Karta atleta

Export do excelu
  • Lucie Mašková
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: SKP Union Cheb z.s.
  • Trenér: Učík Petr, Přibáň Jacek
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.79 h Praha - Strahov 12.01.2020
60 m 08.63 Karlovy Vary 17.06.2020
100 m 13.32 Sušice 12.06.2021
150 m 21.60 h Praha - Stromovka 26.01.2019
150 m 20.70 Cheb 06.06.2021
200 m 28.11 Karlovy Vary 30.05.2021
300 m 46.25 Chodov 23.07.2021
600 m 2:01.41 Sokolov 31.05.2018
800 m 2:51.80 Mariánské Lázně 14.05.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 10.54 Karlovy Vary 13.06.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 10.86 h Praha-Stromovka 07.12.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 10.31 h Praha - Stromovka 25.01.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 16.19 Karlovy Vary 10.06.2021
skok vysoký 1.30 Karlovy Vary 30.05.2020
skok daleký 4.31 h Praha - Stromovka 26.01.2019
skok daleký 4.40 Karlovy Vary 30.05.2020
pohár rozhlasu 0488 Sokolov 31.05.2018
hod kriketovým míčkem 31.11 Ostrov 25.09.2019
pětiboj 1880 Mariánské Lázně 14.05.2018
sprintérský trojboj 1829 Cheb 07.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.83 h Praha - Strahov 20.01.2019
60 m 08.91 Karlovy Vary 01.05.2019
100 m 14.39 Karlovy Vary 01.05.2019
150 m 21.60 h Praha - Stromovka 26.01.2019
150 m 21.56 Cheb 27.04.2019
200 m 30.02 Karlovy Vary 01.05.2019
600 m 2:03.72 Sokolov 23.05.2019
800 m 3:00.4 Mariánské Lázně 14.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 10.54 Karlovy Vary 13.06.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 10.86 h Praha-Stromovka 07.12.2019
skok vysoký 1.30 Chodov 05.05.2019
skok daleký 4.31 h Praha - Stromovka 26.01.2019
skok daleký 4.38 Stříbro 01.06.2019
pohár rozhlasu 0381 Sokolov 23.05.2019
hod kriketovým míčkem 31.11 Ostrov 25.09.2019
pětiboj 1744 Ostrov 25.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
31.12.2019 Testovací závod SG 2 (test) skok daleký/Žkm test NM
31.12.2019 Testovací závod SG 2 (test) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm test NM
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B11 5 Praha-Stromovka 22.17
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B2 4 Praha-Stromovka 10.86
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. A (A. C. TEPO Kladno ) skok daleký/Žkm 15 Kladno 4.14
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. A (A. C. TEPO Kladno ) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 4 Kladno 11.28
25.09.2019 Víceboje mladšího žactva (TJ MDDM Ostrov) pětiboj/Žkm Ostrov 1744
25.09.2019 Víceboje mladšího žactva (TJ MDDM Ostrov) 800 m/Žkm/B02 9 Ostrov 3:10.80
25.09.2019 Víceboje mladšího žactva (TJ MDDM Ostrov) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B04 1 Ostrov 11.37
25.09.2019 Víceboje mladšího žactva (TJ MDDM Ostrov) hod kriketovým míčkem/Žkm 7 Ostrov 31.11
25.09.2019 Víceboje mladšího žactva (TJ MDDM Ostrov) skok daleký/Žkm 10 Ostrov 3.73
25.09.2019 Víceboje mladšího žactva (TJ MDDM Ostrov) 60 m/Žkm/B05 1 Ostrov 09.27
21.08.2019 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2019 (AKM Viktoria Plzeň) skok daleký/Žkm 4 Nýřany 4.04
21.08.2019 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2019 (AKM Viktoria Plzeň) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm Nýřany 10.74
25.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/R1 7 Jablonec nad Nisou 11.47
25.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže skok daleký/Žkm/K2 Jablonec nad Nisou DNS
13.06.2019 2.kolo OMD mladšího žactva a 1. Kolo OMD staršího žactva Karlovarského kraje (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm Karlovy Vary 10.54
13.06.2019 2.kolo OMD mladšího žactva a 1. Kolo OMD staršího žactva Karlovarského kraje (Triatlet Karlovy Vary z.s.) skok daleký/Žkm Karlovy Vary 4.19
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 3 Stříbro 10.68
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) skok daleký/Žkm/F 4 Stříbro 4.38
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Karlovarský, Kategorie III a IV (Mgr. Kaloudová Lenka , lenka.kaloudova@seznam.cz, 607915101) pohár rozhlasu/Žkm 31 Sokolov 0381
