Karta atleta

Export do excelu
  • Hudečková Lucie
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: AC Moravská Slavia Brno, spolek
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.85 Brno 27.4.2019
60 m 09.25 h Brno-Nový Lískovec 11.1.2019
100 m 15.44 Blansko 29.4.2018
150 m 21.48 Břeclav 4.5.2019
150 m 21.88 h Ostrava - Vítkovice 13.1.2019
200 m 31.81 Brno 13.8.2018
300 m 44.00 Brno 20.5.2019
300 m 46.93 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
500 m 1:24.87 Brno 16.7.2018
600 m 1:43.72 Brno 13.8.2018
600 m 1:53.7 h Brno-Nový Lískovec 11.1.2019
800 m 2:23.87 Břeclav 20.9.2018
800 m 2:19.85 h Ostrava 2.3.2019
1500 m 4:59.04 Brno 23.7.2018
čtyřboj 1859 Brno 14.10.2018
hod kriketovým míčkem 41.38 Břeclav 20.9.2018
vrh koulí 2kg 07.50 Brno 14.10.2018
skok daleký 3.97 Slavkov u Brna 11.5.2019
skok daleký 3.84 h Brno-Nový Lískovec 4.1.2019
Přespolní běh 07:14 Mladá Boleslav 30.3.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.85 Brno 27.4.2019
60 m 09.25 h Brno-Nový Lískovec 11.1.2019
150 m 21.48 Břeclav 4.5.2019
150 m 21.88 h Ostrava - Vítkovice 13.1.2019
300 m 44.00 Brno 20.5.2019
600 m 1:53.7 h Brno-Nový Lískovec 11.1.2019
800 m 2:27.22 Břeclav 4.5.2019
800 m 2:19.85 h Ostrava 2.3.2019
skok daleký 3.97 Slavkov u Brna 11.5.2019
skok daleký 3.84 h Brno-Nový Lískovec 4.1.2019
Přespolní běh 07:14 Mladá Boleslav 30.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.05.2019 Krajská liga atletických přípravek 1.kolo - skupina B (VSK Univerzita Brno a AK Olymp Brno) 300 m/Žky/F MS Brno 44.00
11.05.2019 Zahajovací závody mladšího a staršího žactva (Atletika Slavkov u Brna) dálka/Žkm 5 Slavkov u Brna 3.97
11.05.2019 Zahajovací závody mladšího a staršího žactva (Atletika Slavkov u Brna) 300 m/Žkm Slavkov u Brna 44.55
11.05.2019 Zahajovací závody mladšího a staršího žactva (Atletika Slavkov u Brna) 60 m/Žkm/B01 4 Slavkov u Brna 08.98
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/Žky/F Břeclav 2:27.22
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 150 m/Žky/B04 3 Břeclav 21.48
27.04.2019 MORENDA MÍTINK 2019 (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 800 m/Žkm/B01 1 Brno 2:27.79
27.04.2019 MORENDA MÍTINK 2019 (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Žkm/B02 3 Brno 08.85
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Žkm 4 Mladá Boleslav 07:14
10.03.2019 Meziměstské utkání mladšího žactva (SSK Vítkovice) 800 m/Žkm Ostrava - Vítkovice 2:26.29
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/R2 2 Ostrava 2:19.85
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/F 7 Ostrava 2:25.00
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/B01 3 Ostrava - Vítkovice 2:21.47
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žkm/B01 1 Ostrava - Vítkovice 2:25.76
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žkm/B04 2 Ostrava - Vítkovice 22.04
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) 150 m/Žkm/B01 5 Ostrava - Vítkovice 22.03
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) 800 m/Žkm/B01 1 Ostrava - Vítkovice 2:26.72
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žkm/B01 1 Ostrava - Vítkovice 2:23.46
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žkm/B02 2 Ostrava - Vítkovice 21.88
11.01.2019 Halové klubové přebory mladšího žactva a starších přípravek (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 600 m/Žkm/B01 1 Brno-Nový Lískovec 1:53.7
11.01.2019 Halové klubové přebory mladšího žactva a starších přípravek (AC Moravská Slavia Brno, spolek) dálka/Žkm/F 9 Brno-Nový Lískovec 3.72
11.01.2019 Halové klubové přebory mladšího žactva a starších přípravek (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Žkm/R04 1 Brno-Nový Lískovec 09.25
04.01.2019 Halové klubové přebory staršího žactva, mužů a žen (AC Moravská Slavia Brno, spolek) dálka/Žky/F 11 Brno-Nový Lískovec 3.84
04.01.2019 Halové klubové přebory staršího žactva, mužů a žen (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 800 m/Žky/F Brno-Nový Lískovec 2:44.80
04.01.2019 Halové klubové přebory staršího žactva, mužů a žen (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Žky/R04 2 Brno-Nový Lískovec 09.47