Karta atleta

Export do excelu
  • Kalendová Teodora
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér Petra Táborská
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.61 Kolín 10.5.2019
60 m 08.65 h Praha - Strahov 27.2.2019
150 m 20.68 Praha - Eden 14.5.2019
150 m 21.13 h Praha - Strahov 27.2.2019
300 m 44.43 Praha - Podvinný Mlýn 9.6.2019
300 m 46.54 h Praha - Stromovka 27.1.2019
600 m 1:55.82 h Praha-Stromovka 1.12.2018
800 m 2:44.91 Kolín 10.5.2019
60 m překážek 10.98 Kolín 10.5.2019
pohár rozhlasu 0000 Praha - Kotlářka 23.5.2018
pětiboj 2437 Kolín 10.5.2019
hod kriketovým míčkem 40.07 Praha - Podvinný Mlýn 22.9.2019
vrh koulí 2kg 10.54 Jablonec nad Nisou 29.9.2019
skok daleký 4.33 Brno 9.9.2019
skok daleký 4.00 h Praha-Strahov 1.3.2018
skok vysoký 1.34 Praha - Hostivař 29.5.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.61 Kolín 10.5.2019
60 m 08.65 h Praha - Strahov 27.2.2019
150 m 20.68 Praha - Eden 14.5.2019
150 m 21.13 h Praha - Strahov 27.2.2019
300 m 44.43 Praha - Podvinný Mlýn 9.6.2019
300 m 46.54 h Praha - Stromovka 27.1.2019
800 m 2:44.91 Kolín 10.5.2019
60 m překážek 10.98 Kolín 10.5.2019
pětiboj 2437 Kolín 10.5.2019
hod kriketovým míčkem 40.07 Praha - Podvinný Mlýn 22.9.2019
vrh koulí 2kg 10.54 Jablonec nad Nisou 29.9.2019
skok daleký 4.33 Brno 9.9.2019
skok vysoký 1.34 Praha - Hostivař 29.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) koule 2kg/Žkm 4 Jablonec nad Nisou 10.54
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žkm/F 8 Praha - Podvinný Mlýn 2234
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) dálka/Žkm/S04 4= Praha - Podvinný Mlýn 4.51
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žkm/B08 9 Praha - Podvinný Mlýn 3:00.03
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) kriket/Žkm/S04 7 Praha - Podvinný Mlýn 40.07
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B14 4 Praha - Podvinný Mlýn 08.97
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žkm/B15 3 Praha - Podvinný Mlýn 11.18
17.09.2019 Finále A PPD mladšího žactva (ASK Slavia Praha) 150 m/Žkm/B01 5 Praha - Eden 20.89
17.09.2019 Finále A PPD mladšího žactva (ASK Slavia Praha) koule 2kg/Žkm Praha - Eden 10.34
11.09.2019 Semifinále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina D (ASK Slavia Praha) 60 m/Žkm/B01 1 Praha - Eden 08.69
11.09.2019 Semifinále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina D (ASK Slavia Praha) 150 m/Žkm/B01 1 Praha - Eden 21.38
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) dálka/Žkm/KB 11 Brno 4.33
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 150 m/Žkm/R4 5 Brno 21.44
27.06.2019 7. veřejné závody PAS žactva a vložené závody (ASK Slavia Praha) dálka/Žky 10 Praha - Eden 4.56
27.06.2019 7. veřejné závody PAS žactva a vložené závody (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky/B07 1 Praha - Eden 08.54
27.06.2019 7. veřejné závody PAS žactva a vložené závody (ASK Slavia Praha) 150 m/Žky/B04 2 Praha - Eden 20.76
09.06.2019 Přebor Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žkm/B01 2 Praha - Podvinný Mlýn 20.78
09.06.2019 Přebor Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 300 m/Žkm/B04 1 Praha - Podvinný Mlýn 44.43
29.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) výška/Žkm Praha - Hostivař 1.34
29.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) 60 m/Žkm/B01 1 Praha - Hostivař 08.60
23.05.2019 Veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 300 m/Žky/B03 2 Praha - Eden 45.97
14.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (ASK Slavia Praha) koule 2kg/Žkm Praha - Eden 09.48
14.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (ASK Slavia Praha) 150 m/Žkm/B03 1 Praha - Eden 20.68
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) pětiboj/Žkm MS Kolín 2437
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm/B01 4 Kolín 08.61
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) kriket/Žkm Kolín 39.15
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žkm 8 Kolín 4.24
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m př./Žkm/B02 3 Kolín 10.98
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žkm/B03 10 Kolín 2:44.91
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 60 m/Žkm/B01 Praha - Děkanka DNS
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) dálka/Žkm/K01 Praha - Děkanka DNS
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) pětiboj/Žkm 11 Praha - Eden 2232
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) kriket/Žkm/F01 7 Praha - Eden 36.24
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) dálka/Žkm/F01 5 Praha - Eden 4.22
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žkm/B05 2 Praha - Eden 11.26
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m/Žkm/B06 2 Praha - Eden 08.76
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 800 m/Žkm/B02 5 Praha - Eden 2:52.36
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) 60 m/Žkm/FA 5 Praha - Strahov 08.70
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) 60 m/Žkm/R06 1 Praha - Strahov 08.65
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) 150 m/Žkm/R06 1 Praha - Strahov 21.27
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) 150 m/Žkm/FB Praha - Strahov 21.13
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B5 6 Praha - Stromovka 08.69
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B11 4 Praha - Stromovka 21.39
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 300 m/Žkm/B01 MS Praha - Stromovka 46.54
26.01.2019 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 300 m/Žky/B02 Praha - Strahov DNS
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B20 1 Praha - Stromovka 08.71
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B13 1 Praha - Stromovka 21.16