Karta atleta

Export do excelu
  • Barbora Bürglová
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Sportovní klub Přerov 1908 z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.98 h Olomouc 15.02.2019
60 m 09.58 Šumperk 09.10.2019
150 m 23.18 Šumperk 30.05.2019
150 m 22.52 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
300 m 54.84 Prostějov 14.05.2019
800 m 2:56.80 Šumperk 09.10.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 13.82 h Olomouc 15.02.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 13.16 Šumperk 09.10.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 11.37 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
skok daleký 3.50 Hranice 21.06.2018
skok daleký 3.45 h Olomouc 15.02.2019
hod oštěpem 400g 19.04 Hranice 18.06.2019
hod kriketovým míčkem 35.16 Přerov 26.06.2018
pětiboj 1533 Šumperk 09.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.98 h Olomouc 15.02.2019
60 m 09.58 Šumperk 09.10.2019
150 m 23.18 Šumperk 30.05.2019
300 m 54.84 Prostějov 14.05.2019
800 m 2:56.80 Šumperk 09.10.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 13.82 h Olomouc 15.02.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 13.16 Šumperk 09.10.2019
skok daleký 3.45 h Olomouc 15.02.2019
skok daleký 3.50 Šumperk 09.10.2019
hod oštěpem 400g 19.04 Hranice 18.06.2019
hod kriketovým míčkem 34.38 Přerov 24.09.2019
pětiboj 1533 Šumperk 09.10.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 4 Šumperk 33.44
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) skok daleký/Žkm/F 27 Šumperk 3.50
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B08 3 Šumperk 13.16
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žkm/B07 1 Šumperk 09.58
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/Žkm/B02 5 Šumperk 2:56.80
24.09.2019 Oddílové přebory ve vícebojích ml.žactva a přípravek (uzavřený závod) (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/Žkm Přerov 09.62
24.09.2019 Oddílové přebory ve vícebojích ml.žactva a přípravek (uzavřený závod) (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 800 m/Žkm Přerov 3:10.47
24.09.2019 Oddílové přebory ve vícebojích ml.žactva a přípravek (uzavřený závod) (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm 4 Přerov 14.27
24.09.2019 Oddílové přebory ve vícebojích ml.žactva a přípravek (uzavřený závod) (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm Přerov 34.38
24.09.2019 Oddílové přebory ve vícebojích ml.žactva a přípravek (uzavřený závod) (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) skok daleký/Žkm 4 Přerov 3.42
24.09.2019 Oddílové přebory ve vícebojích ml.žactva a přípravek (uzavřený závod) (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) pětiboj/Žkm 4 Přerov 1289
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) hod oštěpem 400g/Žkm/F 8 Hranice 19.04
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) 150 m/Žkm/B02 3 Hranice 23.83
30.05.2019 2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) skok daleký/Žkm 25 Šumperk 3.43
30.05.2019 2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 150 m/Žkm/B05 2 Šumperk 23.18
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) skok daleký/Žkm/FB 10 Prostějov 3.43
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 300 m/Žkm/B02 4 Prostějov 54.84
15.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) skok daleký/Žkm/FB 13 Olomouc 3.45
15.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/R04 1 Olomouc 13.82
15.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žkm/R17 1 Olomouc 09.98