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Karlovarský, Kategorie III a IV (Mgr. Kaloudová Lenka , lenka.kaloudova@seznam.cz, 607915101) 600 m/Žkm 8 Sokolov 2:03.72
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Karlovarský, Kategorie III a IV (Mgr. Kaloudová Lenka , lenka.kaloudova@seznam.cz, 607915101) skok daleký/Žkm Sokolov 4.31
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Cheb, Kategorie III a IV (Dostál Zdeněk, zdenydost@seznam.cz, 732653978) 60 m/Žkm/R Mariánské Lázně DNS
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Cheb, Kategorie III a IV (Dostál Zdeněk, zdenydost@seznam.cz, 732653978) pohár rozhlasu/Žkm 25 Mariánské Lázně 0268
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Cheb, Kategorie III a IV (Dostál Zdeněk, zdenydost@seznam.cz, 732653978) pohár rozhlasu/Žky 25= Mariánské Lázně 0000
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Cheb, Kategorie III a IV (Dostál Zdeněk, zdenydost@seznam.cz, 732653978) 600 m/Žkm 9 Mariánské Lázně 2:18.8
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Cheb, Kategorie III a IV (Dostál Zdeněk, zdenydost@seznam.cz, 732653978) hod kriketovým míčkem/Žkm Mariánské Lázně DNS
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Cheb, Kategorie III a IV (Dostál Zdeněk, zdenydost@seznam.cz, 732653978) skok daleký/Žkm Mariánské Lázně DNS
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Cheb, Kategorie III a IV (Dostál Zdeněk, zdenydost@seznam.cz, 732653978) skok vysoký/Žkm Mariánské Lázně DNS
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Cheb, Kategorie III a IV (Dostál Zdeněk, zdenydost@seznam.cz, 732653978) skok daleký/Žky Mariánské Lázně DNS
14.05.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mladšího žactva ve vícebojích a I. kolo OMD mladšího žactva skupina C (Athletic Club Mariánské Lázně, z.s.) pětiboj/Žkm 4 Mariánské Lázně 1519
14.05.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mladšího žactva ve vícebojích a I. kolo OMD mladšího žactva skupina C (Athletic Club Mariánské Lázně, z.s.) 800 m/Žkm/B01 6 Mariánské Lázně 3:00.4
14.05.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mladšího žactva ve vícebojích a I. kolo OMD mladšího žactva skupina C (Athletic Club Mariánské Lázně, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 7 Mariánské Lázně 30.98
14.05.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mladšího žactva ve vícebojích a I. kolo OMD mladšího žactva skupina C (Athletic Club Mariánské Lázně, z.s.) skok daleký/Žkm Mariánské Lázně 4.11
14.05.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mladšího žactva ve vícebojích a I. kolo OMD mladšího žactva skupina C (Athletic Club Mariánské Lázně, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B06 1 Mariánské Lázně 10.75
14.05.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mladšího žactva ve vícebojích a I. kolo OMD mladšího žactva skupina C (Athletic Club Mariánské Lázně, z.s.) 60 m/Žkm/B06 Mariánské Lázně NM
05.05.2019 Chodovská tretra - Memoriál Libora Dočkala (ŠAK Chodov, z. s.) skok vysoký/Žkm Chodov 1.30
05.05.2019 Chodovská tretra - Memoriál Libora Dočkala (ŠAK Chodov, z. s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 1 Chodov 11.17
01.05.2019 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 60 m/Žkm/B01 5 Karlovy Vary 08.91
01.05.2019 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 100 m/Žkm/B02 2 Karlovy Vary 14.39
01.05.2019 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 200 m/Žkm/B02 3 Karlovy Vary 30.02
27.04.2019 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 60 m/Ž/B06 2 Cheb 08.98
27.04.2019 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 150 m/Ž/B06 3 Cheb 21.56
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m/Žkm/R06 MS Praha - Stromovka 08.90
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 150 m/Žkm/B10 MS Praha - Stromovka 21.82
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) skok daleký/Žkm Praha - Stromovka 4.31
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 150 m/Žkm/B01 3 Praha - Stromovka 21.60
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 60 m/Žkm/B01 7 Praha - Stromovka 08.96
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 60 m/Žky/R11 MS Praha - Strahov 08.83
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 150 m/Žky/B08 MS Praha - Strahov 21.77