Karta atleta

Export do excelu
  • Anna Snášelová
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Atletický klub Prostějov, z. s.
  • Trenér: Novák Jiří
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.69 h Olomouc 09.02.2018
60 m 09.97 Šumperk 07.10.2018
150 m 24.96 Prostějov 23.04.2019
300 m 62.26 Prostějov 23.04.2019
600 m 2:19.60 Prostějov 03.09.2019
800 m 3:15.20 h Olomouc 14.12.2018
skok vysoký 1.20 h Prostějov 19.12.2019
skok daleký 3.70 h Olomouc 17.01.2020
skok daleký 4.58 Olomouc 03.06.2020
vrh koulí 2kg 06.58 Prostějov 14.05.2019
hod oštěpem 400g 23.91 Šumperk 06.10.2019
hod oštěpem 500g 26.37 Olomouc 03.06.2020
pohár rozhlasu 0393 Prostějov 07.05.2019
hod kriketovým míčkem 46.93 Šumperk 30.05.2019
čtyřboj 1210 Prostějov 03.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.00 Prostějov 03.09.2019
150 m 24.96 Prostějov 23.04.2019
300 m 62.26 Prostějov 23.04.2019
600 m 2:19.60 Prostějov 03.09.2019
skok vysoký 1.20 h Prostějov 19.12.2019
skok daleký 3.84 Prostějov 03.09.2019
vrh koulí 2kg 06.58 Prostějov 14.05.2019
hod oštěpem 400g 23.91 Šumperk 06.10.2019
pohár rozhlasu 0393 Prostějov 07.05.2019
hod kriketovým míčkem 46.93 Šumperk 30.05.2019
čtyřboj 1210 Prostějov 03.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.12.2019 Vánoční laťka ZŠ Jana Železného (Atletický klub Prostějov, z. s.) skok vysoký/Žkm 8 Prostějov 1.20
04.12.2019 Mikulášský běh žactva a přípravek (Atletický klub Prostějov, z. s.) Přespolní běh/Žkm 20 Prostějov 0:04:51
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) hod oštěpem 400g/Žkm/F 11 Šumperk 23.91
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 12 Šumperk 40.00
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 19 Hranice 38.15
17.09.2019 KP mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) hod oštěpem 400g/Žkm/F 7 Prostějov 17.74
17.09.2019 KP mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) skok daleký/Žkm/F 22 Prostějov 3.33
03.09.2019 Atletické úterý + okr. víceboje ml. žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) čtyřboj/Žkm 6 Prostějov 1210
03.09.2019 Atletické úterý + okr. víceboje ml. žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) skok daleký/Žkm 8 Prostějov 3.84
03.09.2019 Atletické úterý + okr. víceboje ml. žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) hod kriketovým míčkem/Žkm Prostějov 38.96
03.09.2019 Atletické úterý + okr. víceboje ml. žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m/Žkm/B04 5 Prostějov 10.00
03.09.2019 Atletické úterý + okr. víceboje ml. žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 600 m/Žkm/B02 4 Prostějov 2:19.60
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) hod oštěpem 400g/Žkm/F 5 Hranice 21.44
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) skok daleký/Žkm/F 32 Hranice 3.45
30.05.2019 2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm Šumperk 46.93
30.05.2019 2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) skok daleký/Žkm 22 Šumperk 3.74
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomoucký, Kategorie III a IV (Vykydal Tomáš,tom.vykydal@seznam.cz,777582996) pohár rozhlasu/Žkm 50 Šumperk 0389
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomoucký, Kategorie III a IV (Vykydal Tomáš,tom.vykydal@seznam.cz,777582996) hod kriketovým míčkem/Žkm 7 Šumperk 42.74
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) hod oštěpem 400g/Žkm/F 6 Prostějov 20.04
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) skok daleký/Žkm/FA 21 Prostějov 3.59
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) vrh koulí 2kg/Žkm/F 9 Prostějov 06.58
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Prostějov, Kategorie III (Mgr. Dalibor Ovečka, D.Ovecka@seznam.cz, 604821175) pohár rozhlasu/Žkm 31 Prostějov 0393
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Prostějov, Kategorie III (Mgr. Dalibor Ovečka, D.Ovecka@seznam.cz, 604821175) hod kriketovým míčkem/Žkm Prostějov 43.04
30.04.2019 Okresní přebory (technické disc.) (Atletický klub Prostějov, z. s.) skok daleký/Žkm Prostějov 4.08
30.04.2019 Okresní přebory (technické disc.) (Atletický klub Prostějov, z. s.) hod kriketovým míčkem/Žkm Prostějov 38.50
23.04.2019 Zahajovací závody (60 - 150 - 300) (Atletický klub Prostějov, z. s.) 150 m/Žkm/B05 3 Prostějov 24.96
23.04.2019 Zahajovací závody (60 - 150 - 300) (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m/Žkm/B01 3 Prostějov 10.00
23.04.2019 Zahajovací závody (60 - 150 - 300) (Atletický klub Prostějov, z. s.) 300 m/Žkm/B05 3 Prostějov 62.26