Karta atleta

Export do excelu
  • Ducháčová Ema
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Hradec Králové
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.04 Hradec Králové 11.05.2019
100 m 15.55 Hradec Králové 16.04.2018
150 m 22.28 Brno 09.09.2019
600 m 1:48.06 Hradec Králové 02.05.2019
800 m 2:33.06 Nové Město nad Metují 23.05.2019
800 m 2:45.41 h Jablonec nad Nisou 08.12.2018
60 m překážek 12.2 Hradec Králové 25.04.2018
pohár rozhlasu 0926 Hradec Králové 02.05.2019
pětiboj 1942 Hradec Králové 11.05.2019
hod oštěpem 400g 11.14 Hradec Králové 25.04.2018
hod kriketovým míčkem 29.27 Hradec Králové 11.05.2019
skok daleký 4.28 Jaroměř 16.09.2018
Přespolní běh 0:04:49 Hradec Králové 21.03.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.04 Hradec Králové 11.05.2019
150 m 22.28 Brno 09.09.2019
600 m 1:48.06 Hradec Králové 02.05.2019
800 m 2:33.06 Nové Město nad Metují 23.05.2019
60 m překážek 12.74 Hradec Králové 11.05.2019
pohár rozhlasu 0926 Hradec Králové 02.05.2019
pětiboj 1942 Hradec Králové 11.05.2019
hod kriketovým míčkem 29.27 Hradec Králové 11.05.2019
skok daleký 4.11 Hradec Králové 11.05.2019
Přespolní běh 0:04:49 Hradec Králové 21.03.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 800 m/Žky/B2 6 Praha - Eden 2:40.06
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 600 m/Žkm 11 Jablonec nad Nisou 1:52.24
15.09.2019 4. kolo KPD a J ml. žactva (TJ Sokol Jaroměř) dálka/Žkm/F 16 Jaroměř 3.84
15.09.2019 4. kolo KPD a J ml. žactva (TJ Sokol Jaroměř) 150 m/Žkm/B03 1 Jaroměř 22.29
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (Hvězda Pardubice z.s.) 800 m/Žky/F 4 Pardubice 2:35.08
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 800 m/Žkm/B2 7 Brno 2:38.50
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) dálka/Žkm/KC 10 Brno 4.10
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 150 m/Žkm/R4 6 Brno 22.28
20.06.2019 3. Kolo KPD mladšího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) 600 m/Žkm/B01 1 Hradec Králové 1:50.82
20.06.2019 3. Kolo KPD mladšího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) dálka/Žkm 14 Hradec Králové 3.80
05.06.2019 XIX. Hradecké sportovní hry mládeže 2019 (Odbor školství a volnočasových aktivit dětí a mládeže a TJ Sokol Hradec Králové) 800 m/Žkm/B02 Hradec Králové DNS
23.05.2019 Krajské přebory družstev ml. žatva (SK Nové Město nad Metují) 800 m/Žkm/B01 1 Nové Město nad Metují 2:33.06
23.05.2019 Krajské přebory družstev ml. žatva (SK Nové Město nad Metují) dálka/Žkm 7 Nové Město nad Metují 4.16
22.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Královéhradecký, Kategorie III a IV (TJ Sokol Hradec Králové) poharR/Žkm 19 Hradec Králové 0574
22.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Královéhradecký, Kategorie III a IV (TJ Sokol Hradec Králové) 600 m/Žkm/B01 2 Hradec Králové 1:55.68
11.05.2019 Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) pětiboj/Žkm 4 Hradec Králové 1942
11.05.2019 Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Žkm/B01 6 Hradec Králové 09.04
11.05.2019 Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) 800 m/Žkm/B01 1 Hradec Králové 2:42.87
11.05.2019 Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) kriket/Žkm 13 Hradec Králové 29.27
11.05.2019 Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) dálka/Žkm Hradec Králové 4.11
11.05.2019 Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m př./Žkm/B03 3 Hradec Králové 12.74
02.05.2019 1. kolo KPD a J mladšího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) dálka/Žkm 23 Trutnov 3.62
02.05.2019 1. kolo KPD a J mladšího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 800 m/Žkm/B02 1 Trutnov 2:44.43
02.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Hradec Králové, Kategorie III (TJ Sokol Hradec Králové) poharR/Žkm 9= Hradec Králové 0926
02.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Hradec Králové, Kategorie III (TJ Sokol Hradec Králové) 600 m/Žkm Hradec Králové 1:48.06
02.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Hradec Králové, Kategorie III (TJ Sokol Hradec Králové) dálka/Žkm 10 Hradec Králové 3.63
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Žkm 20 Mladá Boleslav 07:56
21.03.2019 Přespolní běh (TJ Sokol Hradec Králové) Přespolní běh/Žkm Hradec Králové 0:04:49