Karta atleta

Export do excelu
  • Hudečková Lucie
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: AC Moravská Slavia Brno, spolek
  • Trenér Jan Dvořák
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.85 Brno 27.4.2019
60 m 09.25 h Brno-Nový Lískovec 11.1.2019
100 m 14.49 Brno 5.8.2019
150 m 21.29 Brno 22.7.2019
150 m 21.88 h Ostrava - Vítkovice 13.1.2019
200 m 29.00 Brno 19.8.2019
300 m 44.00 Brno 20.5.2019
300 m 46.93 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
400 m 63.72 Brno 5.8.2019
500 m 1:24.87 Brno 16.7.2018
600 m 1:37.93 Vyškov 29.9.2019
600 m 1:53.7 h Brno-Nový Lískovec 11.1.2019
800 m 2:17.12 Jablonec nad Nisou 24.6.2019
800 m 2:19.85 h Ostrava 2.3.2019
1500 m 4:59.04 Brno 23.7.2018
čtyřboj 1859 Brno 14.10.2018
hod kriketovým míčkem 48.57 Brno - stadion CESA VUT 28.8.2019
vrh koulí 2kg 07.50 Brno 14.10.2018
skok daleký 4.36 Brno - stadion CESA VUT 28.8.2019
skok daleký 3.84 h Brno-Nový Lískovec 4.1.2019
Přespolní běh 07:14 Mladá Boleslav 30.3.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.85 Brno 27.4.2019
60 m 09.25 h Brno-Nový Lískovec 11.1.2019
100 m 14.49 Brno 5.8.2019
150 m 21.29 Brno 22.7.2019
150 m 21.88 h Ostrava - Vítkovice 13.1.2019
200 m 29.00 Brno 19.8.2019
300 m 44.00 Brno 20.5.2019
400 m 63.72 Brno 5.8.2019
600 m 1:37.93 Vyškov 29.9.2019
600 m 1:53.7 h Brno-Nový Lískovec 11.1.2019
800 m 2:17.12 Jablonec nad Nisou 24.6.2019
800 m 2:19.85 h Ostrava 2.3.2019
hod kriketovým míčkem 48.57 Brno - stadion CESA VUT 28.8.2019
skok daleký 4.36 Brno - stadion CESA VUT 28.8.2019
skok daleký 3.84 h Brno-Nový Lískovec 4.1.2019
Přespolní běh 07:14 Mladá Boleslav 30.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. C (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 600 m/Žkm Vyškov 1:37.93
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žky/R1 2 Kolín 2:20.69
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žky/F 4 Kolín 2:20.80
15.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 800 m/Žky/B01 3 Uherské Hradiště 2:22.67
15.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 150 m/Žky/B04 3 Uherské Hradiště 21.46
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 800 m/Žkm/B1 1 Brno 2:20.39
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) kriket/Žkm/KA 12 Brno 46.31
04.09.2019 Přebor Olomouckého kraje staršího žactva (AK Olomouc) 800 m/Žky Olomouc 2:24.18
01.09.2019 12. ročník Hvězdného házení a 10. ročník Memoriálu Jana Mazance (MÍLAŘI Domažlice) 300 m/Žkm/B01 Domažlice DNS
01.09.2019 12. ročník Hvězdného házení a 10. ročník Memoriálu Jana Mazance (MÍLAŘI Domažlice) 600 m/Žky Domažlice DNS
28.08.2019 Memoriál Josefa Sečkáře - mezinárodní meeting (AK Olymp Brno) kriket/Žkm Brno - stadion CESA VUT 48.57
28.08.2019 Memoriál Josefa Sečkáře - mezinárodní meeting (AK Olymp Brno) dálka/Žkm Brno - stadion CESA VUT 4.36
28.08.2019 Memoriál Josefa Sečkáře - mezinárodní meeting (AK Olymp Brno) 600 m/Žkm/B01 1 Brno - stadion CESA VUT 1:42.81
28.08.2019 Memoriál Josefa Sečkáře - mezinárodní meeting (AK Olymp Brno) 60 m/Žkm/B01 5 Brno - stadion CESA VUT 09.09
19.08.2019 4. prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 200 m/Ž/B02 4 Brno 29.00
05.08.2019 3. prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 100 m/Ž/B02 5 Brno 14.49
05.08.2019 3. prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 400 m/Ž/B04 2 Brno 63.72
22.07.2019 2. prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 150 m/Ž/B04 4 Brno 21.29
