Karta atleta

Export do excelu
  • Viktorie Žáčková
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Lokomotiva Beroun z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
150 m 22.56 Kladno 17.05.2019
300 m 49.87 Beroun 07.06.2019
600 m 1:53.77 Slaný 21.05.2019
800 m 2:53.58 h Praha - Strahov 11.02.2018
800 m 2:41.92 Brno 10.09.2018
1000 m 3:29.74 Beroun 18.05.2018
1500 m 5:50.76 Kladno 04.09.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 14.35 h Praha - Strahov 11.02.2018
skok vysoký 1.15 h Praha - Strahov 11.02.2018
skok vysoký 1.25 Beroun 07.06.2019
skok daleký 3.29 Kladno 01.06.2018
vrh koulí 2kg 07.88 Kutná Hora 21.09.2019
pohár rozhlasu 0604 Slaný 21.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
150 m 22.56 Kladno 17.05.2019
300 m 49.87 Beroun 07.06.2019
600 m 1:53.77 Slaný 21.05.2019
skok vysoký 1.25 Beroun 07.06.2019
vrh koulí 2kg 07.88 Kutná Hora 21.09.2019
pohár rozhlasu 0604 Slaný 21.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva - střední Čechy (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm/F 15 Kutná Hora 07.88
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva - střední Čechy (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) skok vysoký/Žkm/F 15= Kutná Hora 1.25
21.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) 600 m/Žkm/F 4 Slaný 1:56.14
21.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) skok vysoký/Žkm 13 Slaný 1.20
07.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok vysoký/Žkm/F 11 Beroun 1.25
07.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 300 m/Žkm/B06 3 Beroun 49.87
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - západ (kategorie III a IV) (ŠSK Slaný, Jaroslav Koukal, jkoukal@volny.cz) pohár rozhlasu/Žkm 22 Slaný 0604
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - západ (kategorie III a IV) (ŠSK Slaný, Jaroslav Koukal, jkoukal@volny.cz) 600 m/Žkm/F 6 Slaný 1:53.77
17.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žkm/B09 3 Kladno 22.56
17.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 1000 m/Žkm/B02 Kladno DNS
06.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Beroun, Kategorie III (Kateřina Zajícová, kzajicova@domecekhorovice.cz, 739633518) pohár rozhlasu/Žkm/F 37 Beroun 0566
06.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Beroun, Kategorie III (Kateřina Zajícová, kzajicova@domecekhorovice.cz, 739633518) 600 m/Žkm/B02 3 Beroun 1:56.2
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) skok vysoký/Žkm/F 19= Kutná Hora 1.20
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) 1500 m/Žkm/F Kutná Hora DNS