Karta atleta

Export do excelu
  • Ema Pekařová
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Atletika Jihlava z.s.
  • Trenér: Machovec Bohumír
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.0 Jihlava 16.05.2019
60 m 08.92 Pacov 15.06.2019
60 m 09.08 h Praha - Strahov 26.01.2020
150 m 23.79 h Praha - Strahov 20.01.2019
150 m 21.91 Jihlava 06.06.2020
300 m 46.96 h Praha - Strahov 26.01.2020
300 m 45.80 Pacov 27.06.2020
500 m 1:41.7 Jihlava 16.05.2019
600 m 2:00.81 Jihlava 14.05.2019
800 m 3:08.53 Třebíč 28.09.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 11.16 Třebíč 21.09.2019
skok vysoký 1.35 h Jihlava 22.01.2020
skok vysoký 1.38 Jihlava 30.08.2020
skok daleký 4.46 Jihlava 01.06.2020
vrh koulí 2kg 04.49 Humpolec 23.09.2018
hod oštěpem 400g 14.29 Pacov 15.06.2019
pohár rozhlasu 0497 Jihlava 14.05.2019
hod kriketovým míčkem 22.00 Třebíč 21.09.2019
hod plným míčem 1kg 06.90 Jihlava 16.05.2019
pětiboj 1677 Třebíč 21.09.2019
čtyřboj 1551 Pacov 15.06.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.0 Jihlava 16.05.2019
60 m 08.92 Pacov 15.06.2019
150 m 23.79 h Praha - Strahov 20.01.2019
150 m 22.87 Jihlava 04.05.2019
300 m 53.31 h Praha - Strahov 20.01.2019
300 m 48.79 Třebíč 26.05.2019
500 m 1:41.7 Jihlava 16.05.2019
600 m 2:00.81 Jihlava 14.05.2019
800 m 3:14.79 Třebíč 21.09.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 11.16 Třebíč 21.09.2019
skok daleký 4.21 Pacov 15.06.2019
hod oštěpem 400g 14.29 Pacov 15.06.2019
pohár rozhlasu 0497 Jihlava 14.05.2019
hod kriketovým míčkem 22.00 Třebíč 21.09.2019
hod plným míčem 1kg 06.90 Jihlava 16.05.2019
pětiboj 1677 Třebíč 21.09.2019
čtyřboj 1551 Pacov 15.06.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.10.2019 Oddílové závody (Atletika Jihlava z.s.) pětiboj/Žkm Jihlava DNS
10.10.2019 Oddílové závody (Atletika Jihlava z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm Jihlava DNS
10.10.2019 Oddílové závody (Atletika Jihlava z.s.) skok daleký/Žkm Jihlava DNS
10.10.2019 Oddílové závody (Atletika Jihlava z.s.) 800 m/Žkm/B02 Jihlava DNS
10.10.2019 Oddílové závody (Atletika Jihlava z.s.) 60 m/Žkm/B03 Jihlava DNS
10.10.2019 Oddílové závody (Atletika Jihlava z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 Jihlava DNS
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 2 Třebíč 11.16
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/Žkm/FC Třebíč 3.98
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žkm/B02 8 Třebíč 09.35
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod kriketovým míčkem/Žkm/FD 7 Třebíč 22.00
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 800 m/Žkm/B01 10 Třebíč 3:14.79
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) pětiboj/Žkm 26 Třebíč 1677
07.09.2019 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/Žky 24 Pacov 3.81
07.09.2019 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 300 m/Žky/B02 2 Pacov 49.57
01.09.2019 KP staršího a mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) 60 m/Žkm/R02 6 Jihlava 09.45
01.09.2019 KP staršího a mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) 150 m/Žkm/B03 Jihlava DNS
15.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) čtyřboj/Žkm/F 10 Pacov 1551
15.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) hod oštěpem 400g/Žkm/FB 9 Pacov 14.29
15.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/Žkm/FB Pacov 4.21
15.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B04 1 Pacov 11.73
15.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m/Žkm/B04 3 Pacov 08.92
26.05.2019 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žky/B03 3 Třebíč 09.09
26.05.2019 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 300 m/Žky/B04 2 Třebíč 48.79
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kraj Vysočina, Kategorie III a IV (Fišera Vratislav, fisera_vratislav@post.cz) pohár rozhlasu/Žkm 39= Třebíč 0000
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) pětiboj/Žkm Jihlava DNS
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) 800 m/Žkm/B01 Jihlava DNS
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/FA Jihlava DNS
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) skok daleký/Žkm/FA Jihlava DNS
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B05 5 Jihlava 17.76
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) 60 m/Žkm/B02 Jihlava DNS
16.05.2019 Veřejné závody (Atletika Jihlava z.s.) 50 m/Ž 20= Jihlava 08.0
16.05.2019 Veřejné závody (Atletika Jihlava z.s.) 500 m/Ž 20 Jihlava 1:41.7
16.05.2019 Veřejné závody (Atletika Jihlava z.s.) hod plným míčem 1kg/Žkm/F 11 Jihlava 06.90
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Jihlava, Kategorie III (Dalibor Hruška, hrusdal@seznam.cz, 776589118) 600 m/Žkm/B03 1 Jihlava 2:00.81
04.05.2019 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 60 m/Žky/B04 4 Jihlava 09.20
04.05.2019 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 150 m/Žky/B03 3 Jihlava 22.87
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 300 m/Žky/B04 3 Praha - Strahov 53.31
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 150 m/Žky/B09 3 Praha - Strahov 23.79