Karta atleta

Export do excelu
  • Karolína Lacková
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: T.J. Sokol Říčany a Radošovice
  • Trenér: Lacko Miroslav
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.54 h Český Brod 18.01.2020
60 m 08.51 Kladno 01.07.2020
150 m 20.81 Kolín 14.06.2019
150 m 20.78 h Praha - Stromovka 08.01.2020
300 m 52.28 Kladno 02.06.2017
300 m 46.27 h Praha - Stromovka 15.01.2020
500 m 1:34.95 Říčany 05.10.2019
800 m 2:54.04 Zlín 31.05.2019
800 m 2:49.24 h Praha - Stromovka 07.02.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 09.84 Kutná Hora 05.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 09.82 h Praha-Stromovka 07.12.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 09.70 h Praha - Strahov 02.02.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 16.87 Vlašim 26.06.2020
skok vysoký 1.43 Brno 10.09.2019
skok vysoký 1.48 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
skok o tyči 1.93 Čelákovice 08.06.2020
skok daleký 5.41 h Praha - Stromovka 07.02.2020
skok daleký 5.06 Kolín 05.06.2020
vrh koulí 2kg 11.14 h Praha - Strahov 02.02.2019
vrh koulí 2kg 11.77 Říčany 19.05.2019
vrh koulí 3kg 09.97 h Praha - Stromovka 07.02.2020
vrh koulí 3kg 10.74 Kolín 05.06.2020
hod oštěpem 400g 29.65 Kutná Hora 21.09.2019
hod oštěpem 500g 32.15 Říčany 01.06.2020
hod kriketovým míčkem 55.05 Kolín 10.05.2019
pohár rozhlasu 1580 Stará Boleslav 15.05.2019
pětiboj 2878 Kolín 10.05.2019
pětiboj hala [Zky] 2936 h Praha - Stromovka 07.02.2020
čtyřboj 2225 Nymburk 29.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.59 Praha - Eden 26.04.2019
150 m 20.81 Kolín 14.06.2019
500 m 1:34.95 Říčany 05.10.2019
800 m 2:54.04 Zlín 31.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 09.84 Kutná Hora 05.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 09.82 h Praha-Stromovka 07.12.2019
skok vysoký 1.44 h Český Brod 16.02.2019
skok vysoký 1.43 Brno 10.09.2019
skok daleký 4.91 Kutná Hora 06.09.2019
skok daleký 5.05 h Nymburk 01.12.2019
vrh koulí 2kg 11.14 h Praha - Strahov 02.02.2019
vrh koulí 2kg 11.77 Říčany 19.05.2019
hod oštěpem 400g 29.65 Kutná Hora 21.09.2019
hod kriketovým míčkem 55.05 Kolín 10.05.2019
pohár rozhlasu 1580 Stará Boleslav 15.05.2019
pětiboj 2878 Kolín 10.05.2019
čtyřboj 2225 Nymburk 29.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
31.12.2019 Testovací závod SG 2 (test) skok daleký/Žkm test NM
31.12.2019 Testovací závod SG 2 (test) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm test NM
31.12.2019 Testovací závod SG 2 (test) vrh koulí 2kg/Žkm test NM
31.12.2019 Testovací závod SG 2 (test) hod oštěpem 400g/Žkm test NM
19.12.2019 Vánoční skoky (AK Sokol Nehvizdy) skok vysoký/Žkm 3= Nehvizdy 1.40
19.12.2019 Vánoční skoky (AK Sokol Nehvizdy) skok daleký/Žkm 4 Nehvizdy 4.78
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 2 Praha-Stromovka 09.82
01.12.2019 O nejrychlejšího Nymburáka (SKP Nymburk, z.s.) 60 m/Žkm/B01 4 Nymburk 08.74
01.12.2019 O nejrychlejšího Nymburáka (SKP Nymburk, z.s.) skok daleký/Žkm/F Nymburk 5.05
23.11.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm Český Brod 10.08
23.11.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/Žkm Český Brod 4.87
05.10.2019 Žákovský atletický den ŽAD (T.J. Sokol Říčany a Radošovice) 60 m/Žkm Říčany 08.66
05.10.2019 Žákovský atletický den ŽAD (T.J. Sokol Říčany a Radošovice) 500 m/Žkm 7 Říčany 1:34.95
05.10.2019 Žákovský atletický den ŽAD (T.J. Sokol Říčany a Radošovice) skok daleký/Žkm Říčany 4.67
05.10.2019 Žákovský atletický den ŽAD (T.J. Sokol Říčany a Radošovice) vrh koulí 2kg/Žkm Říčany 11.00
05.10.2019 Žákovský atletický den ŽAD (T.J. Sokol Říčany a Radošovice) čtyřboj/Žkm Říčany 2662
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) 60 m/Žkm/B2 1 Nymburk 08.78
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) 800 m/Žkm/B2 5 Nymburk 2:55.28
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) skok daleký/Žkm Nymburk 5.06
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm Nymburk 11.30
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) čtyřboj/Žkm Nymburk 2225
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva - střední Čechy (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) skok daleký/Žkm/F 4 Kutná Hora 4.55
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva - střední Čechy (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) hod oštěpem 400g/Žkm/F Kutná Hora 29.65
10.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) skok vysoký/Žkm/FA 14= Brno 1.43
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) hod kriketovým míčkem/Žkm/KA 6 Brno 48.94
10.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) skok daleký/Žkm/KA 16 Brno 4.56
11.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) hod kriketovým míčkem/Žkm/FA 4 Brno 52.72
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. B (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) skok daleký/Žkm Kutná Hora 4.91
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. B (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) hod oštěpem 400g/Žkm Kutná Hora 27.68
27.06.2019 7. veřejné závody PAS žactva a vložené závody (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 1 Praha - Eden 09.80
27.06.2019 7. veřejné závody PAS žactva a vložené závody (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Žky 4= Praha - Eden 1.40
25.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/R1 4 Jablonec nad Nisou 10.11
