Karta atleta

Export do excelu
  • Dvořáková Ester
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér Denisa Benešová
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.9 h Plzeň-Skvrňany 19.12.2017
60 m 09.99 Plzeň 23.5.2019
60 m 09.5 h Plzeň-Skvrňany 19.12.2017
150 m 24.49 Plzeň 23.5.2019
150 m 24.93 h Praha - Stromovka 17.2.2019
300 m 51.91 Stříbro 1.6.2019
600 m 2:13.20 Plzeň 9.5.2018
800 m 3:11.78 Plzeň 9.5.2019
1000 m 4:13.21 Sušice 13.6.2018
60 m překážek 14.28 Plzeň 9.5.2019
60 m překážek 12.30 h Praha - Strahov 11.3.2017
pětiboj 0949 Plzeň 9.5.2019
hod kriketovým míčkem 21.10 Plzeň 9.5.2019
skok daleký 3.50 Sušice 13.6.2018
skok daleký 3.28 h Plzeň 27.1.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.99 Plzeň 23.5.2019
60 m 10.07 h Praha - Stromovka 17.2.2019
150 m 24.49 Plzeň 23.5.2019
150 m 24.93 h Praha - Stromovka 17.2.2019
300 m 51.91 Stříbro 1.6.2019
800 m 3:11.78 Plzeň 9.5.2019
60 m překážek 14.28 Plzeň 9.5.2019
pětiboj 0949 Plzeň 9.5.2019
hod kriketovým míčkem 21.10 Plzeň 9.5.2019
skok daleký 3.17 Plzeň 9.5.2019
skok daleký 3.28 h Plzeň 27.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.06.2019 3. kolo KMD mladšího žactva sk. A (TJ Sušice) 60 m př./Žkm/B03 4 Sušice 13.67
13.06.2019 3. kolo KMD mladšího žactva sk. A (TJ Sušice) 300 m/Žkm/B02 4 Sušice 52.60
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 300 m/Žkm/B04 2 Stříbro 51.91
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žkm/R06 5 Stříbro 10.05
23.05.2019 2. kolo KMD mladšího žactva sk. A (AK Škoda Plzeň) 60 m/Žkm/R01 6 Plzeň 09.99
23.05.2019 2. kolo KMD mladšího žactva sk. A (AK Škoda Plzeň) 150 m/Žkm/B03 6 Plzeň 24.49
09.05.2019 Pětiboj SpS (AK ŠKODA Plzeň) pětiboj/Žkm 34 Plzeň 0949
09.05.2019 Pětiboj SpS (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žkm/B01 7 Plzeň 10.23
09.05.2019 Pětiboj SpS (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/Žkm/B01 6 Plzeň 3:11.78
09.05.2019 Pětiboj SpS (AK ŠKODA Plzeň) kriket/Žkm 33 Plzeň 21.10
09.05.2019 Pětiboj SpS (AK ŠKODA Plzeň) dálka/Žkm 34 Plzeň 3.17
09.05.2019 Pětiboj SpS (AK ŠKODA Plzeň) 60 m př./Žkm/B02 6 Plzeň 14.28
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m/Žkm/R08 7 Praha - Stromovka 10.07
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 150 m/Žkm/B08 4 Praha - Stromovka 24.93
27.01.2019 Testovací závody mladšího a staršího žactva (AK Škoda Plzeň) dálka/Žkm 27 Plzeň 3.28
27.01.2019 Testovací závody mladšího a staršího žactva (AK Škoda Plzeň) 60 m/Žkm/B07 3 Plzeň 11.21