Karta atleta

Export do excelu
  • Karolína Sůvová
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Slavoj BANES Pacov
  • Trenér: Vaněk Pavel, Vitovský Radek
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.91 Jihlava 06.06.2020
100 m 16.2 Pacov 10.06.2020
150 m 25.91 Humpolec 15.09.2019
300 m 64.9 Pacov 14.09.2017
800 m 3:30.10 Jihlava 19.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 14.08 Pacov 13.07.2019
skok vysoký 1.40 h Praha - Strahov 26.01.2020
skok vysoký 1.40 Pacov 26.05.2021
skok daleký 3.74 h Praha - Strahov 26.01.2020
skok daleký 4.07 Pacov 10.07.2021
vrh koulí 2kg 06.87 Jihlava 01.06.2019
vrh koulí 3kg 05.65 Pacov 08.09.2018
hod diskem 0,75kg 23.86 Pacov 10.07.2021
hod oštěpem 400g 18.59 Pacov 15.06.2019
hod oštěpem 500g 18.81 Pacov 06.09.2020
hod kriketovým míčkem 30.20 Nové Město na Moravě 17.06.2017
pohár rozhlasu 0409 Pacov 16.05.2019
pětiboj 0968 Jihlava 19.05.2019
čtyřboj 0910 Humpolec 23.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.07 Jihlava 01.09.2019
150 m 25.91 Humpolec 15.09.2019
800 m 3:30.10 Jihlava 19.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 14.08 Pacov 13.07.2019
skok vysoký 1.36 Humpolec 15.09.2019
skok daleký 3.73 Jihlava 01.09.2019
vrh koulí 2kg 06.87 Jihlava 01.06.2019
hod oštěpem 400g 18.59 Pacov 15.06.2019
hod oštěpem 500g 17.06 Pacov 07.09.2019
pohár rozhlasu 0409 Pacov 16.05.2019
hod kriketovým míčkem 28.76 Jihlava 19.05.2019
pětiboj 0968 Jihlava 19.05.2019
čtyřboj 0851 Pacov 15.06.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B07 5 Třebíč 14.93
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/Žkm/FC 11 Třebíč 3.72
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žkm/B08 7 Třebíč 10.76
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod kriketovým míčkem/Žkm/FC 17 Třebíč 25.26
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 800 m/Žkm/B07 9 Třebíč 3:40.56
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) pětiboj/Žkm 70 Třebíč 0782
15.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) čtyřboj/Žkm 36 Humpolec 1178
15.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) vrh koulí 2kg/Žkm/FA 26 Humpolec 06.75
15.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) hod oštěpem 400g/Žkm/FA 25 Humpolec 13.08
15.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) skok vysoký/Žkm/FA 8 Humpolec 1.36
15.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) 150 m/Žkm/B08 3 Humpolec 25.91
07.09.2019 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/Žky 30 Pacov 3.64
07.09.2019 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) hod oštěpem 500g/Žky 15 Pacov 17.06
07.09.2019 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) skok vysoký/Žky 8 Pacov 1.34
01.09.2019 KP staršího a mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) skok vysoký/Žkm/F 5 Jihlava 1.30
01.09.2019 KP staršího a mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) 60 m/Žkm/R01 8 Jihlava 10.07
01.09.2019 KP staršího a mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) skok daleký/Žkm/F 18 Jihlava 3.73
13.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) pětiboj/Žkm 11 Pacov 0789
13.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m/Žkm/B01 5 Pacov 10.49
13.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 800 m/Žkm/F 11 Pacov 3:55.88
13.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 8 Pacov 28.37
13.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/Žkm/F 11 Pacov 3.30
13.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 5 Pacov 14.08
15.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) čtyřboj/Žkm/F 45 Pacov 0851
15.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) hod oštěpem 400g/Žkm/FB Pacov 18.59
15.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/Žkm/FB 10 Pacov 3.65
15.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B04 6 Pacov 14.41
15.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m/Žkm/B04 6 Pacov 10.49
01.06.2019 2. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) čtyřboj/Žkm 37 Jihlava 1200
01.06.2019 2. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) skok vysoký/Žkm/FB Jihlava 1.36
01.06.2019 2. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm/FB 10 Jihlava 06.87
01.06.2019 2. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/FB 13 Jihlava 28.04
01.06.2019 2. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) 150 m/Žkm/B12 5 Jihlava 26.47
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) pětiboj/Žkm 49 Jihlava 0968
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/FA 14 Jihlava 28.76
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) skok daleký/Žkm/FA 25 Jihlava 3.58
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B08 4 Jihlava 14.61
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) 60 m/Žkm/B09 6 Jihlava 10.21
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) 800 m/Žkm/B05 11 Jihlava 3:30.10
16.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pelhřimov, Kategorie III a IV (Fišar Libor, ddm@pel.cz, 724248148) pohár rozhlasu/Žkm 31 Pacov 0409
16.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pelhřimov, Kategorie III a IV (Fišar Libor, ddm@pel.cz, 724248148) skok vysoký/Žkm 2= Pacov 1.30