Karta atleta

Export do excelu
  • Letová Lucie
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Lokomotiva Rakovník
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.55 Vlašim 10.6.2018
150 m 22.00 Kutná Hora 5.5.2019
300 m 51.46 Beroun 15.9.2017
600 m 1:51.5 Rakovník 16.5.2019
800 m 2:40.86 Kutná Hora 5.5.2019
800 m 2:54.41 h Praha - Strahov 2.2.2019
1000 m 3:25.82 Kladno 17.5.2019
1500 m 5:36.33 Vlašim 10.6.2018
pohár rozhlasu 0940 Rakovník 16.5.2019
hod oštěpem 400g 21.85 Kutná Hora 5.5.2019
hod kriketovým míčkem 25.98 Stará Boleslav - Houštka 15.5.2018
vrh koulí 2kg 09.23 Kladno 17.5.2019
vrh koulí 2kg 08.71 h Praha - Strahov 2.2.2019
skok daleký 3.96 Rakovník 16.5.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
150 m 22.00 Kutná Hora 5.5.2019
600 m 1:51.5 Rakovník 16.5.2019
800 m 2:40.86 Kutná Hora 5.5.2019
800 m 2:54.41 h Praha - Strahov 2.2.2019
1000 m 3:25.82 Kladno 17.5.2019
pohár rozhlasu 0940 Rakovník 16.5.2019
hod oštěpem 400g 21.85 Kutná Hora 5.5.2019
vrh koulí 2kg 09.23 Kladno 17.5.2019
vrh koulí 2kg 08.71 h Praha - Strahov 2.2.2019
skok daleký 3.96 Rakovník 16.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - západ (kategorie III a IV) (ŠSK Slaný, Jaroslav Koukal, jkoukal@volny.cz) poharR/Žkm 21 Slaný 0608
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - západ (kategorie III a IV) (ŠSK Slaný, Jaroslav Koukal, jkoukal@volny.cz) 600 m/Žkm/F 5 Slaný 1:53.51
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - západ (kategorie III a IV) (ŠSK Slaný, Jaroslav Koukal, jkoukal@volny.cz) dálka/Žkm/J02 7 Slaný 3.53
17.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) koule 2kg/Žkm 4 Kladno 09.23
17.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 1000 m/Žkm/B01 2= Kladno 3:25.82
16.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Rakovník, Kategorie III a IV (Monika Bechnerová, info@ddmrako.cz, 732539284) poharR/Žkm 6 Rakovník 0940
16.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Rakovník, Kategorie III a IV (Monika Bechnerová, info@ddmrako.cz, 732539284) 600 m/Žkm Rakovník 1:51.5
16.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Rakovník, Kategorie III a IV (Monika Bechnerová, info@ddmrako.cz, 732539284) dálka/Žkm 6 Rakovník 3.96
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) oštěp 400g/Žkm/F 5 Kutná Hora 21.85
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) 800 m/Žkm/B01 5 Kutná Hora 2:40.86
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) 150 m/Žkm/B16 3 Kutná Hora 22.00
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Žkm Mladá Boleslav DNS
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) 800 m/Žkm/B01 7 Praha - Strahov 2:54.41
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) koule 2kg/Žkm/F 4 Praha - Strahov 08.71