Karta atleta

Export do excelu
  • Barbora Holasová
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Opava
  • Trenér: Mička Petr
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.07 h Opava - ZŠ Englišova 17.01.2019
60 m 09.51 h Opava - ZŠ Englišova 17.01.2019
60 m 09.35 Opava 24.04.2019
150 m 22.95 Třinec 24.05.2018
800 m 2:55.80 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
800 m 2:40.09 Opava 16.06.2020
1000 m 3:30.39 Opava 01.06.2020
1500 m 5:22.62 Opava 09.06.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 12.93 h Opava - ZŠ Englišova 17.01.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.07 Opava 24.04.2019
skok vysoký 1.47 h Opava 04.12.2018
skok vysoký 1.50 Tyršův stadión, Opava 27.05.2019
skok daleký 3.68 h Opava 06.01.2019
skok daleký 4.32 Opava - Tyršův stadion 20.05.2019
hod kriketovým míčkem 31.46 Opava 24.04.2019
pohár rozhlasu 0621 Tyršův stadión, Opava 27.05.2019
pětiboj 1964 Opava 24.04.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.07 h Opava - ZŠ Englišova 17.01.2019
60 m 09.51 h Opava - ZŠ Englišova 17.01.2019
60 m 09.35 Opava 24.04.2019
800 m 2:55.80 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
800 m 2:47.61 Opava 24.04.2019
1500 m 5:45.22 Frýdek Místek 14.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.93 h Opava - ZŠ Englišova 17.01.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.07 Opava 24.04.2019
skok vysoký 1.47 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
skok vysoký 1.50 Tyršův stadión, Opava 27.05.2019
skok daleký 3.68 h Opava 06.01.2019
skok daleký 4.32 Opava - Tyršův stadion 20.05.2019
hod kriketovým míčkem 31.46 Opava 24.04.2019
pohár rozhlasu 0621 Tyršův stadión, Opava 27.05.2019
pětiboj 1964 Opava 24.04.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.12.2019 Okresní finále ve skoku vysokém ZŠ (TJ Sokol Opava) skok vysoký/Žky 8= Opava 1.40
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. C (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) skok daleký/Žkm 13 Vyškov 4.14
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. C (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) skok vysoký/Žkm 12 Vyškov 1.37
05.09.2019 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) skok vysoký/Žkm/F Frýdek-Místek 1.42
05.09.2019 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 1500 m/Žkm/F 4 Frýdek-Místek 5:46.32
05.09.2019 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) skok daleký/Žkm/F 10 Frýdek-Místek 3.97
11.06.2019 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou pohár rozhlasu/Žkm 36 Plzeň 0599
11.06.2019 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou skok vysoký/Žkm 4 Plzeň 1.48
27.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (ZŠ Englišova, Opava) pohár rozhlasu/Žkm 28 Tyršův stadión, Opava 0621
27.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (ZŠ Englišova, Opava) skok vysoký/Žkm Tyršův stadión, Opava 1.50
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) skok vysoký/Žkm Opava 1.44
20.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Opava Kategorie III (Škrabal Jan, jskrabal@zsenglisova.cz, 606616997) pohár rozhlasu/Žkm 48 Opava - Tyršův stadion 0577
20.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Opava Kategorie III (Škrabal Jan, jskrabal@zsenglisova.cz, 606616997) skok daleký/Žkm 6 Opava - Tyršův stadion 4.32
20.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Opava Kategorie III (Škrabal Jan, jskrabal@zsenglisova.cz, 606616997) skok vysoký/Žkm Opava - Tyršův stadion 1.46
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) skok vysoký/Žkm Frýdek Místek 1.40
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 1500 m/Žkm/F Frýdek Místek 5:45.22
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) skok daleký/Žkm 6 Frýdek Místek 4.24
24.04.2019 Přebor ČOS ve víceboji (TJ Sokol Opava) pětiboj/Žkm Opava 1964
24.04.2019 Přebor ČOS ve víceboji (TJ Sokol Opava) hod kriketovým míčkem/Žkm Opava 31.46
24.04.2019 Přebor ČOS ve víceboji (TJ Sokol Opava) skok daleký/Žkm Opava 4.26
24.04.2019 Přebor ČOS ve víceboji (TJ Sokol Opava) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B05 1 Opava 12.07
24.04.2019 Přebor ČOS ve víceboji (TJ Sokol Opava) 60 m/Žkm/B02 4 Opava 09.35
24.04.2019 Přebor ČOS ve víceboji (TJ Sokol Opava) 800 m/Žkm/B02 1 Opava 2:47.61
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Žkm 4 Ostrava - Vítkovice 1.34
17.01.2019 Přebory sportovních tříd ZŠ Opava, Englišova /uzavřené/ (TJ Sokol Opava) skok vysoký/Žky Opava - ZŠ Englišova 1.40
17.01.2019 Přebory sportovních tříd ZŠ Opava, Englišova /uzavřené/ (TJ Sokol Opava) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B10 1 Opava - ZŠ Englišova 12.93
17.01.2019 Přebory sportovních tříd ZŠ Opava, Englišova /uzavřené/ (TJ Sokol Opava) 50 m/Žkm/B02 1 Opava - ZŠ Englišova 08.07
17.01.2019 Přebory sportovních tříd ZŠ Opava, Englišova /uzavřené/ (TJ Sokol Opava) 60 m/Žkm/B10 1 Opava - ZŠ Englišova 09.51
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žkm/B02 5 Ostrava - Vítkovice 2:55.80
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Žkm Ostrava - Vítkovice 1.47
06.01.2019 Župní přebor sprinty, dálka, výška (TJ Sokol Opava) skok daleký/Žky 6 Opava 3.68