Karta atleta

Export do excelu
  • Šarlota Ryšková
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Atletický klub Zlín, z.s.
  • Trenér: Kozmíková Eva
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.29 Zlín 02.05.2019
60 m 09.51 h Olomouc 17.01.2020
150 m 24.18 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2019
150 m 23.89 Zlín 17.04.2019
300 m 49.33 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
300 m 46.59 Břeclav 27.09.2020
600 m 1:49.61 Otrokovice 07.05.2019
800 m 2:44.25 Otrokovice 25.04.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.99 h Olomouc 11.01.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 11.82 Zlín 17.04.2019
skok vysoký 1.22 Otrokovice 03.05.2018
skok vysoký 1.23 h Zlín 04.12.2019
skok daleký 4.21 Zlín 17.04.2019
skok daleký 4.40 h Otrokovice 06.02.2020
hod kriketovým míčkem 25.20 Otrokovice 25.04.2019
pohár rozhlasu 1022 Otrokovice 07.05.2019
pětiboj 1827 Otrokovice 25.04.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.19 h Olomouc 11.01.2019
60 m 09.29 Zlín 02.05.2019
150 m 24.18 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2019
150 m 23.89 Zlín 17.04.2019
300 m 47.20 Zlín 15.05.2019
600 m 1:49.61 Otrokovice 07.05.2019
800 m 2:44.25 Otrokovice 25.04.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.99 h Olomouc 11.01.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 11.82 Zlín 17.04.2019
skok vysoký 1.23 h Zlín 04.12.2019
skok daleký 4.21 Zlín 17.04.2019
hod kriketovým míčkem 25.20 Otrokovice 25.04.2019
pohár rozhlasu 1022 Otrokovice 07.05.2019
pětiboj 1827 Otrokovice 25.04.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.12.2019 Mikulášská laťka (AK Zlín) skok vysoký/Žkm/F 8= Zlín 1.23
05.06.2019 III. kolo KPD ml. žactva (AK Zlín) 300 m/Žkm/B01 6 Zlín 51.87
05.06.2019 III. kolo KPD ml. žactva (AK Zlín) skok daleký/Žkm/F 19 Zlín 3.76
05.06.2019 III. kolo KPD ml. žactva (AK Zlín) 60 m/Žkm/R03 3 Zlín 09.79
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) pohár rozhlasu/Žkm 19 Uherské Hradiště 0920
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) skok daleký/Žkm/F 7 Uherské Hradiště 4.02
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) 600 m/Žkm/B02 1 Uherské Hradiště 1:53.52
15.05.2019 II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje (Atletický klub Zlín, z.s.) 300 m/Žkm/B01 3 Zlín 47.20
15.05.2019 II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žkm/R04 4 Zlín 09.63
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlín, Kategorie III a IV (Aleš Prudký) pohár rozhlasu/Žkm 8 Otrokovice 1022
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlín, Kategorie III a IV (Aleš Prudký) 600 m/Žkm/B01 3 Otrokovice 1:49.61
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlín, Kategorie III a IV (Aleš Prudký) skok daleký/Žkm 4 Otrokovice 4.18
02.05.2019 Otevřený přebor Atletického klubu (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žkm Zlín 09.29
02.05.2019 Otevřený přebor Atletického klubu (Atletický klub Zlín, z.s.) 300 m/Žkm Zlín 47.78
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) pětiboj/Žkm/F 9 Otrokovice 1827
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) 800 m/Žkm Otrokovice 2:44.25
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) hod kriketovým míčkem/Žkm 55 Otrokovice 25.20
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Žkm 6 Otrokovice 4.16
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B14 3 Otrokovice 11.87
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) 60 m/Žkm/B14 5 Otrokovice 09.81
17.04.2019 II. atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) skok daleký/Žkm Zlín 4.21
17.04.2019 II. atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 1 Zlín 11.82
17.04.2019 II. atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) 150 m/Žkm/B02 3 Zlín 23.89
10.04.2019 I. atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 19 Zlín 23.17
10.04.2019 I. atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žkm/B02 7 Zlín 10.09
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/R03 6 Ostrava - Vítkovice 13.91
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) 150 m/Žkm/B11 2 Ostrava - Vítkovice 24.18
11.01.2019 Zahajovací závody mladšího žactva (do 13 let) (AK Olomouc) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/R03 2 Olomouc 13.50
11.01.2019 Zahajovací závody mladšího žactva (do 13 let) (AK Olomouc) 60 m/Žkm/R10 2 Olomouc 10.19
11.01.2019 Zahajovací závody mladšího žactva (do 13 let) (AK Olomouc) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/FC Olomouc 12.99