Karta atleta

Export do excelu
  • Klára Pokorná
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér: Robovský Jiří
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.55 Kolín 12.05.2020
60 m 08.35 h Jablonec nad Nisou 12.01.2022
100 m 13.72 Kolín 16.05.2020
150 m 20.65 h Praha - Strahov 13.02.2020
150 m 20.22 Kolín 05.09.2021
200 m 28.06 Kolín 16.05.2020
200 m 27.70 h Praha - Stromovka 09.01.2022
300 m 45.46 Čáslav 28.08.2020
800 m 2:57.69 Kolín 12.05.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 11.50 h Nymburk 02.12.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 10.14 Kutná Hora 21.09.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 09.67 h Praha - Stromovka 16.02.2020
60 m překážek (0.76/8.50) 09.56 h Jablonec nad Nisou 12.01.2022
100 m překážek (0.76/8.20) 15.46 Ostrava - Vítkovice 02.10.2021
200 m překážek (0.76) 30.81 Jablonec nad Nisou 11.09.2021
1500 m překážek 6:12.66 Beroun 12.09.2020
skok vysoký 1.25 Vlašim 01.06.2018
skok vysoký 1.30 h Praha - Strahov 02.02.2019
skok daleký 4.24 h Praha - Strahov 02.02.2019
skok daleký 4.41 Stará Boleslav 17.05.2019
vrh koulí 2kg 06.03 Čáslav 22.06.2018
pohár rozhlasu 0820 Kolín 04.05.2018
hod kriketovým míčkem 30.78 Kolín 10.05.2019
pětiboj 2123 Kolín 10.05.2019
sprintérský trojboj 1874 Kolín 12.05.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.02 Kolín 03.06.2019
800 m 3:02.92 Kolín 10.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 11.68 h Praha - Strahov 02.02.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 10.14 Kutná Hora 21.09.2019
skok vysoký 1.30 h Praha - Strahov 02.02.2019
skok daleký 4.24 h Praha - Strahov 02.02.2019
skok daleký 4.41 Stará Boleslav 17.05.2019
pohár rozhlasu 0755 Kolín 03.05.2019
hod kriketovým míčkem 30.78 Kolín 10.05.2019
pětiboj 2123 Kolín 10.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
31.12.2019 Testovací závod SG 2 (test) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm test NM
10.12.2019 Kolínská vánoční laťka ZŠ + Nejrychlejší páťák (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Dky 12= Kolín 1.20
08.10.2019 Okresní přebor ZŠ a SŠ v přespolním běhu (TJ Sokol Kolín-atletika) Přespolní běh/Žky 7 Kolín 0:07:33
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva - střední Čechy (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) skok daleký/Žkm/F 8 Kutná Hora 4.36
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva - střední Čechy (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 3 Kutná Hora 10.14
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. B (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) skok daleký/Žkm 10 Kutná Hora 4.08
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. B (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 3 Kutná Hora 10.58
21.06.2019 3.kolo KPD ml.žactva skupina B (AC Čáslav) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 1 Čáslav 09.87
21.06.2019 3.kolo KPD ml.žactva skupina B (AC Čáslav) skok daleký/Žkm/F 5 Čáslav 4.49
07.06.2019 2.kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) skok daleký/Žkm 4 Vlašim 4.43
07.06.2019 2.kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm 4 Vlašim 10.61
03.06.2019 Kolínské sportovní dny ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm/R03 2 Kolín 09.02
03.06.2019 Kolínské sportovní dny ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žkm Kolín 4.29
17.05.2019 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina „B“ (Atletika Stará Boleslav, z. s.) skok daleký/Žkm 4 Stará Boleslav 4.41
17.05.2019 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina „B“ (Atletika Stará Boleslav, z. s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 1 Stará Boleslav 10.68
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) pětiboj/Žkm 10 Kolín 2123
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žkm 5 Kolín 4.35
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kriketovým míčkem/Žkm 10 Kolín 30.78
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 2 Kolín 10.72
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm/B03 2 Kolín 09.00
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žkm/B03 16 Kolín 3:02.92
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) skok daleký/Žkm/JB 12 Kutná Hora 3.93
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 4 Kutná Hora 10.87
03.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie III (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) pohár rozhlasu/Žkm 14= Kolín 0755
03.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie III (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) skok daleký/Žkm/FB 5 Kolín 3.78
03.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie III (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 60 m/Žkm/B04 1 Kolín 09.28
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) skok vysoký/Žkm/F 11= Praha - Strahov 1.30
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 5 Praha - Strahov 11.68
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) skok daleký/Žkm/FA 9 Praha - Strahov 4.24