Karta atleta

Export do excelu
  • Švandová Veronika
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Velké Meziříčí
  • Trenér Ladislav Urban
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.93 Třebíč 21.09.2019
150 m 21.96 Humpolec 15.09.2019
800 m 2:54.66 Jihlava 19.05.2019
60 m překážek 10.96 Třebíč 21.09.2019
pětiboj 2256 Třebíč 21.09.2019
čtyřboj 1802 Pacov 15.06.2019
hod oštěpem 400g 22.09 Jihlava 08.06.2019
hod oštěpem 500g 21.36 Pacov 07.09.2019
hod kriketovým míčkem 40.66 Brno 09.09.2019
vrh koulí 2kg 07.23 Jihlava 01.06.2019
skok daleký 4.52 Pacov 15.06.2019
skok daleký 4.03 h Praha - Strahov 20.01.2019
skok vysoký 1.51 Humpolec 15.09.2019
skok vysoký 1.43 h Brno - ZŠ Horníkova 19.12.2018
Přespolní běh 0:02:26 Třebíč 31.03.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.93 Třebíč 21.09.2019
150 m 21.96 Humpolec 15.09.2019
800 m 2:54.66 Jihlava 19.05.2019
60 m překážek 10.96 Třebíč 21.09.2019
pětiboj 2256 Třebíč 21.09.2019
čtyřboj 1802 Pacov 15.06.2019
hod oštěpem 400g 22.09 Jihlava 08.06.2019
hod oštěpem 500g 21.36 Pacov 07.09.2019
hod kriketovým míčkem 40.66 Brno 09.09.2019
vrh koulí 2kg 07.23 Jihlava 01.06.2019
skok daleký 4.52 Pacov 15.06.2019
skok daleký 4.03 h Praha - Strahov 20.01.2019
skok vysoký 1.51 Humpolec 15.09.2019
skok vysoký 1.35 h Jihlava 23.01.2019
Přespolní běh 0:02:26 Třebíč 31.03.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.10.2019 KP v přespolním běhu (Atletika Jihlava z.s.) Přespolní běh/Žkm 4 Jihlava 0:04:02
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. C (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) výška/Žkm 5 Vyškov 1.48
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m př./Žkm/B01 5 Třebíč 10.96
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žkm/B03 1 Třebíč 08.93
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) kriket/Žkm/FA 12 Třebíč 34.34
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) dálka/Žkm/FA 6 Třebíč 4.53
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 800 m/Žkm/B01 6 Třebíč 2:55.70
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) pětiboj/Žkm 5 Třebíč 2256
15.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) čtyřboj/Žkm 13 Humpolec 1541
15.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) koule 2kg/Žkm/FA 22 Humpolec 07.19
15.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) oštěp 400g/Žkm/FA Humpolec NM
15.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) výška/Žkm/FA Humpolec 1.51
15.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) 150 m/Žkm/B04 1 Humpolec 21.96
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (Hvězda Pardubice z.s.) výška/Žky/F 10 Pardubice 1.45
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) výška/Žkm/FB Brno 1.43
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) kriket/Žkm/KA 19 Brno 40.66
07.09.2019 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) dálka/Žky 10 Pacov 4.28
07.09.2019 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) oštěp 500g/Žky 8 Pacov 21.36
07.09.2019 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) výška/Žky Pacov 1.42
01.09.2019 KP staršího a mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) výška/Žkm/F Jihlava 1.39
01.09.2019 KP staršího a mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) 150 m/Žkm/B02 2 Jihlava 21.99
01.09.2019 KP staršího a mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) koule 2kg/Žkm/F Jihlava DNS
01.08.2019 Výškařské závody 5. ročník (TJ Sokol Velké Meziříčí) výška/Ž/F 4= Velké Meziříčí 1.40
16.06.2019 3. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) oštěp 500g/Žky/F 9 Pacov 19.31
16.06.2019 3. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) výška/Žky/F Pacov 1.41
16.06.2019 3. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) dálka/Žky/F 8 Pacov 4.50
15.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) čtyřboj/Žkm/F 7 Pacov 1802
15.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) oštěp 400g/Žkm/FA 9 Pacov 21.05
15.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) dálka/Žkm/FA 4 Pacov 4.52
15.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m př./Žkm/B11 1 Pacov 11.07
15.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m/Žkm/B11 2 Pacov 09.12
08.06.2019 Pohár smíšených družstev mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) výška/Žkm/F Jihlava 1.36
08.06.2019 Pohár smíšených družstev mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) oštěp 400g/Žkm/F Jihlava 22.09
01.06.2019 2. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) čtyřboj/Žkm 5 Jihlava 1722
01.06.2019 2. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) výška/Žkm/FB Jihlava 1.39
01.06.2019 2. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) koule 2kg/Žkm/FB 7 Jihlava 07.23
01.06.2019 2. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) kriket/Žkm/FB Jihlava 38.28
01.06.2019 2. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) 150 m/Žkm/B10 1 Jihlava 22.22
26.05.2019 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) výška/Žky 6 Třebíč 1.40
26.05.2019 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) dálka/Žky 11 Třebíč 4.29
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) pětiboj/Žkm 5 Jihlava 2048
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) 800 m/Žkm/B01 5 Jihlava 2:54.66
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) kriket/Žkm/FA 4 Jihlava 40.22
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) dálka/Žkm/FA 10 Jihlava 4.17
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) 60 m př./Žkm/B09 1 Jihlava 12.00
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) 60 m/Žkm/B09 2 Jihlava 09.09
11.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) sedmiboj/Žky Třebíč DNS
11.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) výška/Žky/F MS Třebíč 1.41
08.05.2019 Nominační závody LODM (TJ Spartak Třebíč, spolek) dálka/Žkm/F 5 Třebíč 4.48
08.05.2019 Nominační závody LODM (TJ Spartak Třebíč, spolek) výška/Žkm/F 4 Třebíč 1.28
04.05.2019 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) výška/Žky/F 10= Jihlava 1.25
04.05.2019 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) dálka/Žky/F 17 Jihlava 3.98
31.03.2019 Běh Lorenzovými sady (TJ Spartak Třebíč, spolek) Přespolní běh/Žkm/B 3 Třebíč 0:02:26
06.02.2019 Brněnská laťka (JAC Brno) výška/Žkm 6 Brno 1.32
23.01.2019 43. ročník Průmyslovácké laťky (TJ Sokol Velké Meziříčí a ŠSK při SPŠ Jihlava) výška/Žky Jihlava 1.35
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) výška/Žky/F 8= Praha - Strahov 1.35
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) dálka/Žky/F 30 Praha - Strahov 4.03