Karta atleta

Export do excelu
  • Veronika Tylová
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: SK Čtyři Dvory České Budějovice
  • Trenér: Rybák Michal
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 09.15 Tábor 21.05.2016
50 m 08.22 h České Budějovice 02.03.2019
60 m 09.74 h Praha - Strahov 16.02.2019
60 m 09.12 Brno 07.09.2020
100 m 15.09 Plzeň 19.07.2020
150 m 25.00 České Budějovice - Čtyři Dvory 02.09.2018
300 m 81.03 h České Budějovice 04.12.2016
300 m 52.60 Brno 08.09.2020
600 m 2:17.40 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.05.2018
800 m 3:25.90 h Praha - Strahov 17.02.2018
800 m 3:14.09 Nová Včelnice 04.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 11.90 h Jablonec nad Nisou 16.03.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 11.58 Brno 27.04.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 21.95 České Budějovice 05.06.2020
200 m překážek (0.76) 38.92 České Budějovice - Čtyři Dvory 15.06.2019
skok vysoký 1.36 h Praha - Strahov 26.01.2019
skok vysoký 1.43 Brno 27.04.2019
skok daleký 3.81 h Jablonec nad Nisou 16.03.2019
skok daleký 4.07 Tábor 11.05.2019
vrh koulí 2kg 08.77 h Praha - Strahov 16.02.2019
vrh koulí 2kg 10.10 Veselí nad Lužnicí 26.05.2019
vrh koulí 3kg 08.39 h Praha - Strahov 25.01.2020
vrh koulí 3kg 10.73 Brno 07.09.2020
hod diskem 0,75kg 24.89 České Budějovice - Čtyři Dvory 11.10.2020
hod kladivem 3kg 17.72 České Budějovice 05.09.2020
hod oštěpem 400g 19.05 Nová Včelnice 15.09.2019
hod oštěpem 500g 26.86 České Budějovice 20.06.2020
hod oštěpem 600g 25.87 Plzeň 19.07.2020
pohár rozhlasu 0650 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 06.05.2019
hod kriketovým míčkem 45.82 České Budějovice - Čtyři Dvory 11.10.2020
hod plným míčem 1kg 07.02 České Budějovice 08.10.2017
pětiboj 1645 České Budějovice - Čtyři Dvory 14.10.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.22 h České Budějovice 02.03.2019
60 m 09.74 h Praha - Strahov 16.02.2019
60 m 09.31 Pacov 13.07.2019
800 m 3:38.12 h Praha - Strahov 16.02.2019
800 m 3:14.09 Nová Včelnice 04.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 11.90 h Jablonec nad Nisou 16.03.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 11.58 Brno 27.04.2019
200 m překážek (0.76) 38.92 České Budějovice - Čtyři Dvory 15.06.2019
skok vysoký 1.36 h Praha - Strahov 26.01.2019
skok vysoký 1.43 Brno 27.04.2019
skok daleký 3.81 h Jablonec nad Nisou 16.03.2019
skok daleký 4.07 Tábor 11.05.2019
vrh koulí 2kg 08.77 h Praha - Strahov 16.02.2019
vrh koulí 2kg 10.10 Veselí nad Lužnicí 26.05.2019
vrh koulí 3kg 06.91 h Jablonec nad Nisou 16.03.2019
vrh koulí 3kg 07.88 Tábor 01.05.2019
hod diskem 0,75kg 20.35 České Budějovice 08.09.2019
hod oštěpem 400g 19.05 Nová Včelnice 15.09.2019
hod oštěpem 500g 24.99 České Budějovice - Čtyři Dvory 15.06.2019
pohár rozhlasu 0650 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 06.05.2019
hod kriketovým míčkem 43.05 Veselí nad Lužnicí 26.05.2019
pětiboj 1621 Nová Včelnice 04.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.11.2019 Rožnovská laťka (SK Meťák Č. Budějovice) skok vysoký/Žkm České Budějovice 1.30
13.10.2019 Otevřené závody o Pohár předsedy KAS Jižních Čech (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) hod oštěpem 500g/Žky/F České Budějovice - Čtyři Dvory 20.07
13.10.2019 Otevřené závody o Pohár předsedy KAS Jižních Čech (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) pětiboj/Žkm 5 České Budějovice - Čtyři Dvory 1572
13.10.2019 Otevřené závody o Pohár předsedy KAS Jižních Čech (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m/Žkm/B01 4 České Budějovice - Čtyři Dvory 09.76
13.10.2019 Otevřené závody o Pohár předsedy KAS Jižních Čech (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 800 m/Žkm 7 České Budějovice - Čtyři Dvory 3:37.68
13.10.2019 Otevřené závody o Pohár předsedy KAS Jižních Čech (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 2 České Budějovice - Čtyři Dvory 12.03
13.10.2019 Otevřené závody o Pohár předsedy KAS Jižních Čech (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) hod kriketovým míčkem/Žkm České Budějovice - Čtyři Dvory 42.62
