Karta atleta

Export do excelu
  • Lacková Karolína
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: T.J. Sokol Říčany a Radošovice
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.59 Praha - Eden 26.4.2019
60 m 08.6 h Český Brod 10.3.2018
150 m 20.81 Kolín 14.6.2019
300 m 52.28 Kladno 2.6.2017
500 m 1:34.95 Říčany 5.10.2019
800 m 2:54.04 Zlín 31.5.2019
60 m překážek 09.84 Kutná Hora 5.5.2019
60 m překážek 09.7 h Český Brod 16.2.2019
pohár rozhlasu 1580 Stará Boleslav 15.5.2019
pětiboj 2878 Kolín 10.5.2019
hod oštěpem 400g 29.65 Kutná Hora 21.9.2019
hod kriketovým míčkem 55.05 Kolín 10.5.2019
vrh koulí 2kg 11.77 Říčany 19.5.2019
vrh koulí 2kg 11.14 h Praha - Strahov 2.2.2019
skok daleký 4.91 Kutná Hora 6.9.2019
skok daleký 5.00 h Český Brod 16.2.2019
skok vysoký 1.43 Brno 9.9.2019
skok vysoký 1.44 h Český Brod 16.2.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.59 Praha - Eden 26.4.2019
150 m 20.81 Kolín 14.6.2019
500 m 1:34.95 Říčany 5.10.2019
800 m 2:54.04 Zlín 31.5.2019
60 m překážek 09.84 Kutná Hora 5.5.2019
60 m překážek 09.7 h Český Brod 16.2.2019
pohár rozhlasu 1580 Stará Boleslav 15.5.2019
pětiboj 2878 Kolín 10.5.2019
hod oštěpem 400g 29.65 Kutná Hora 21.9.2019
hod kriketovým míčkem 55.05 Kolín 10.5.2019
vrh koulí 2kg 11.77 Říčany 19.5.2019
vrh koulí 2kg 11.14 h Praha - Strahov 2.2.2019
skok daleký 4.91 Kutná Hora 6.9.2019
skok daleký 5.00 h Český Brod 16.2.2019
skok vysoký 1.43 Brno 9.9.2019
skok vysoký 1.44 h Český Brod 16.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
31.12.2019 Testovací závod SG (test) dálka/Žkm test NM
31.12.2019 Testovací závod SG (test) 60 m př./Žkm test NM
31.12.2019 Testovací závod SG (test) koule 2kg/Žkm test NM
31.12.2019 Testovací závod SG (test) oštěp 400g/Žkm test NM
05.10.2019 Žákovský atletický den ŽAD (T.J. Sokol Říčany a Radošovice) 60 m/Žkm Říčany 08.66
05.10.2019 Žákovský atletický den ŽAD (T.J. Sokol Říčany a Radošovice) 500 m/Žkm 7 Říčany 1:34.95
05.10.2019 Žákovský atletický den ŽAD (T.J. Sokol Říčany a Radošovice) dálka/Žkm Říčany 4.67
05.10.2019 Žákovský atletický den ŽAD (T.J. Sokol Říčany a Radošovice) koule 2kg/Žkm Říčany 11.00
05.10.2019 Žákovský atletický den ŽAD (T.J. Sokol Říčany a Radošovice) čtyřboj/Žkm Říčany 2662
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) 60 m/Žkm/B2 1 Nymburk 08.78
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) 800 m/Žkm/B2 5 Nymburk 2:55.28
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) dálka/Žkm Nymburk 5.06
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) koule 2kg/Žkm Nymburk 11.30
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva - střední Čechy (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) dálka/Žkm/F 4 Kutná Hora 4.55
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva - střední Čechy (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) oštěp 400g/Žkm/F Kutná Hora 29.65
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) výška/Žkm/FA 14= Brno 1.43
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) kriket/Žkm/KA 6 Brno 48.94
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) dálka/Žkm/KA 16 Brno 4.56
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) kriket/Žkm/FA 4 Brno 52.72
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. B (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) dálka/Žkm Kutná Hora 4.91
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. B (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) oštěp 400g/Žkm Kutná Hora 27.68
27.06.2019 7. veřejné závody PAS žactva a vložené závody (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žkm/B01 1 Praha - Eden 09.80
27.06.2019 7. veřejné závody PAS žactva a vložené závody (ASK Slavia Praha) výška/Žky 4= Praha - Eden 1.40
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 60 m př./Žkm/R1 4 Jablonec nad Nisou 10.11
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže oštěp 400g/Žkm/F 13 Jablonec nad Nisou 27.40
21.06.2019 3.kolo KPD ml.žactva skupina B (AC Čáslav) 60 m př./Žkm/B01 2 Čáslav 10.16
21.06.2019 3.kolo KPD ml.žactva skupina B (AC Čáslav) kriket/Žkm/F Čáslav 50.95
21.06.2019 3.kolo KPD ml.žactva skupina B (AC Čáslav) dálka/Žkm/F 4 Čáslav 4.65
14.06.2019 3.kolo KP družstev Středočeského kraje staršího žactva (skupina B) (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žky Kolín DNS
14.06.2019 3.kolo KP družstev Středočeského kraje staršího žactva (skupina B) (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žky/B05 MS Kolín 20.81
07.06.2019 2.kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) oštěp 400g/Žkm Vlašim 23.67
07.06.2019 2.kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) 60 m př./Žkm Vlašim 09.89
