Karta atleta

Export do excelu
  • Tereza Stryková
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Atletika Poruba z.s.
  • Trenér: Válka Ivan, Fiala Martin
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.42 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2020
60 m 09.46 Ostrava 01.06.2020
100 m 15.76 Ostrava 01.06.2020
150 m 23.04 Opava 13.06.2020
200 m 31.82 Ostrava 01.06.2020
800 m 2:44.54 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2020
800 m 2:49.44 Opava 13.06.2020
1500 m 6:24.57 Šumperk 07.10.2018
1500 m 6:06.64 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 20.03 Ostrava - Poruba 05.05.2019
skok daleký 2.85 Ostrava- Vítkovice 26.04.2018
hod kriketovým míčkem 28.83 Ostrava - Poruba 05.05.2019
pětiboj 0776 Ostrava - Poruba 05.05.2019
sprintérský trojboj 1173 Ostrava 01.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.92 Frýdek-Místek 17.06.2019
60 m 09.49 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
800 m 3:02.03 Frýdek-Místek 01.05.2019
1500 m 6:31.47 Opava 23.05.2019
1500 m 6:33.74 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 20.03 Ostrava - Poruba 05.05.2019
skok daleký 2.84 Ostrava - Poruba 05.05.2019
hod kriketovým míčkem 28.83 Ostrava - Poruba 05.05.2019
pětiboj 0776 Ostrava - Poruba 05.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.12.2019 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) 1500 m/Žkm 10 Ostrava - Vítkovice 6:33.74
13.12.2019 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/R10 2 Ostrava - Vítkovice 09.49
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) 1500 m/Žkm/F 14 Hranice 6:47.03
17.06.2019 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B06 7 Frýdek-Místek 09.92
17.06.2019 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 1500 m/Žkm/F Frýdek-Místek DNF
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) 1500 m/Žkm/F 12 Opava 6:31.47
05.05.2019 Porubský pětiboj mladšího žactva 2019 (Atletika Poruba z.s.) pětiboj/Žkm 16 Ostrava - Poruba 0776
05.05.2019 Porubský pětiboj mladšího žactva 2019 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žkm/B01 6 Ostrava - Poruba 10.47
05.05.2019 Porubský pětiboj mladšího žactva 2019 (Atletika Poruba z.s.) 800 m/Žkm/B01 7 Ostrava - Poruba 3:16.46
05.05.2019 Porubský pětiboj mladšího žactva 2019 (Atletika Poruba z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 5 Ostrava - Poruba 28.83
05.05.2019 Porubský pětiboj mladšího žactva 2019 (Atletika Poruba z.s.) skok daleký/Žkm 16 Ostrava - Poruba 2.84
05.05.2019 Porubský pětiboj mladšího žactva 2019 (Atletika Poruba z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 4 Ostrava - Poruba 20.03
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 800 m/Žkm 22 Frýdek-Místek 3:02.03
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B10 5 Frýdek-Místek 09.94