13.10.2019 Otevřené závody o Pohár předsedy KAS Jižních Čech (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) skok daleký/Žkm České Budějovice - Čtyři Dvory 4.07
21.09.2019 KP ve vícebojích - mladší žactvo a přípravka (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) 60 m/Žkm/B04 5 Veselí nad Lužnicí 09.61
21.09.2019 KP ve vícebojích - mladší žactvo a přípravka (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) 800 m/Žkm/B03 12 Veselí nad Lužnicí 3:18.41
21.09.2019 KP ve vícebojích - mladší žactvo a přípravka (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) pětiboj/Žkm 18 Veselí nad Lužnicí 1597
21.09.2019 KP ve vícebojích - mladší žactvo a přípravka (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 6 Veselí nad Lužnicí 12.15
21.09.2019 KP ve vícebojích - mladší žactvo a přípravka (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 5 Veselí nad Lužnicí 38.60
21.09.2019 KP ve vícebojích - mladší žactvo a přípravka (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) skok daleký/Žkm 13 Veselí nad Lužnicí 3.80
15.09.2019 3. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) hod oštěpem 400g/Žkm 11 Nová Včelnice 19.05
15.09.2019 3. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm 4 Nová Včelnice 09.72
15.09.2019 3. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) skok daleký/Žkm 20 Nová Včelnice 3.68
10.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) skok vysoký/Žkm/FB 25= Brno 1.18
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) hod kriketovým míčkem/Žkm/KA 30 Brno 31.55
10.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) skok daleký/Žkm/KC 21 Brno 3.77
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 60 m/Žkm/R16 7 Brno 09.56
08.09.2019 3. kolo KPD přípravek a staršího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) skok vysoký/Žky/F 9= České Budějovice 1.36
08.09.2019 3. kolo KPD přípravek a staršího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) vrh koulí 3kg/Žky/F 17 České Budějovice 07.63
08.09.2019 3. kolo KPD přípravek a staršího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) hod diskem 0,75kg/Žky/F 8 České Budějovice 20.35
13.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) pětiboj/Žkm 7 Pacov 1507
13.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 800 m/Žkm/F 10 Pacov 3:52.38
13.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 5 Pacov 11.93
13.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 4 Pacov 34.47
13.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/Žkm/F 6 Pacov 3.96
13.07.2019 45.ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m/Žkm/B02 4 Pacov 09.31
15.06.2019 2. kolo krajského přeboru družstev starších žáků a starších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) hod diskem 0,75kg/Žky/F 9 České Budějovice - Čtyři Dvory 18.86
15.06.2019 2. kolo krajského přeboru družstev starších žáků a starších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) hod oštěpem 500g/Žky/F České Budějovice - Čtyři Dvory 24.99
15.06.2019 2. kolo krajského přeboru družstev starších žáků a starších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 200 m překážek (0.76)/Žky/B03 3 České Budějovice - Čtyři Dvory 38.92
08.06.2019 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) skok vysoký/Žkm/F 6 Písek 1.26
08.06.2019 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 5 Písek 37.17
08.06.2019 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm/F 4 Písek 09.18
03.06.2019 O pohár pražského primátora (TJ Dukla Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm MS Praha - Juliska 37.97
03.06.2019 O pohár pražského primátora (TJ Dukla Praha) skok vysoký/Žkm Praha - Juliska 1.32
26.05.2019 KPJ - mladší žactvo (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm/F Veselí nad Lužnicí 10.10
26.05.2019 KPJ - mladší žactvo (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/F Veselí nad Lužnicí 43.05
26.05.2019 KPJ - mladší žactvo (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) skok vysoký/Žkm/F 5 Veselí nad Lužnicí 1.34
