Karta atleta

Export do excelu
  • Rozálie Horská
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Hradec Králové
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.23 Chrudim 01.06.2020
800 m 3:05.38 Nymburk 07.10.2018
skok daleký 4.08 Trutnov 26.05.2019
vrh koulí 2kg 09.66 Nové Město nad Metují 23.05.2019
vrh koulí 3kg 08.40 Hradec Králové 21.06.2020
hod diskem 0,75kg 27.08 Rumburk 17.05.2020
hod kladivem 3kg 24.39 Nové Město nad Metují 03.09.2020
hod oštěpem 400g 29.94 Nové Město nad Metují 23.05.2019
hod oštěpem 500g 35.10 Kolín 11.07.2020
pohár rozhlasu 1136 Týniště nad Orlicí 16.05.2019
hod kriketovým míčkem 55.10 Jaroměř 15.09.2019
čtyřboj 1306 Nymburk 07.10.2018
vrhačský trojboj 1268 Třebíč 21.05.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.5 Dobruška 03.10.2019
800 m 3:06.5 Dobruška 03.10.2019
skok daleký 4.08 Trutnov 26.05.2019
vrh koulí 2kg 09.66 Nové Město nad Metují 23.05.2019
vrh koulí 3kg 07.46 Dvůr Králové nad Labem 16.06.2019
hod diskem 0,75kg 21.90 Týniště nad Orlicí 28.07.2019
hod kladivem 3kg 16.44 Trutnov 26.05.2019
hod oštěpem 400g 29.94 Nové Město nad Metují 23.05.2019
hod oštěpem 500g 28.90 Hradec Králové 27.04.2019
pohár rozhlasu 1136 Týniště nad Orlicí 16.05.2019
hod kriketovým míčkem 55.10 Jaroměř 15.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.10.2019 Okresní kolo atletického čtyřboje žactva základních škol a osmiletých gymnázií, kategorie IV čtyřboj/Žky 6 Dobruška 1442
03.10.2019 Okresní kolo atletického čtyřboje žactva základních škol a osmiletých gymnázií, kategorie IV 800 m/Žky/B01 4 Dobruška 3:06.5
03.10.2019 Okresní kolo atletického čtyřboje žactva základních škol a osmiletých gymnázií, kategorie IV hod kriketovým míčkem/Žky Dobruška 51.57
03.10.2019 Okresní kolo atletického čtyřboje žactva základních škol a osmiletých gymnázií, kategorie IV skok daleký/Žky 9= Dobruška 3.71
03.10.2019 Okresní kolo atletického čtyřboje žactva základních škol a osmiletých gymnázií, kategorie IV 60 m/Žky/B02 2= Dobruška 09.5
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) hod oštěpem 400g/Žkm 4 Jablonec nad Nisou 28.18
15.09.2019 4. kolo KPD a J ml. žactva (TJ Sokol Jaroměř) vrh koulí 2kg/Žkm/F 6 Jaroměř 09.26
15.09.2019 4. kolo KPD a J ml. žactva (TJ Sokol Jaroměř) hod kriketovým míčkem/Žkm/F Jaroměř 55.10
28.07.2019 Týnišťské memoriály a veřejné závody (Sportovní klub Týniště nad Orl) skok daleký/Dky 9 Týniště nad Orlicí 3.78
28.07.2019 Týnišťské memoriály a veřejné závody (Sportovní klub Týniště nad Orl) vrh koulí 2kg/Žkm Týniště nad Orlicí 09.11
28.07.2019 Týnišťské memoriály a veřejné závody (Sportovní klub Týniště nad Orl) hod diskem 0,75kg/Žkm Týniště nad Orlicí 21.90
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže hod oštěpem 400g/Žkm/F 11 Jablonec nad Nisou 28.51
20.06.2019 3. Kolo KPD mladšího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) hod kriketovým míčkem/Žkm Hradec Králové DNS
20.06.2019 3. Kolo KPD mladšího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) skok daleký/Žkm Hradec Králové DNS
16.06.2019 3. kolo KPD a J Královéhradeckého kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Dvůr Králové nad Labem - oddíl atletiky) skok daleký/Žky/F 24 Dvůr Králové nad Labem 3.84
16.06.2019 3. kolo KPD a J Královéhradeckého kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Dvůr Králové nad Labem - oddíl atletiky) vrh koulí 3kg/Žky/F 12 Dvůr Králové nad Labem 07.46
16.06.2019 3. kolo KPD a J Královéhradeckého kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Dvůr Králové nad Labem - oddíl atletiky) hod diskem 0,75kg/Žky/F 7 Dvůr Králové nad Labem 21.34
26.05.2019 2. kolo KPD a J staršího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) skok daleký/Žky 21= Trutnov 4.08
26.05.2019 2. kolo KPD a J staršího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) hod oštěpem 500g/Žky 5 Trutnov 28.71
26.05.2019 2. kolo KPD a J staršího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) hod kladivem 3kg/Žky 7 Trutnov 16.44
23.05.2019 Krajské přebory družstev ml. žatva (SK Nové Město nad Metují) vrh koulí 2kg/Žkm 4 Nové Město nad Metují 09.66
23.05.2019 Krajské přebory družstev ml. žatva (SK Nové Město nad Metují) hod oštěpem 400g/Žkm Nové Město nad Metují 29.94
19.05.2019 1. kolo společného KPD mužů a žen (Pardubického a Královéhradeckého KAS) (Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.) hod oštěpem 400g/Žkm MS Týniště nad Orlicí 28.27
16.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Rychnov nad Kněžnou, Kategorie III a IV (SK Týniště nad Orlicí) pohár rozhlasu/Žkm Týniště nad Orlicí 1136
16.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Rychnov nad Kněžnou, Kategorie III a IV (SK Týniště nad Orlicí) hod kriketovým míčkem/Žkm Týniště nad Orlicí 47.68
16.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Rychnov nad Kněžnou, Kategorie III a IV (SK Týniště nad Orlicí) skok daleký/Žkm Týniště nad Orlicí 4.06
15.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) hod oštěpem 400g/Žkm MS Chrudim 28.07
02.05.2019 1. kolo KPD a J mladšího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm 6 Trutnov 08.92
02.05.2019 1. kolo KPD a J mladšího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) hod oštěpem 400g/Žkm Trutnov 26.89
27.04.2019 1. kolo KPD a J staršího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) hod kladivem 3kg/Žky 7 Hradec Králové 11.82
27.04.2019 1. kolo KPD a J staršího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) hod oštěpem 500g/Žky 7 Hradec Králové 28.90