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže hod oštěpem 400g/Žkm/F 13 Jablonec nad Nisou 27.40
21.06.2019 3.kolo KPD ml.žactva skupina B (AC Čáslav) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 2 Čáslav 10.16
21.06.2019 3.kolo KPD ml.žactva skupina B (AC Čáslav) hod kriketovým míčkem/Žkm/F Čáslav 50.95
21.06.2019 3.kolo KPD ml.žactva skupina B (AC Čáslav) skok daleký/Žkm/F 4 Čáslav 4.65
14.06.2019 3.kolo KP družstev Středočeského kraje staršího žactva (skupina B) (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žky Kolín DNS
14.06.2019 3.kolo KP družstev Středočeského kraje staršího žactva (skupina B) (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žky/B05 MS Kolín 20.81
07.06.2019 2.kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) hod oštěpem 400g/Žkm Vlašim 23.67
07.06.2019 2.kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm Vlašim 09.89
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) pětiboj/Žkm/F 12 Zlín 2695
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B3 5 Zlín 09.99
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 6 Zlín 48.07
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žkm/B2 6 Zlín 08.78
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) skok daleký/Žkm 9 Zlín 4.70
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 800 m/Žkm/B2 9 Zlín 2:54.04
24.05.2019 2.kolo KPD st.žactva skupina B (AC Čáslav) skok daleký/Žky Čáslav 4.73
24.05.2019 2.kolo KPD st.žactva skupina B (AC Čáslav) 60 m/Žky/R02 5 Čáslav 08.77
19.05.2019 Jarní atletické závody JAZ (T.J. Sokol Říčany a Radošovice) vrh koulí 2kg/Žkm Říčany 11.77
19.05.2019 Jarní atletické závody JAZ (T.J. Sokol Říčany a Radošovice) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm Říčany 10.01
19.05.2019 Jarní atletické závody JAZ (T.J. Sokol Říčany a Radošovice) skok daleký/Žkm Říčany 4.85
19.05.2019 Jarní atletické závody JAZ (T.J. Sokol Říčany a Radošovice) 500 m/Žkm 6 Říčany 1:35.29
17.05.2019 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina „B“ (Atletika Stará Boleslav, z. s.) vrh koulí 2kg/Žkm Stará Boleslav 11.43
17.05.2019 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina „B“ (Atletika Stará Boleslav, z. s.) skok vysoký/Žkm Stará Boleslav 1.42
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha - východ, Kategorie III a IV (Bukačová Eva, bukacka@seznam.cz, 603724237) pohár rozhlasu/Žkm Stará Boleslav 1580
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha - východ, Kategorie III a IV (Bukačová Eva, bukacka@seznam.cz, 603724237) 60 m/Žkm 4 Stará Boleslav 08.83
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha - východ, Kategorie III a IV (Bukačová Eva, bukacka@seznam.cz, 603724237) skok daleký/Žkm Stará Boleslav 4.76
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) pětiboj/Žkm Kolín 2878
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm/B01 6 Kolín 08.71
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kriketovým míčkem/Žkm Kolín 55.05
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žkm Kolín 5.01
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B08 1 Kolín 09.99
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žkm/B03 14 Kolín 2:54.71
08.05.2019 Sprint a překážky pro žactvo v Rudné (ATLETIK RUDNÁ) 60 m/Žkm/B01 1 Rudná 08.70
08.05.2019 Sprint a překážky pro žactvo v Rudné (ATLETIK RUDNÁ) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 1 Rudná 10.09
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm/F Kutná Hora 11.51
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 1 Kutná Hora 09.84
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) skok daleký/Žkm/JB 1 Kutná Hora 4.90
03.05.2019 3. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 400g/Žkm Praha - Eden 29.19
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) pětiboj/Žkm 4 Praha - Eden 2536
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 800 m/Žkm/B01 11 Praha - Eden 2:59.43
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm/F02 Praha - Eden 45.34
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B07 1 Praha - Eden 10.21
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m/Žkm/B09 2 Praha - Eden 08.59
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žkm/F02 Praha - Eden 4.37
16.03.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm Český Brod 10.30
16.03.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/Žkm Český Brod 4.91
16.03.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok vysoký/Žkm Český Brod 1.36
16.02.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm Český Brod 09.7
16.02.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/Žkm Český Brod 5.00
16.02.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok vysoký/Žkm Český Brod 1.44
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) vrh koulí 2kg/Žkm/F Praha - Strahov 11.14
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 1 Praha - Strahov 10.00
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) skok daleký/Žkm/FA Praha - Strahov 4.86
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 MS Praha - Stromovka 10.33
19.01.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm Český Brod 10.52
19.01.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/Žkm Český Brod 4.76
19.01.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok vysoký/Žkm 4 Český Brod 1.38
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 5 Praha - Stromovka 10.41
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm Praha - Stromovka 10.31