Karta atleta

Export do excelu
  • Tereza Skalová
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: SKP Union Cheb - z.s.
  • Trenér: Učík Petr
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.66 h Praha - Stromovka 26.01.2019
60 m 08.63 Cheb 16.05.2020
100 m 14.10 Karlovy Vary 01.05.2019
150 m 21.23 Stříbro 01.06.2019
150 m 20.97 h Praha - Stromovka 16.02.2020
200 m 29.06 Karlovy Vary 01.05.2019
300 m 48.09 Chodov 05.05.2018
300 m 47.33 h Praha - Strahov 12.01.2020
600 m 2:08.27 h Praha - Strahov 12.03.2017
600 m 2:03.41 Sokolov 31.05.2018
800 m 2:53.16 Mariánské Lázně 14.05.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 12.18 Mariánské Lázně 14.05.2019
skok daleký 3.73 h Praha - Stromovka 20.01.2018
skok daleký 3.68 Nýřany 21.08.2019
hod kriketovým míčkem 34.15 Cheb 28.04.2018
pohár rozhlasu 1021 Sokolov 31.05.2018
hod plným míčem 1kg 07.70 h Praha-Strahov 27.02.2016
pětiboj 1725 Mariánské Lázně 14.05.2018
sprintérský trojboj 1666 Cheb 07.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.66 h Praha - Stromovka 26.01.2019
60 m 08.71 Karlovy Vary 13.06.2019
100 m 14.10 Karlovy Vary 01.05.2019
150 m 21.32 h Praha - Stromovka 26.01.2019
150 m 21.23 Stříbro 01.06.2019
200 m 29.06 Karlovy Vary 01.05.2019
300 m 47.96 h Praha-Stromovka 07.12.2019
600 m 2:10.1 Mariánské Lázně 15.05.2019
800 m 3:01.5 Mariánské Lázně 14.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.18 Mariánské Lázně 14.05.2019
skok daleký 3.68 Nýřany 21.08.2019
hod kriketovým míčkem 28.54 Mariánské Lázně 14.05.2019
pohár rozhlasu 1005 Mariánské Lázně 15.05.2019
pětiboj 1446 Ostrov 25.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
31.12.2019 Testovací závod SG 2 (test) 150 m/Žkm test NM
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B8 7 Praha-Stromovka 09.02
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B9 3 Praha-Stromovka 22.01
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B8 2 Praha-Stromovka 47.96
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. A (A. C. TEPO Kladno ) 150 m/Žkm/B03 5 Kladno 22.46
25.09.2019 Víceboje mladšího žactva (TJ MDDM Ostrov) pětiboj/Žkm 8 Ostrov 1446
25.09.2019 Víceboje mladšího žactva (TJ MDDM Ostrov) 800 m/Žkm/B02 12 Ostrov 3:14.29
25.09.2019 Víceboje mladšího žactva (TJ MDDM Ostrov) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 2 Ostrov 13.14
25.09.2019 Víceboje mladšího žactva (TJ MDDM Ostrov) 60 m/Žkm/B03 3 Ostrov 09.30
25.09.2019 Víceboje mladšího žactva (TJ MDDM Ostrov) hod kriketovým míčkem/Žkm 11 Ostrov 28.42
25.09.2019 Víceboje mladšího žactva (TJ MDDM Ostrov) skok daleký/Žkm 9 Ostrov 3.76
15.09.2019 Finále KMD mladšího žactva (AK Škoda Plzeň) 150 m/Žkm/B01 8 Plzeň 22.08
15.09.2019 Finále KMD mladšího žactva (AK Škoda Plzeň) 60 m/Žkm/R02 5 Plzeň 09.08
10.09.2019 XXXIV. ročník Memoriálu Hany Trejbalové, XI. ročník Memoriálu Jarise Alexy (Athletic club Mariánské Lázně, z.s.) 60 m/Žky/B02 4 Mariánské Lázně 09.07
10.09.2019 XXXIV. ročník Memoriálu Hany Trejbalové, XI. ročník Memoriálu Jarise Alexy (Athletic club Mariánské Lázně, z.s.) 150 m/Žky/B02 4 Mariánské Lázně 22.11
04.09.2019 OMD 3.kolo ml. žactva + 2.kolo st. žactva (TJ MDDM Ostrov) 60 m/Žkm/B01 6 Ostrov 09.25
04.09.2019 OMD 3.kolo ml. žactva + 2.kolo st. žactva (TJ MDDM Ostrov) 150 m/Žkm/B01 4 Ostrov 22.39
25.08.2019 4.kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) 100 m/Ž/R03 MS Stříbro 14.84
21.08.2019 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2019 (AKM Viktoria Plzeň) skok daleký/Žkm 7 Nýřany 3.68
21.08.2019 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2019 (AKM Viktoria Plzeň) 60 m/Žkm/B01 6 Nýřany 09.12
21.08.2019 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2019 (AKM Viktoria Plzeň) 150 m/Žky/B03 3 Nýřany 22.48
20.08.2019 Velká cena města Chebu (SKP Union Cheb - z.s.) 60 m/Žky/F 8 Cheb 09.02
13.06.2019 2.kolo OMD mladšího žactva a 1. Kolo OMD staršího žactva Karlovarského kraje (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 60 m/Žkm 4 Karlovy Vary 08.71
