Karta atleta

Export do excelu
  • Lebdušková Rozálie
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér Čuříková Alena
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.75 h Kladno 10.02.2020
60 m 09.47 Beroun 07.06.2019
60 m 09.39 h Praha - Strahov 11.02.2018
150 m 22.94 Vlašim 10.06.2018
150 m 23.42 h Praha - Strahov 11.02.2018
800 m 3:06.54 Slaný 10.05.2019
50 m překážek 10.10 h Kladno 20.01.2020
60 m překážek 12.01 Slaný 10.05.2019
60 m překážek 12.16 h Praha - Strahov 02.02.2019
pohár rozhlasu 0421 Plzeň 11.06.2019
pětiboj 1805 Kladno 08.10.2018
hod oštěpem 400g 24.62 Kutná Hora 21.09.2019
hod kriketovým míčkem 47.23 Slaný 21.06.2019
vrh koulí 2kg 07.00 Kutná Hora 21.09.2019
vrh koulí 2kg 05.82 h Kladno 10.01.2019
skok daleký 3.75 Beroun 07.06.2019
skok daleký 3.83 h Kladno 31.01.2019
skok vysoký 1.20 Kladno 01.06.2018
skok vysoký 1.20 h Kladno 10.02.2020
Přespolní běh 0:06:25 Kladno 14.03.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.75 h Kladno 10.02.2020
50 m překážek 10.10 h Kladno 20.01.2020
skok daleký 3.78 h Kladno 20.01.2020
skok vysoký 1.20 h Kladno 10.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
01.10.2019 Podzimní běh SPS A.C. TEPO Kladno 2019 (A. C. TEPO Kladno) Přespolní běh/Žkm 5 Kladno-Sletiště 07:03
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva - střední Čechy (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) koule 2kg/Žkm/F 19 Kutná Hora 07.00
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva - střední Čechy (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) oštěp 400g/Žkm/F 7 Kutná Hora 24.62
19.09.2019 Okresní kolo SAP - Kladno (A.C. TEPO Kladno) oštěp 400g/Žkm Kladno 23.63
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) dálka/Žkm 22 Roztoky 3.61
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) oštěp 400g/Žkm 7 Roztoky 23.73
21.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) koule 2kg/Žkm 15 Slaný 06.91
21.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) kriket/Žkm/F Slaný 47.23
11.06.2019 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou poharR/Žkm 45 Plzeň 0421
11.06.2019 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou kriket/Žkm 6 Plzeň 45.32
07.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) dálka/Žkm/FA 21 Beroun 3.75
07.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žkm/R01 3 Beroun 09.47
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - západ (kategorie III a IV) (ŠSK Slaný, Jaroslav Koukal, jkoukal@volny.cz) poharR/Žkm 33= Slaný 0398
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - západ (kategorie III a IV) (ŠSK Slaný, Jaroslav Koukal, jkoukal@volny.cz) kriket/Žkm 5 Slaný 43.50
17.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) kriket/Žkm Kladno 46.27
17.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žkm/R03 3 Kladno 09.52
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) pětiboj/Žkm 17 Slaný 1673
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) 60 m/Žkm 24 Slaný 09.43
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) 800 m/Žkm 20 Slaný 3:06.54
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) 60 m př./Žkm 16 Slaný 12.01
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) kriket/Žkm Slaný 40.40
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) dálka/Žkm 33 Slaný 3.31
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) kriket/Žkm/F Kutná Hora 46.79
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) 60 m př./Žkm/B02 6 Kutná Hora 12.08
02.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kladno, Kategorie III (Jaroslava Kuželová) poharR/Žkm 56 Kladno 0412
02.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kladno, Kategorie III (Jaroslava Kuželová) kriket/Žkm 4 Kladno 44.64
02.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kladno, Kategorie III (Jaroslava Kuželová) 60 m/Žkm/B06 1 Kladno 09.39
14.03.2019 Jarní přespolní běh mládeže (A. C. TEPO Kladno) Přespolní běh/Žkm 5 Kladno 0:06:25
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) 60 m/Žkm/R08 4 Praha - Strahov 09.47
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) 150 m/Žkm/B14 1 Praha - Strahov 23.84
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) 60 m př./Žkm/B02 3 Praha - Strahov 12.16
31.01.2019 Oddílový víceboj sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka (A. C. TEPO Kladno) 50 m/Žkm/B2 1 Kladno 08.2
31.01.2019 Oddílový víceboj sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka (A. C. TEPO Kladno) dálka/Žkm Kladno 3.83
10.01.2019 Oddílové utkání sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka, výška (A. C. TEPO Kladno) 50 m/Žkm/B3 4 Kladno 08.01
10.01.2019 Oddílové utkání sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka, výška (A. C. TEPO Kladno) 50 m př./Žkm/B2 4 Kladno 10.25
10.01.2019 Oddílové utkání sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka, výška (A. C. TEPO Kladno) výška/Žkm 8= Kladno 1.20
10.01.2019 Oddílové utkání sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka, výška (A. C. TEPO Kladno) koule 2kg/Žkm 19 Kladno 05.82