Karta atleta

Export do excelu
  • Andrea Kohoutková
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér: Vlachová Vendula
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.78 h Praha - Strahov 31.01.2020
60 m 08.55 Praha - Jeseniova 17.06.2020
150 m 21.04 h Praha - Strahov 13.02.2020
150 m 20.94 Praha - Děkanka 21.06.2020
300 m 55.48 Praha - Eden 11.05.2018
800 m 3:03.98 Praha - Jeseniova 17.06.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 13.5 Praha - Jeseniova 22.10.2019
skok vysoký 1.35 h Praha-Stromovka 07.12.2019
skok vysoký 1.43 Praha - Vokovice 31.08.2020
skok o tyči 1.95 Praha - Přátelství 07.09.2020
skok daleký 3.81 h Praha - Strahov 27.02.2019
skok daleký 4.32 Praha - Jeseniova 04.09.2019
vrh koulí 2kg 06.93 Praha - Jeseniova 29.05.2019
pohár rozhlasu 0570 Praha - Jeseniova 16.05.2019
hod kriketovým míčkem 30.90 Praha - Jeseniova 17.06.2019
pětiboj 1553 Praha - Jeseniova 22.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.26 h Praha - Stromovka 09.01.2019
60 m 09.09 Praha - Jeseniova 04.09.2019
150 m 21.79 Praha - Podvinný Mlýn 10.06.2019
150 m 21.22 h Praha-Stromovka 07.12.2019
800 m 3:03.98 Praha - Jeseniova 17.06.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 13.5 Praha - Jeseniova 22.10.2019
skok vysoký 1.33 Praha - Vinohrady 10.05.2019
skok vysoký 1.35 h Praha-Stromovka 07.12.2019
skok daleký 3.81 h Praha - Strahov 27.02.2019
skok daleký 4.32 Praha - Jeseniova 04.09.2019
vrh koulí 2kg 06.93 Praha - Jeseniova 29.05.2019
pohár rozhlasu 0570 Praha - Jeseniova 16.05.2019
hod kriketovým míčkem 30.90 Praha - Jeseniova 17.06.2019
pětiboj 1553 Praha - Jeseniova 22.10.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B12 2 Praha-Stromovka 21.22
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Žky 28 Praha-Stromovka 1.35
22.10.2019 Oddílový víceboj mladšího žactva (SK Jeseniova) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 6 Praha - Jeseniova 30.42
22.10.2019 Oddílový víceboj mladšího žactva (SK Jeseniova) skok daleký/Žkm/F 4 Praha - Jeseniova 4.19
22.10.2019 Oddílový víceboj mladšího žactva (SK Jeseniova) 60 m/Žkm/B03 3 Praha - Jeseniova 09.5
22.10.2019 Oddílový víceboj mladšího žactva (SK Jeseniova) 800 m/Žkm/B02 3 Praha - Jeseniova 3:05.3
22.10.2019 Oddílový víceboj mladšího žactva (SK Jeseniova) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 3 Praha - Jeseniova 13.5
17.09.2019 Finále A PPD mladšího žactva (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žkm 16 Praha - Eden 3.76
17.09.2019 Finále A PPD mladšího žactva (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Žkm 10 Praha - Eden 1.28
10.09.2019 Semifinále "B" MPD mladšího žactva (SK Jeseniova) skok daleký/Žkm/F Praha - Jeseniova 4.17
10.09.2019 Semifinále "B" MPD mladšího žactva (SK Jeseniova) skok vysoký/Žkm/F 4 Praha - Jeseniova 1.31
04.09.2019 8. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) skok daleký/Žky/F01 Praha - Jeseniova DNS
04.09.2019 8. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) skok daleký/Žky/F02 Praha - Jeseniova 4.32
04.09.2019 8. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) 60 m/Žky/B07 2 Praha - Jeseniova 09.09
17.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) hod kriketovým míčkem/Žkm 5 Praha - Jeseniova 30.90
17.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) 800 m/Žkm/B01 7 Praha - Jeseniova 3:03.98
10.06.2019 Přebor Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) skok vysoký/Žkm/F 18= Praha - Podvinný Mlýn 1.25
10.06.2019 Přebor Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žkm/B03 2 Praha - Podvinný Mlýn 21.79
29.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) vrh koulí 2kg/Žkm/F 10 Praha - Jeseniova 06.93
29.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) 150 m/Žkm/B05 1 Praha - Jeseniova 22.05
16.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 3, Kategorie III děvčata a IV chlapci (SK Jeseniova) pohár rozhlasu/Žkm 20 Praha - Jeseniova 0570
16.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 3, Kategorie III děvčata a IV chlapci (SK Jeseniova) skok daleký/Žkm 11 Praha - Jeseniova 3.60
16.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 3, Kategorie III děvčata a IV chlapci (SK Jeseniova) skok vysoký/Žkm 4 Praha - Jeseniova 1.24
14.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žkm/B01 Praha - Stromovka DNS
14.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Žkm/F Praha - Stromovka DNS
10.05.2019 VZ žactvo, ml. žactvo + chůze všechny kategorie (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) skok vysoký/Žkm/F Praha - Vinohrady 1.33
24.04.2019 1. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) skok vysoký/Žky 11 Praha - Jeseniova 1.31
24.04.2019 1. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) 60 m/Žky/B05 5 Praha - Jeseniova 09.23
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) skok daleký/Žkm/F 14 Praha - Strahov 3.81
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) 60 m/Žkm/R07 3 Praha - Strahov 09.27
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B5 1 Praha - Stromovka 09.26