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) pětiboj/Žkm/F 12 Zlín 2695
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m př./Žkm/B3 5 Zlín 09.99
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) kriket/Žkm 6 Zlín 48.07
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žkm/B2 6 Zlín 08.78
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) dálka/Žkm 9 Zlín 4.70
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 800 m/Žkm/B2 9 Zlín 2:54.04
24.05.2019 2.kolo KPD st.žactva skupina B (AC Čáslav) dálka/Žky Čáslav 4.73
24.05.2019 2.kolo KPD st.žactva skupina B (AC Čáslav) 60 m/Žky/R02 5 Čáslav 08.77
19.05.2019 Jarní atletické závody JAZ (T.J. Sokol Říčany a Radošovice) koule 2kg/Žkm Říčany 11.77
19.05.2019 Jarní atletické závody JAZ (T.J. Sokol Říčany a Radošovice) 60 m př./Žkm Říčany 10.01
19.05.2019 Jarní atletické závody JAZ (T.J. Sokol Říčany a Radošovice) dálka/Žkm Říčany 4.85
19.05.2019 Jarní atletické závody JAZ (T.J. Sokol Říčany a Radošovice) 500 m/Žkm 6 Říčany 1:35.29
17.05.2019 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina „B“ (Atletika Stará Boleslav, z. s.) koule 2kg/Žkm Stará Boleslav 11.43
17.05.2019 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina „B“ (Atletika Stará Boleslav, z. s.) výška/Žkm Stará Boleslav 1.42
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha - východ, Kategorie III a IV (Bukačová Eva, bukacka@seznam.cz, 603724237) poharR/Žkm Stará Boleslav 1580
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha - východ, Kategorie III a IV (Bukačová Eva, bukacka@seznam.cz, 603724237) 60 m/Žkm 4 Stará Boleslav 08.83
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha - východ, Kategorie III a IV (Bukačová Eva, bukacka@seznam.cz, 603724237) dálka/Žkm Stará Boleslav 4.76
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) pětiboj/Žkm Kolín 2878
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm/B01 6 Kolín 08.71
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) kriket/Žkm Kolín 55.05
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žkm Kolín 5.01
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m př./Žkm/B08 1 Kolín 09.99
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žkm/B03 14 Kolín 2:54.71
08.05.2019 Sprint a překážky pro žactvo v Rudné (ATLETIK RUDNÁ) 60 m/Žkm/B01 1 Rudná 08.70
08.05.2019 Sprint a překážky pro žactvo v Rudné (ATLETIK RUDNÁ) 60 m př./Žkm/B01 1 Rudná 10.09
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) koule 2kg/Žkm/F Kutná Hora 11.51
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) 60 m př./Žkm/B01 1 Kutná Hora 09.84
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) dálka/Žkm/JB 1 Kutná Hora 4.90
03.05.2019 3. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) oštěp 400g/Žkm Praha - Eden 29.19
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) pětiboj/Žkm 4 Praha - Eden 2536
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 800 m/Žkm/B01 11 Praha - Eden 2:59.43
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) kriket/Žkm/F02 Praha - Eden 45.34
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žkm/B07 1 Praha - Eden 10.21
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m/Žkm/B09 2 Praha - Eden 08.59
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) dálka/Žkm/F02 Praha - Eden 4.37
16.03.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m př./Žkm Český Brod 10.30
16.03.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) dálka/Žkm Český Brod 4.91
16.03.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) výška/Žkm Český Brod 1.36
16.02.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m př./Žkm Český Brod 09.7
16.02.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) dálka/Žkm Český Brod 5.00
16.02.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) výška/Žkm Český Brod 1.44
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) koule 2kg/Žkm/F Praha - Strahov 11.14
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) 60 m př./Žkm/B01 1 Praha - Strahov 10.00
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) dálka/Žkm/FA Praha - Strahov 4.86
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 60 m př./Žkm/B02 MS Praha - Stromovka 10.33
19.01.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m př./Žkm Český Brod 10.52
19.01.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) dálka/Žkm Český Brod 4.76
19.01.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) výška/Žkm 4 Český Brod 1.38
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žkm/B1 5 Praha - Stromovka 10.41
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 2kg/Žkm Praha - Stromovka 10.31