Karta atleta

Export do excelu
  • Mužíková Kristýna
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Baník Stříbro, spolek
  • Trenér Veronika Matulková
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.35 Plzeň 13.06.2019
600 m 2:10.8 Stříbro 24.09.2018
800 m 3:10.8 Stříbro 27.09.2018
60 m překážek 13.4 Stříbro 27.09.2018
pohár rozhlasu 0583 Planá 16.05.2019
pětiboj 1272 Stříbro 27.09.2018
čtyřboj 1151 Stříbro 07.10.2019
hod oštěpem 400g 22.40 Stříbro 06.05.2019
hod kriketovým míčkem 32.25 Plzeň- Petřín 04.09.2018
vrh koulí 2kg 08.63 Nýřany 21.05.2019
vrh koulí 2kg 07.53 h Praha - Stromovka 17.02.2019
skok daleký 3.46 Stříbro 27.09.2018
skok vysoký 1.28 Planá 16.05.2019
skok vysoký 1.15 h Stříbro 12.12.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.10.2019 Oddílový čtyřboj SPS (TJ Baník Stříbro ) čtyřboj/Žkm 7 Stříbro 1151
07.10.2019 Oddílový čtyřboj SPS (TJ Baník Stříbro ) 60 m/Žkm/B01 1 Stříbro 09.1
07.10.2019 Oddílový čtyřboj SPS (TJ Baník Stříbro ) 800 m/Žkm 8 Stříbro 3:17.0
07.10.2019 Oddílový čtyřboj SPS (TJ Baník Stříbro ) kriket/Žkm 4 Stříbro 28.85
07.10.2019 Oddílový čtyřboj SPS (TJ Baník Stříbro ) dálka/Žkm 6 Stříbro 3.32
18.09.2019 Oddílové skokanské závody (TJ Baník Stříbro ) výška/Ž Stříbro NM
15.09.2019 Finále KMD mladšího žactva (AK Škoda Plzeň) koule 2kg/Žkm 22 Plzeň 07.16
15.09.2019 Finále KMD mladšího žactva (AK Škoda Plzeň) 60 m/Žkm/R04 1 Plzeň 09.37
05.09.2019 4. kolo KMD mladšího žactva sk. B (MÍLAŘI Domažlice) 60 m/Žkm/FA 7 Domažlice 09.46
05.09.2019 4. kolo KMD mladšího žactva sk. B (MÍLAŘI Domažlice) koule 2kg/Žkm/F MS Domažlice 07.55
05.09.2019 4. kolo KMD mladšího žactva sk. B (MÍLAŘI Domažlice) 60 m/Žkm/R05 2 Domažlice 09.46
17.06.2019 Oddílové závody TJ Baník Stříbro (TJ Baník Stříbro spolek ) kriket/Žkm/F 4 Stříbro 25.08
17.06.2019 Oddílové závody TJ Baník Stříbro (TJ Baník Stříbro spolek ) koule 2kg/Žkm/F Stříbro 08.08
17.06.2019 Oddílové závody TJ Baník Stříbro (TJ Baník Stříbro spolek ) oštěp 400g/Žkm/F Stříbro 15.37
13.06.2019 3. kolo KMD mladšího žactva sk. B (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) koule 2kg/Žkm 4 Plzeň 08.24
13.06.2019 3. kolo KMD mladšího žactva sk. B (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) kriket/Žkm 8 Plzeň 28.15
13.06.2019 3. kolo KMD mladšího žactva sk. B (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m/Žkm/R04 MS Plzeň 09.35
03.06.2019 Oddílové závody TJ Baník Stříbro (TJ Baník Stříbro spolek) dálka/Žkm/F 6 Stříbro 3.43
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) výška/Žkm/F Stříbro NM
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) koule 2kg/Žkm/F 13 Stříbro 07.94
21.05.2019 2. kolo KMD mladšího žactva skupina B (AKM Viktoria Plzeň) koule 2kg/Žkm Nýřany 08.63
21.05.2019 2. kolo KMD mladšího žactva skupina B (AKM Viktoria Plzeň) výška/Žkm 4 Nýřany 1.21
16.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Tachov, Kategorie III (Alena Schreilová,602420092, alena.schreilova@zs-plana.cz) kriket/Žkm 22 Planá 26.46
16.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Tachov, Kategorie III (Alena Schreilová,602420092, alena.schreilova@zs-plana.cz) výška/Žkm 4= Planá 1.28
16.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Tachov, Kategorie III (Alena Schreilová,602420092, alena.schreilova@zs-plana.cz) poharR/Žkm 26 Planá 0583
09.05.2019 1. kolo KMD Plzeňského kraje mladšího žactva sk. B (TJ Baník Stříbro, spolek) koule 2kg/Žkm/F Stříbro 08.39
09.05.2019 1. kolo KMD Plzeňského kraje mladšího žactva sk. B (TJ Baník Stříbro, spolek) kriket/Žkm/F 8 Stříbro 29.03
06.05.2019 Oddílové závody TJ Baník Stříbro (TJ Baník Stříbro, spolek) koule 2kg/Žkm 6 Stříbro 07.71
06.05.2019 Oddílové závody TJ Baník Stříbro (TJ Baník Stříbro, spolek) oštěp 400g/Žkm Stříbro 22.40
06.05.2019 Oddílové závody TJ Baník Stříbro (TJ Baník Stříbro, spolek) kriket/Žkm 6 Stříbro 26.27
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) koule 2kg/Žkm/F 8 Praha - Stromovka 07.53