22.07.2019 2. prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 300 m/Ž/B04 1 Brno 45.10
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 800 m/Žkm/R1 2 Jablonec nad Nisou 2:24.47
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 800 m/Žkm/F Jablonec nad Nisou 2:17.12
15.06.2019 3. kolo krajského přebor družstev staršího žactva (Atletický klub Hodonín,z.s.) 800 m/Žky/F Hodonín 2:20.97
01.06.2019 2. kolo KP JMK atletických družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 800 m/Žky/B 1 Vyškov 2:21.20
01.06.2019 2. kolo KP JMK atletických družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 150 m/Žky/B03 3 Vyškov 21.55
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) 800 m/Žky/B01 1 Znojmo 2:19.37
20.05.2019 Krajská liga atletických přípravek 1.kolo - skupina B (VSK Univerzita Brno a AK Olymp Brno) 300 m/Žky/F MS Brno 44.00
11.05.2019 Zahajovací závody mladšího a staršího žactva (Atletika Slavkov u Brna) dálka/Žkm 5 Slavkov u Brna 3.97
11.05.2019 Zahajovací závody mladšího a staršího žactva (Atletika Slavkov u Brna) 300 m/Žkm Slavkov u Brna 44.55
11.05.2019 Zahajovací závody mladšího a staršího žactva (Atletika Slavkov u Brna) 60 m/Žkm/B01 4 Slavkov u Brna 08.98
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/Žky/F Břeclav 2:27.22
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 150 m/Žky/B04 3 Břeclav 21.48
27.04.2019 MORENDA MÍTINK 2019 (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 800 m/Žkm/B01 1 Brno 2:27.79
27.04.2019 MORENDA MÍTINK 2019 (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Žkm/B02 3 Brno 08.85
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Žkm 4 Mladá Boleslav 07:14
10.03.2019 Meziměstské utkání mladšího žactva (SSK Vítkovice) 800 m/Žkm Ostrava - Vítkovice 2:26.29
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/R2 2 Ostrava 2:19.85
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/F 7 Ostrava 2:25.00
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/B01 3 Ostrava - Vítkovice 2:21.47
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žkm/B01 1 Ostrava - Vítkovice 2:25.76
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žkm/B04 2 Ostrava - Vítkovice 22.04
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) 150 m/Žkm/B01 5 Ostrava - Vítkovice 22.03
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) 800 m/Žkm/B01 1 Ostrava - Vítkovice 2:26.72
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žkm/B01 1 Ostrava - Vítkovice 2:23.46
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žkm/B02 2 Ostrava - Vítkovice 21.88
11.01.2019 Halové klubové přebory mladšího žactva a starších přípravek (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 600 m/Žkm/B01 1 Brno-Nový Lískovec 1:53.7
11.01.2019 Halové klubové přebory mladšího žactva a starších přípravek (AC Moravská Slavia Brno, spolek) dálka/Žkm/F 9 Brno-Nový Lískovec 3.72
11.01.2019 Halové klubové přebory mladšího žactva a starších přípravek (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Žkm/R04 1 Brno-Nový Lískovec 09.25
04.01.2019 Halové klubové přebory staršího žactva, mužů a žen (AC Moravská Slavia Brno, spolek) dálka/Žky/F 11 Brno-Nový Lískovec 3.84
04.01.2019 Halové klubové přebory staršího žactva, mužů a žen (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 800 m/Žky/F Brno-Nový Lískovec 2:44.80
04.01.2019 Halové klubové přebory staršího žactva, mužů a žen (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Žky/R04 2 Brno-Nový Lískovec 09.47