Karta atleta

Export do excelu
  • Dominika Matoušková
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér: Jičínský Josef
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.24 h Praha - Strahov 27.02.2019
60 m 09.13 Praha - Pekařka 30.05.2019
150 m 22.95 h Praha-Stromovka 01.12.2018
150 m 23.42 Praha - Podvinný Mlýn 18.06.2019
300 m 63.40 h Praha-Stromovka 31.01.2018
800 m 3:22.2 Praha - Juliska 26.06.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 12.4 Praha - Juliska 26.06.2018
skok vysoký 1.28 Praha - Pekařka 30.05.2019
skok daleký 4.05 Praha - Vokovice 26.09.2019
vrh koulí 2kg 10.07 Praha - Podvinný Mlýn 18.06.2019
hod oštěpem 400g 26.35 Praha - Juliska 05.09.2019
hod oštěpem 500g 24.27 Praha - Přátelství 10.06.2020
hod kriketovým míčkem 48.48 Praha - Vokovice 26.09.2019
pětiboj 1723 Praha - Vokovice 26.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.24 h Praha - Strahov 27.02.2019
60 m 09.13 Praha - Pekařka 30.05.2019
150 m 23.53 h Praha - Strahov 27.02.2019
150 m 23.42 Praha - Podvinný Mlýn 18.06.2019
800 m 3:29.46 Praha - Vokovice 26.09.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.75 Praha - Vokovice 26.09.2019
skok vysoký 1.28 Praha - Pekařka 30.05.2019
skok daleký 4.05 Praha - Vokovice 26.09.2019
vrh koulí 2kg 10.07 Praha - Podvinný Mlýn 18.06.2019
hod oštěpem 400g 26.35 Praha - Juliska 05.09.2019
hod kriketovým míčkem 48.48 Praha - Vokovice 26.09.2019
pětiboj 1723 Praha - Vokovice 26.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.10.2019 Oddílové závody mládeže a pětiboj mladšího žactva II. – SPS (TJ Dukla Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm/S01 1 Praha - Juliska 44.61
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) hod oštěpem 400g/Žkm 11 Jablonec nad Nisou 22.75
26.09.2019 Oddílový pětiboj SpS mladšího žactva (SK Aktis Praha z.s.) pětiboj/Žkm Praha - Vokovice 1723
26.09.2019 Oddílový pětiboj SpS mladšího žactva (SK Aktis Praha z.s.) 60 m/Žkm/B01 2 Praha - Vokovice 09.19
26.09.2019 Oddílový pětiboj SpS mladšího žactva (SK Aktis Praha z.s.) 800 m/Žkm/B01 11 Praha - Vokovice 3:29.46
26.09.2019 Oddílový pětiboj SpS mladšího žactva (SK Aktis Praha z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm Praha - Vokovice 48.48
26.09.2019 Oddílový pětiboj SpS mladšího žactva (SK Aktis Praha z.s.) skok daleký/Žkm Praha - Vokovice 4.05
26.09.2019 Oddílový pětiboj SpS mladšího žactva (SK Aktis Praha z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 1 Praha - Vokovice 12.75
17.09.2019 Finále A PPD mladšího žactva (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Žkm 18 Praha - Eden 1.20
17.09.2019 Finále A PPD mladšího žactva (ASK Slavia Praha) vrh koulí 2kg/Žkm 5 Praha - Eden 10.01
10.09.2019 Semifinále "B" MPD mladšího žactva (SK Jeseniova) vrh koulí 2kg/Žkm/F Praha - Jeseniova 09.76
10.09.2019 Semifinále "B" MPD mladšího žactva (SK Jeseniova) 150 m/Žkm/B03 1 Praha - Jeseniova 23.22
05.09.2019 VC Julisky (TJ Dukla Praha) hod oštěpem 400g/Žkm Praha - Juliska 26.35
18.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (A. C. Sparta Praha) vrh koulí 2kg/Žkm/F Praha - Podvinný Mlýn 10.07
18.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žkm/B05 2 Praha - Podvinný Mlýn 23.42
10.06.2019 Přebor Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) skok vysoký/Žkm/F 18= Praha - Podvinný Mlýn 1.25
03.06.2019 O pohár pražského primátora (TJ Dukla Praha) skok vysoký/Žkm 7 Praha - Juliska 1.15
30.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (AC Praha 1890) 60 m/Žkm/B01 3 Praha - Pekařka 09.13
30.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (AC Praha 1890) skok vysoký/Žkm 6 Praha - Pekařka 1.28
13.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (VSK FTVS Praha) 60 m/Žkm/B01 Praha - Vokovice DNS
13.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (VSK FTVS Praha) skok vysoký/Žkm Praha - Vokovice DNS
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha - západ, Kategorie III (Pavel Kasal, reditel@zsrudna.cz, 602885790) pohár rozhlasu/Žkm 5= Roztoky 0009
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha - západ, Kategorie III (Pavel Kasal, reditel@zsrudna.cz, 602885790) 60 m/Žkm 5= Roztoky 08.8
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha - západ, Kategorie III (Pavel Kasal, reditel@zsrudna.cz, 602885790) skok vysoký/Žkm 3= Roztoky 1.34
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) 60 m/Žkm/R02 4 Praha - Strahov 09.24
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) 150 m/Žkm/R05 4 Praha - Strahov 23.53
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B13 7 Praha - Stromovka 09.32