Karta atleta

Export do excelu
  • Eliška Dubská
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: Čuříková Alena
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.70 h Kladno 20.01.2020
60 m 08.93 Slaný 21.06.2019
60 m 09.16 h Praha - Strahov 12.01.2020
150 m 22.04 Slaný 21.06.2019
150 m 22.00 h Praha - Strahov 12.01.2020
300 m 51.81 Roztoky 06.09.2019
800 m 3:15.8 Kladno-Sletiště 24.09.2019
50 m překážek (0.76/7.70) 10.91 h Kladno 10.01.2019
50 m překážek (0.76/8.20) 10.13 h Kladno 20.01.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 12.78 Kladno-Sletiště 24.09.2019
skok vysoký 1.10 h Kladno 10.02.2020
skok daleký 4.14 Beroun 07.06.2019
skok daleký 4.04 h Kladno 20.01.2020
vrh koulí 2kg 06.20 h Kladno 10.01.2019
hod kriketovým míčkem 21.10 Kladno-Sletiště 24.09.2019
pětiboj 1422 Kladno-Sletiště 24.09.2019
chůze dráha 3000 m 20:48.34 Nové Město nad Metují 26.09.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.06 h Kladno 10.01.2019
60 m 09.45 h Praha - Strahov 02.02.2019
60 m 08.93 Slaný 21.06.2019
150 m 23.24 h Praha - Strahov 02.02.2019
150 m 22.04 Slaný 21.06.2019
300 m 51.81 Roztoky 06.09.2019
800 m 3:15.8 Kladno-Sletiště 24.09.2019
50 m překážek (0.76/7.70) 10.91 h Kladno 10.01.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.78 Kladno-Sletiště 24.09.2019
skok daleký 3.79 h Kladno 10.01.2019
skok daleký 4.14 Beroun 07.06.2019
vrh koulí 2kg 06.20 h Kladno 10.01.2019
hod kriketovým míčkem 21.10 Kladno-Sletiště 24.09.2019
pětiboj 1422 Kladno-Sletiště 24.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
01.10.2019 Podzimní běh SPS A.C. TEPO Kladno 2019 (A. C. TEPO Kladno) Přespolní běh/Žkm 8 Kladno-Sletiště 07:21
24.09.2019 Pětiboj mladšího žactva A. C. TEPO Kladno - SPS (A. C. TEPO Kladno) pětiboj/Žkm 4 Kladno-Sletiště 1422
24.09.2019 Pětiboj mladšího žactva A. C. TEPO Kladno - SPS (A. C. TEPO Kladno) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm 4= Kladno-Sletiště 12.78
24.09.2019 Pětiboj mladšího žactva A. C. TEPO Kladno - SPS (A. C. TEPO Kladno) hod kriketovým míčkem/Žkm 13 Kladno-Sletiště 21.10
24.09.2019 Pětiboj mladšího žactva A. C. TEPO Kladno - SPS (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žkm Kladno-Sletiště 09.21
24.09.2019 Pětiboj mladšího žactva A. C. TEPO Kladno - SPS (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žkm 4= Kladno-Sletiště 3.80
24.09.2019 Pětiboj mladšího žactva A. C. TEPO Kladno - SPS (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Žkm 7 Kladno-Sletiště 3:15.8
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva - střední Čechy (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) skok daleký/Žkm/F 17 Kutná Hora 3.91
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva - střední Čechy (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 60 m/Žkm/R06 4 Kutná Hora 09.39
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) 60 m/Žkm/R14 1 Roztoky 09.62
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) 300 m/Žkm/B08 3 Roztoky 51.81
21.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) 150 m/Žkm/B03 2 Slaný 22.04
21.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) 60 m/Žkm/FB 4 Slaný 08.93
21.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) 60 m/Žkm/R04 2 Slaný 09.09
07.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok daleký/Žkm/FA 9 Beroun 4.14
07.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žkm/R06 3 Beroun 09.19
17.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žkm/R04 3 Kladno 09.57
17.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žkm/B08 1 Kladno 23.05
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) 150 m/Žkm/B13 5 Kutná Hora 23.02
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) skok daleký/Žkm/JB 17 Kutná Hora 3.81
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) 60 m/Žkm/R10 6 Kutná Hora 09.38
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) 60 m/Žkm/R09 4 Praha - Strahov 09.45
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) 150 m/Žkm/B11 1 Praha - Strahov 23.24
31.01.2019 Oddílový víceboj sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka (A. C. TEPO Kladno) 50 m/Žkm/B3 1 Kladno 07.8
31.01.2019 Oddílový víceboj sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žkm 6 Kladno 3.01
10.01.2019 Oddílové utkání sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka, výška (A. C. TEPO Kladno) 50 m/Žkm/B4 2 Kladno 08.06
10.01.2019 Oddílové utkání sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka, výška (A. C. TEPO Kladno) 50 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B3 4 Kladno 10.91
10.01.2019 Oddílové utkání sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka, výška (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žkm 8 Kladno 3.79
10.01.2019 Oddílové utkání sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka, výška (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 2kg/Žkm 17 Kladno 06.20