11.05.2019 Krajský přebor jednotlivců žactva a přípravky (TJ VS Tábor) vrh koulí 3kg/Žky/F 15 Tábor 07.54
11.05.2019 Krajský přebor jednotlivců žactva a přípravky (TJ VS Tábor) hod diskem 0,75kg/Žky/F 7 Tábor 20.35
11.05.2019 Krajský přebor jednotlivců žactva a přípravky (TJ VS Tábor) skok daleký/Žky/F 22 Tábor 4.07
06.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - České Budějovice, Kategorie III (Novák Pavel a Šesták Přemysl) skok daleký/Žkm 8 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3.88
06.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - České Budějovice, Kategorie III (Novák Pavel a Šesták Přemysl) skok vysoký/Žkm 11= SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 1.26
06.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - České Budějovice, Kategorie III (Novák Pavel a Šesták Přemysl) pohár rozhlasu/Žkm 42 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 0650
04.05.2019 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo) (TJ Nová Včelnice, z.s.) pětiboj/Žkm 12 Nová Včelnice 1621
04.05.2019 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo) (TJ Nová Včelnice, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm Nová Včelnice 38.32
04.05.2019 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo) (TJ Nová Včelnice, z.s.) skok daleký/Žkm 14 Nová Včelnice 3.50
04.05.2019 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo) (TJ Nová Včelnice, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 6 Nová Včelnice 12.09
04.05.2019 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo) (TJ Nová Včelnice, z.s.) 60 m/Žkm/B02 2 Nová Včelnice 09.39
04.05.2019 KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo) (TJ Nová Včelnice, z.s.) 800 m/Žkm/B03 7 Nová Včelnice 3:14.09
01.05.2019 1. kolo KPD staršího žactva (TJ VS Tábor, z. s.) skok vysoký/Žky 10 Tábor 1.32
01.05.2019 1. kolo KPD staršího žactva (TJ VS Tábor, z. s.) vrh koulí 3kg/Žky 16 Tábor 07.88
27.04.2019 MORENDA MÍTINK 2019 (AC Moravská Slavia Brno, spolek) vrh koulí 2kg/Žkm/F Brno 09.71
27.04.2019 MORENDA MÍTINK 2019 (AC Moravská Slavia Brno, spolek) skok vysoký/Žkm/F Brno 1.43
27.04.2019 MORENDA MÍTINK 2019 (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 3 Brno 11.58
16.03.2019 Velikonoční hala žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 3kg/Žky 18 Jablonec nad Nisou 06.91
16.03.2019 Velikonoční hala žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Žkm 20= Jablonec nad Nisou 3.81
16.03.2019 Velikonoční hala žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 2 Jablonec nad Nisou 11.90
02.03.2019 9. ročník Velké ceny SK Čéčova pro přípravku, mladší a starší žactvo, dorost a juniory (TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.) 50 m/Žkm 10 České Budějovice 08.22
02.03.2019 9. ročník Velké ceny SK Čéčova pro přípravku, mladší a starší žactvo, dorost a juniory (TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.) 60 m/Žkm 11 České Budějovice 09.87
16.02.2019 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích v hale (TJ VS Tábor) pětiboj hala/Žkm 29 Praha - Strahov 1453
16.02.2019 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích v hale (TJ VS Tábor) skok daleký/Žkm 29 Praha - Strahov 3.55
16.02.2019 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích v hale (TJ VS Tábor) vrh koulí 2kg/Žkm Praha - Strahov 08.77
16.02.2019 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích v hale (TJ VS Tábor) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B05 3 Praha - Strahov 12.55
16.02.2019 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích v hale (TJ VS Tábor) 60 m/Žkm/B06 4 Praha - Strahov 09.74
16.02.2019 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích v hale (TJ VS Tábor) 800 m/Žkm/B03 13 Praha - Strahov 3:38.12
26.01.2019 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) skok vysoký/Žkm/F Praha - Strahov 1.36
26.01.2019 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) vrh koulí 2kg/Žkm/F 7 Praha - Strahov 08.43
26.01.2019 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 Praha - Strahov DNS