06.2020
300 m 48.91 Roztoky 06.09.2019
600 m 1:52.99 Plzeň 11.06.2019
800 m 2:51.55 Slaný 10.05.2019
50 m překážek (0.76/7.70) 10.82 h Kladno 15.01.2018
50 m překážek (0.76/8.20) 10.17 h Kladno 20.01.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 11.65 Beroun 07.06.2019
skok vysoký 1.25 h Kladno 10.01.2019
skok daleký 4.00 h Kladno 15.01.2018
skok daleký 4.50 Kladno 28.08.2020
vrh koulí 2kg 06.22 h Kladno 10.01.2019
pohár rozhlasu 1011 Kladno 02.05.2019
hod kriketovým míčkem 30.60 Slaný 10.05.2019
pětiboj 2265 Slaný 10.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.94 h Kladno 10.01.2019
60 m 08.94 h Praha - Strahov 02.02.2019
60 m 08.58 Slaný 21.06.2019
150 m 22.09 h Praha - Strahov 02.02.2019
150 m 21.87 Kutná Hora 21.09.2019
300 m 48.91 Roztoky 06.09.2019
600 m 1:52.99 Plzeň 11.06.2019
800 m 2:51.55 Slaný 10.05.2019
50 m překážek (0.76/7.70) 10.98 h Kladno 10.01.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 11.65 Beroun 07.06.2019
skok vysoký 1.25 h Kladno 10.01.2019
skok daleký 3.85 h Kladno 31.01.2019
skok daleký 4.24 Slaný 10.05.2019
vrh koulí 2kg 06.22 h Kladno 10.01.2019
pohár rozhlasu 1011 Kladno 02.05.2019
hod kriketovým míčkem 30.60 Slaný 10.05.2019
pětiboj 2265 Slaný 10.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
01.10.2019 Podzimní běh SPS A.C. TEPO Kladno 2019 (A. C. TEPO Kladno) Přespolní běh/Žkm 4 Kladno-Sletiště 07:02
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva - střední Čechy (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 60 m/Žkm/R05 2 Kutná Hora 08.82
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva - střední Čechy (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 150 m/Žkm/B08 3= Kutná Hora 21.87
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva - střední Čechy (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 60 m/Žkm/FB Kutná Hora 08.80
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) 60 m/Žkm/FA 4 Roztoky 08.88
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) 60 m/Žkm/R06 1 Roztoky 08.90
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) 300 m/Žkm/B08 1 Roztoky 48.91
21.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) 60 m/Žkm/FA 5 Slaný 08.58
21.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) skok daleký/Žkm/F 16 Slaný 4.07
21.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) 60 m/Žkm/R04 1 Slaný 08.75
11.06.2019 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou pohár rozhlasu/Žkm 35 Plzeň 0617
11.06.2019 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou skok daleký/Žkm 18 Plzeň 4.12
11.06.2019 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou 600 m/Žkm Plzeň 1:52.99
07.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 5 Beroun 11.65
07.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žkm/FA 5 Beroun 08.68
07.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žkm/R08 1 Beroun 08.70
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - západ (kategorie III a IV) (ŠSK Slaný, Jaroslav Koukal, jkoukal@volny.cz) pohár rozhlasu/Žkm 44= Slaný 0000
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - západ (kategorie III a IV) (ŠSK Slaný, Jaroslav Koukal, jkoukal@volny.cz) skok daleký/Žkm/J01 7 Slaný 3.93
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) pětiboj/Žkm 5 Slaný 2265
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) 60 m/Žkm 10 Slaný 08.72
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) 800 m/Žkm 7 Slaný 2:51.55
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm 6 Slaný 10.79
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) hod kriketovým míčkem/Žkm 18 Slaný 30.60
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) skok daleký/Žkm 6 Slaný 4.24
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) skok daleký/Žkm/JB 26 Kutná Hora 3.71
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) 60 m/Žkm/R02 5 Kutná Hora 09.00
02.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kladno, Kategorie III (Jaroslava Kuželová) pohár rozhlasu/Žkm 7 Kladno 1011
02.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kladno, Kategorie III (Jaroslava Kuželová) skok daleký/Žkm 4 Kladno 4.27
02.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kladno, Kategorie III (Jaroslava Kuželová) 600 m/Žkm/B02 4 Kladno 1:58.82
14.03.2019 Jarní přespolní běh mládeže (A. C. TEPO Kladno) Přespolní běh/Žkm 4 Kladno 0:06:23
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) 60 m/Žkm/R10 1 Praha - Strahov 08.94
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) 150 m/Žkm/B04 2 Praha - Strahov 22.09
31.01.2019 Oddílový víceboj sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka (A. C. TEPO Kladno) 50 m/Žkm/B1 2 Kladno 07.5
31.01.2019 Oddílový víceboj sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žkm Kladno 3.85
31.01.2019 Oddílový víceboj sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Žkm Kladno 1.25
10.01.2019 Oddílové utkání sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka, výška (A. C. TEPO Kladno) 50 m/Žkm/B3 2 Kladno 07.94
10.01.2019 Oddílové utkání sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka, výška (A. C. TEPO Kladno) 50 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B4 1 Kladno 10.98
10.01.2019 Oddílové utkání sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka, výška (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Žkm 4= Kladno 1.25
10.01.2019 Oddílové utkání sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka, výška (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 2kg/Žkm 16 Kladno 06.22