Karta atleta

Export do excelu
  • Brlicová Kamila
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Valašské Meziříčí
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.36 Brno 10.09.2018
60 m 09.25 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2019
150 m 21.43 Zlín 05.06.2019
150 m 22.80 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2019
600 m 1:56.80 Uherské Hradiště 23.05.2019
800 m 2:34.89 Šumperk 06.10.2019
60 m překážek 12.76 Otrokovice 25.04.2019
pohár rozhlasu 1069 Uherské Hradiště 23.05.2019
pětiboj 1844 Otrokovice 25.04.2019
hod kriketovým míčkem 35.89 Otrokovice 25.04.2019
skok daleký 4.09 Otrokovice 25.04.2019
skok daleký 3.65 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2019
skok vysoký 1.46 Zlín 04.09.2019
skok vysoký 1.40 h Valašské Meziříčí 09.03.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.11 Otrokovice 25.04.2019
60 m 09.25 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2019
150 m 21.43 Zlín 05.06.2019
150 m 22.80 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2019
600 m 1:56.80 Uherské Hradiště 23.05.2019
800 m 2:34.89 Šumperk 06.10.2019
60 m překážek 12.76 Otrokovice 25.04.2019
pohár rozhlasu 1069 Uherské Hradiště 23.05.2019
pětiboj 1844 Otrokovice 25.04.2019
hod kriketovým míčkem 35.89 Otrokovice 25.04.2019
skok daleký 4.09 Otrokovice 25.04.2019
skok daleký 3.65 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2019
skok vysoký 1.46 Zlín 04.09.2019
skok vysoký 1.40 h Valašské Meziříčí 09.03.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) výška/Žkm/F 10 Šumperk 1.34
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/Žkm/B01 4 Šumperk 2:34.89
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) výška/Žkm/F 8= Hranice 1.35
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) 800 m/Žkm/B01 6 Hranice 2:38.39
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) výška/Žkm/FA 12= Brno 1.43
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 800 m/Žkm/B3 4 Brno 2:40.54
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 150 m/Žkm/R8 7 Brno 22.86
04.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (AK Zlín) výška/Žkm Zlín 1.46
04.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (AK Zlín) 800 m/Žkm 5 Zlín 2:48.48
05.06.2019 III. kolo KPD ml. žactva (AK Zlín) výška/Žkm/F Zlín 1.39
05.06.2019 III. kolo KPD ml. žactva (AK Zlín) 150 m/Žkm/B01 3 Zlín 21.43
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) poharR/Žkm 10 Uherské Hradiště 1069
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) 600 m/Žkm/B01 6 Uherské Hradiště 1:56.80
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) výška/Žkm/F 2= Uherské Hradiště 1.40
17.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Vsetín, Kategorie III a IV (Kateřina Sadílková, sadilkova-ddm@seznam.cz, 725280130) poharR/Žkm 4 Valašské Meziříčí 1058
17.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Vsetín, Kategorie III a IV (Kateřina Sadílková, sadilkova-ddm@seznam.cz, 725280130) 600 m/Žkm/B 2 Valašské Meziříčí 1:58.95
17.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Vsetín, Kategorie III a IV (Kateřina Sadílková, sadilkova-ddm@seznam.cz, 725280130) výška/Žkm Valašské Meziříčí 1.42
15.05.2019 II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje (Atletický klub Zlín, z.s.) výška/Žkm 4 Zlín 1.36
15.05.2019 II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žkm/R01 Zlín DNS
15.05.2019 II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje (Atletický klub Zlín, z.s.) 800 m/Žkm/F 5 Zlín 2:45.73
15.05.2019 II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje (Atletický klub Zlín, z.s.) 150 m/Žkm/B03 3 Zlín 22.13
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) pětiboj/Žkm/F 8 Otrokovice 1844
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) 800 m/Žkm 11 Otrokovice 2:57.51
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) kriket/Žkm 15 Otrokovice 35.89
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) dálka/Žkm 7 Otrokovice 4.09
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) 60 m př./Žkm/B02 1 Otrokovice 12.76
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) 60 m/Žkm/B02 1 Otrokovice 09.11
09.03.2019 Tradiční Valašská laťka (ZŠ Masarykova, atletický oddíl) výška/Žkm Valašské Meziříčí 1.40
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) dálka/Žkm/FB 11 Ostrava - Vítkovice 3.65
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) 60 m/Žkm/R07 1 Ostrava - Vítkovice 09.25
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) 150 m/Žkm/B05 2 Ostrava - Vítkovice 22.80