Karta atleta

Export do excelu
  • Lenka Berková
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: Čuříková Alena
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.81 h Kladno 20.01.2020
60 m 09.66 Kladno-Sletiště 24.09.2019
150 m 24.83 h Praha - Strahov 02.02.2019
150 m 23.81 Beroun 12.09.2020
300 m 51.23 Kladno 01.06.2018
800 m 3:13.93 Kladno 08.10.2018
50 m překážek (0.76/7.70) 11.34 h Kladno 10.01.2019
50 m překážek (0.76/8.20) 10.44 h Kladno 20.01.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 12.53 h Praha - Strahov 02.02.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 11.87 Beroun 07.06.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 11.63 h Praha - Strahov 12.01.2020
skok vysoký 1.42 h Praha - Strahov 02.02.2019
skok vysoký 1.40 Beroun 07.06.2019
skok daleký 3.99 Kladno-Sletiště 24.09.2019
skok daleký 4.03 h Kladno 20.01.2020
vrh koulí 2kg 07.03 h Kladno 10.01.2019
pohár rozhlasu 0512 Plzeň 11.06.2019
hod kriketovým míčkem 24.12 Kladno-Sletiště 24.09.2019
pětiboj 1505 Kladno-Sletiště 24.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.38 h Kladno 10.01.2019
60 m 09.66 Kladno-Sletiště 24.09.2019
150 m 24.83 h Praha - Strahov 02.02.2019
150 m 24.22 Kladno 17.05.2019
800 m 3:19.2 Kladno-Sletiště 24.09.2019
50 m překážek (0.76/7.70) 11.34 h Kladno 10.01.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.53 h Praha - Strahov 02.02.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 11.87 Beroun 07.06.2019
skok vysoký 1.42 h Praha - Strahov 02.02.2019
skok vysoký 1.40 Beroun 07.06.2019
skok daleký 3.99 Kladno-Sletiště 24.09.2019
vrh koulí 2kg 07.03 h Kladno 10.01.2019
pohár rozhlasu 0512 Plzeň 11.06.2019
hod kriketovým míčkem 24.12 Kladno-Sletiště 24.09.2019
pětiboj 1505 Kladno-Sletiště 24.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
01.10.2019 Podzimní běh SPS A.C. TEPO Kladno 2019 (A. C. TEPO Kladno) Přespolní běh/Žkm Kladno-Sletiště 06:55
24.09.2019 Pětiboj mladšího žactva A. C. TEPO Kladno - SPS (A. C. TEPO Kladno) pětiboj/Žkm Kladno-Sletiště 1505
24.09.2019 Pětiboj mladšího žactva A. C. TEPO Kladno - SPS (A. C. TEPO Kladno) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm Kladno-Sletiště 11.77
24.09.2019 Pětiboj mladšího žactva A. C. TEPO Kladno - SPS (A. C. TEPO Kladno) hod kriketovým míčkem/Žkm 7 Kladno-Sletiště 24.12
24.09.2019 Pětiboj mladšího žactva A. C. TEPO Kladno - SPS (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žkm 8= Kladno-Sletiště 09.66
24.09.2019 Pětiboj mladšího žactva A. C. TEPO Kladno - SPS (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žkm Kladno-Sletiště 3.99
24.09.2019 Pětiboj mladšího žactva A. C. TEPO Kladno - SPS (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Žkm 10 Kladno-Sletiště 3:19.2
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva - střední Čechy (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) skok vysoký/Žkm/F 10= Kutná Hora 1.35
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva - střední Čechy (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B04 5 Kutná Hora 12.50
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) skok vysoký/Žkm 6 Roztoky 1.30
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm 12 Roztoky 12.31
21.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) skok vysoký/Žkm 3= Slaný 1.36
21.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) skok daleký/Žkm/F 24 Slaný 3.72
11.06.2019 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou pohár rozhlasu/Žkm 40 Plzeň 0512
11.06.2019 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou skok vysoký/Žkm 9 Plzeň 1.40
07.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok vysoký/Žkm/F Beroun 1.40
07.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 2 Beroun 11.87
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - západ (kategorie III a IV) (ŠSK Slaný, Jaroslav Koukal, jkoukal@volny.cz) pohár rozhlasu/Žkm 29= Slaný 0491
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - západ (kategorie III a IV) (ŠSK Slaný, Jaroslav Koukal, jkoukal@volny.cz) skok vysoký/Žkm/J01 5 Slaný 1.38
17.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Žkm Kladno 1.35
17.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žkm/B08 3 Kladno 24.22
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) skok vysoký/Žkm/F 4 Kutná Hora 1.39
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B05 3 Kutná Hora 12.23
02.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kladno, Kategorie III (Jaroslava Kuželová) pohár rozhlasu/Žkm 102= Kladno 0000
02.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kladno, Kategorie III (Jaroslava Kuželová) skok vysoký/Žkm 9= Kladno 1.30
14.03.2019 Jarní přespolní běh mládeže (A. C. TEPO Kladno) Přespolní běh/Žkm Kladno 0:06:21
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) skok vysoký/Žkm/F 2= Praha - Strahov 1.42
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) 150 m/Žkm/B07 3 Praha - Strahov 24.83
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 2 Praha - Strahov 12.53
31.01.2019 Oddílový víceboj sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka (A. C. TEPO Kladno) 50 m/Žkm/B2 2 Kladno 08.2
31.01.2019 Oddílový víceboj sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Žkm Kladno 1.35
10.01.2019 Oddílové utkání sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka, výška (A. C. TEPO Kladno) 50 m/Žkm/B5 4 Kladno 08.38
10.01.2019 Oddílové utkání sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka, výška (A. C. TEPO Kladno) 50 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B4 3 Kladno 11.34
10.01.2019 Oddílové utkání sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka, výška (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Žkm 2= Kladno 1.35
10.01.2019 Oddílové utkání sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka, výška (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 2kg/Žkm 11 Kladno 07.03