Karta atleta

Export do excelu
  • Veronika Švandová
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Velké Meziříčí
  • Trenér: Urban Ladislav
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.93 Třebíč 21.09.2019
150 m 21.96 Humpolec 15.09.2019
800 m 2:50.66 Třebíč 21.06.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 10.96 Třebíč 21.09.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 18.39 Třebíč 20.06.2020
skok vysoký 1.51 Humpolec 15.09.2019
skok vysoký 1.51 h Praha - Strahov 26.01.2020
skok daleký 4.52 Pacov 15.06.2019
skok daleký 4.24 h Praha - Strahov 26.01.2020
vrh koulí 2kg 07.23 Jihlava 01.06.2019
vrh koulí 3kg 06.63 Třebíč 20.06.2020
hod oštěpem 400g 22.09 Jihlava 08.06.2019
hod oštěpem 500g 24.89 Jihlava 06.06.2020
hod kriketovým míčkem 40.66 Brno 09.09.2019
pětiboj 2256 Třebíč 21.09.2019
sedmiboj [Zky] 3021 Třebíč 21.06.2020
čtyřboj 1802 Pacov 15.06.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.93 Třebíč 21.09.2019
150 m 21.96 Humpolec 15.09.2019
800 m 2:54.66 Jihlava 19.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 10.96 Třebíč 21.09.2019
skok vysoký 1.35 h Jihlava 23.01.2019
skok vysoký 1.51 Humpolec 15.09.2019
skok daleký 4.03 h Praha - Strahov 20.01.2019
skok daleký 4.52 Pacov 15.06.2019
vrh koulí 2kg 07.23 Jihlava 01.06.2019
hod oštěpem 400g 22.09 Jihlava 08.06.2019
hod oštěpem 500g 21.36 Pacov 07.09.2019
hod kriketovým míčkem 40.66 Brno 09.09.2019
pětiboj 2256 Třebíč 21.09.2019
čtyřboj 1802 Pacov 15.06.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.10.2019 KP v přespolním běhu (Atletika Jihlava z.s.) Přespolní běh/Žkm 4 Jihlava 0:04:02
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. C (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) skok vysoký/Žkm 5 Vyškov 1.48
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 5 Třebíč 10.96
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žkm/B03 1 Třebíč 08.93
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod kriketovým míčkem/Žkm/FA 12 Třebíč 34.34
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/Žkm/FA 6 Třebíč 4.53
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 800 m/Žkm/B01 6 Třebíč 2:55.70
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) pětiboj/Žkm 5 Třebíč 2256
15.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) čtyřboj/Žkm 13 Humpolec 1541
15.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) vrh koulí 2kg/Žkm/FA 22 Humpolec 07.19
15.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) hod oštěpem 400g/Žkm/FA Humpolec NM
15.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) skok vysoký/Žkm/FA Humpolec 1.51
15.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) 150 m/Žkm/B04 1 Humpolec 21.96
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (Hvězda Pardubice z.s.) skok vysoký/Žky/F 10 Pardubice 1.45
10.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) skok vysoký/Žkm/FB Brno 1.43
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) hod kriketovým míčkem/Žkm/KA 19 Brno 40.66
07.09.2019 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/Žky 10 Pacov 4.28
07.09.2019 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) hod oštěpem 500g/Žky 8 Pacov 21.36
07.09.2019 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) skok vysoký/Žky Pacov 1.42
01.09.2019 KP staršího a mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) skok vysoký/Žkm/F Jihlava 1.39
01.09.2019 KP staršího a mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) 150 m/Žkm/B02 2 Jihlava 21.99
01.09.2019 KP staršího a mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm/F Jihlava DNS
01.08.2019 Výškařské závody 5. ročník (TJ Sokol Velké Meziříčí) skok vysoký/Ž/F 4= Velké Meziříčí 1.40
16.06.2019 3. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) hod oštěpem 500g/Žky/F 9 Pacov 19.31
16.06.2019 3. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) skok vysoký/Žky/F Pacov 1.41
16.06.2019 3. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/Žky/F 8 Pacov 4.50
15.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) čtyřboj/Žkm/F 7 Pacov 1802
15.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) hod oštěpem 400g/Žkm/FA 9 Pacov 21.05
15.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/Žkm/FA 4 Pacov 4.52
15.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B11 1 Pacov 11.07
15.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m/Žkm/B11 2 Pacov 09.12
08.06.2019 Pohár smíšených družstev mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) skok vysoký/Žkm/F Jihlava 1.36
08.06.2019 Pohár smíšených družstev mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) hod oštěpem 400g/Žkm/F Jihlava 22.09
01.06.2019 2. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) čtyřboj/Žkm 5 Jihlava 1722
01.06.2019 2. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) skok vysoký/Žkm/FB Jihlava 1.39
01.06.2019 2. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm/FB 7 Jihlava 07.23
01.06.2019 2. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/FB Jihlava 38.28
01.06.2019 2. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) 150 m/Žkm/B10 1 Jihlava 22.22
26.05.2019 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok vysoký/Žky 6 Třebíč 1.40
26.05.2019 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/Žky 11 Třebíč 4.29
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) pětiboj/Žkm 5 Jihlava 2048
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) 800 m/Žkm/B01 5 Jihlava 2:54.66
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/FA 4 Jihlava 40.22
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) skok daleký/Žkm/FA 10 Jihlava 4.17
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B09 1 Jihlava 12.00
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) 60 m/Žkm/B09 2 Jihlava 09.09
12.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) sedmiboj [Zky]/Žky Třebíč DNS
11.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok vysoký/Žky/F MS Třebíč 1.41
08.05.2019 Nominační závody LODM (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/Žkm/F 5 Třebíč 4.48
08.05.2019 Nominační závody LODM (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok vysoký/Žkm/F 4 Třebíč 1.28
04.05.2019 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) skok vysoký/Žky/F 10= Jihlava 1.25
04.05.2019 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) skok daleký/Žky/F 17 Jihlava 3.98
31.03.2019 Běh Lorenzovými sady (TJ Spartak Třebíč, spolek) Přespolní běh/Žkm/B 3 Třebíč 0:02:26
06.02.2019 Brněnská laťka (JAC Brno) skok vysoký/Žkm 6 Brno 1.32
23.01.2019 43. ročník Průmyslovácké laťky (TJ Sokol Velké Meziříčí a ŠSK při SPŠ Jihlava) skok vysoký/Žky Jihlava 1.35
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) skok vysoký/Žky/F 8= Praha - Strahov 1.35
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) skok daleký/Žky/F 30 Praha - Strahov 4.03