Karta atleta

Export do excelu
  • Kuřilová Kateřina
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.47 Frýdek-Místek 17.06.2019
60 m 08.85 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019
150 m 20.56 Frýdek-Místek 17.06.2019
150 m 21.88 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019
300 m 46.09 Uherské Hradiště 15.09.2019
500 m 1:32.0 Frýdek-Místek 22.05.2019
600 m 2:04.03 Brno 11.09.2017
800 m 2:49.10 Brno 09.09.2019
800 m 3:08.51 h Ostrava - Vítkovice 10.02.2018
1 anglická míle 6:40.3 Frýdek-Místek 17.10.2018
60 m překážek 14.18 Frýdek-Místek 25.04.2018
pětiboj 1338 Frýdek-Místek 25.04.2018
hod oštěpem 400g 10.19 Frýdek-Místek 01.08.2018
hod kriketovým míčkem 22.28 Opava 23.05.2019
skok daleký 3.72 Frýdek-Místek 17.06.2019
skok vysoký 1.15 Frýdek-Místek 12.06.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.47 Frýdek-Místek 17.06.2019
60 m 08.85 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019
150 m 20.56 Frýdek-Místek 17.06.2019
150 m 21.88 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019
300 m 46.09 Uherské Hradiště 15.09.2019
500 m 1:32.0 Frýdek-Místek 22.05.2019
600 m 2:07.0 Frýdek-Místek 10.04.2019
800 m 2:49.10 Brno 09.09.2019
hod kriketovým míčkem 22.28 Opava 23.05.2019
skok daleký 3.72 Frýdek-Místek 17.06.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 150 m/Žky/B4 3 Praha - Eden 20.75
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) 60 m/Žkm/FA 6 Hranice 08.64
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) 60 m/Žkm/R02 2 Hranice 08.55
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) 150 m/Žkm/B02 3 Hranice 21.25
15.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 300 m/Žky/B03 1 Uherské Hradiště 46.09
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 800 m/Žkm/B5 3 Brno 2:49.10
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 150 m/Žkm/R3 5 Brno 21.05
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 60 m/Žkm/R4 7 Brno 08.78
05.09.2019 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B01 1 Frýdek-Místek 08.52
05.09.2019 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 300 m/Žkm/B01 3 Frýdek-Místek 47.31
05.09.2019 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 150 m/Žkm/B01 3 Frýdek-Místek 21.25
26.06.2019 Desítka na dráze (TJ TŽ Třinec) 300 m/Žkm/B01 3 Třinec 46.57
17.06.2019 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B01 5= Frýdek-Místek 08.47
17.06.2019 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) dálka/Žkm/F 20 Frýdek-Místek 3.72
17.06.2019 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 150 m/Žkm/B01 2 Frýdek-Místek 20.56
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm/B01 2 Třinec 08.68
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žkm/B01 4 Třinec 21.00
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 300 m/Žkm/B03 1 Třinec 46.16
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) 60 m/Žkm/B01 4 Opava 08.61
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) 150 m/Žkm/B01 1 Opava 20.88
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) kriket/Žkm 34 Opava 22.28
22.05.2019 Pětka na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 500 m/Žkm 6 Frýdek-Místek 1:32.0
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B01 3 Frýdek Místek 08.86
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) dálka/Žkm 19 Frýdek Místek 3.67
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 150 m/Žkm/B02 1 Frýdek Místek 21.47
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B01 6 Frýdek-Místek 08.67
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 800 m/Žkm 12 Frýdek-Místek 2:53.37
10.04.2019 Trojka na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 600 m/Žkm 17 Frýdek-Místek 2:07.0
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R02 4 Ostrava - Vítkovice 08.85
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B02 5 Ostrava - Vítkovice 21.88