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žkm/F 5 Stříbro 08.76
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 150 m/Žkm/B02 1 Stříbro 21.23
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žkm/R10 1 Stříbro 08.73
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Cheb, Kategorie III a IV (Dostál Zdeněk, zdenydost@seznam.cz, 732653978) 60 m/Žkm/R 4 Mariánské Lázně NM
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Cheb, Kategorie III a IV (Dostál Zdeněk, zdenydost@seznam.cz, 732653978) pohár rozhlasu/Žkm 4 Mariánské Lázně 1005
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Cheb, Kategorie III a IV (Dostál Zdeněk, zdenydost@seznam.cz, 732653978) pohár rozhlasu/Žky 25= Mariánské Lázně 0000
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Cheb, Kategorie III a IV (Dostál Zdeněk, zdenydost@seznam.cz, 732653978) 600 m/Žkm 6 Mariánské Lázně 2:10.1
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Cheb, Kategorie III a IV (Dostál Zdeněk, zdenydost@seznam.cz, 732653978) hod kriketovým míčkem/Žkm Mariánské Lázně DNS
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Cheb, Kategorie III a IV (Dostál Zdeněk, zdenydost@seznam.cz, 732653978) skok daleký/Žkm Mariánské Lázně DNS
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Cheb, Kategorie III a IV (Dostál Zdeněk, zdenydost@seznam.cz, 732653978) skok vysoký/Žkm Mariánské Lázně DNS
14.05.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mladšího žactva ve vícebojích a I. kolo OMD mladšího žactva skupina C (Athletic Club Mariánské Lázně, z.s.) pětiboj/Žkm 10 Mariánské Lázně 1124
14.05.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mladšího žactva ve vícebojích a I. kolo OMD mladšího žactva skupina C (Athletic Club Mariánské Lázně, z.s.) 800 m/Žkm/B01 7 Mariánské Lázně 3:01.5
14.05.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mladšího žactva ve vícebojích a I. kolo OMD mladšího žactva skupina C (Athletic Club Mariánské Lázně, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 12 Mariánské Lázně 28.54
14.05.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mladšího žactva ve vícebojích a I. kolo OMD mladšího žactva skupina C (Athletic Club Mariánské Lázně, z.s.) skok daleký/Žkm 15= Mariánské Lázně 3.48
14.05.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mladšího žactva ve vícebojích a I. kolo OMD mladšího žactva skupina C (Athletic Club Mariánské Lázně, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 2 Mariánské Lázně 12.18
14.05.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mladšího žactva ve vícebojích a I. kolo OMD mladšího žactva skupina C (Athletic Club Mariánské Lázně, z.s.) 60 m/Žkm/B03 Mariánské Lázně NM
05.05.2019 Chodovská tretra - Memoriál Libora Dočkala (ŠAK Chodov, z. s.) 60 m/Žkm/F Chodov 08.91
05.05.2019 Chodovská tretra - Memoriál Libora Dočkala (ŠAK Chodov, z. s.) 100 m/Ž/F 6 Chodov 14.46
05.05.2019 Chodovská tretra - Memoriál Libora Dočkala (ŠAK Chodov, z. s.) 60 m/Žkm/R04 1 Chodov 09.07
05.05.2019 Chodovská tretra - Memoriál Libora Dočkala (ŠAK Chodov, z. s.) 100 m/Ž/R03 2 Chodov 14.35
01.05.2019 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 60 m/Žkm/B01 3 Karlovy Vary 08.85
01.05.2019 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 100 m/Žkm/B01 2= Karlovy Vary 14.10
01.05.2019 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 200 m/Žkm/B01 2 Karlovy Vary 29.06
27.04.2019 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 60 m/Ž/B06 3 Cheb 08.99
27.04.2019 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 150 m/Ž/B06 4 Cheb 21.64
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 150 m/Žkm/B01 1 Praha - Stromovka 21.32
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 60 m/Žkm/B01 1 Praha - Stromovka 08.66
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 60 m/Žky/R03 MS Praha - Strahov 08.88
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 150 m/Žky/B07 MS Praha - Strahov 21.76