Karta atleta

Export do excelu
  • Křížová Karolína
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Jäkl Karviná, z. s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 06.0 h Havířov, tělocvična ZŠ M.Kudeříkové 11.3.2018
60 m 09.01 Tyršův stadión, Opava 27.5.2019
60 m 08.99 h Opava 9.1.2019
150 m 22.33 Frýdek-Místek 17.6.2019
300 m 47.45 Frýdek-Místek 17.6.2019
300 m 48.67 h Ostrava - Vítkovice 1.2.2019
800 m 3:00.57 Třinec 24.4.2019
800 m 3:16.84 h Ostrava - Vítkovice 10.2.2018
60 m překážek 13.44 Třinec 26.4.2018
pohár rozhlasu 0876 Tyršův stadión, Opava 27.5.2019
pětiboj 1600 Třinec 24.4.2019
hod oštěpem 400g 17.22 Opava 12.5.2018
hod kriketovým míčkem 36.62 Frýdek-Místek 1.5.2019
vrh koulí 2kg 08.18 Třinec 1.6.2019
vrh koulí 2kg 07.58 h Ostrava 9.2.2019
skok daleký 4.02 Tyršův stadión, Opava 27.5.2019
skok daleký 4.38 h Opava 16.1.2019
skok vysoký 1.10 h Havířov, tělocvična ZŠ M.Kudeříkové 11.3.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.01 Tyršův stadión, Opava 27.5.2019
60 m 08.99 h Opava 9.1.2019
150 m 22.33 Frýdek-Místek 17.6.2019
300 m 47.45 Frýdek-Místek 17.6.2019
300 m 48.67 h Ostrava - Vítkovice 1.2.2019
800 m 3:00.57 Třinec 24.4.2019
60 m překážek 13.88 Třinec 24.4.2019
pohár rozhlasu 0876 Tyršův stadión, Opava 27.5.2019
pětiboj 1600 Třinec 24.4.2019
hod kriketovým míčkem 36.62 Frýdek-Místek 1.5.2019
vrh koulí 2kg 08.18 Třinec 1.6.2019
vrh koulí 2kg 07.58 h Ostrava 9.2.2019
skok daleký 4.02 Tyršův stadión, Opava 27.5.2019
skok daleký 4.38 h Opava 16.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.06.2019 Desítka na dráze (TJ TŽ Třinec) 300 m/Žkm/B01 Třinec DNS
17.06.2019 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B02 6 Frýdek-Místek 09.13
17.06.2019 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 300 m/Žkm/B02 2 Frýdek-Místek 47.45
17.06.2019 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) dálka/Žkm/F 12 Frýdek-Místek 3.95
17.06.2019 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 150 m/Žkm/B02 5 Frýdek-Místek 22.33
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) dálka/Žkm 30 Třinec 3.76
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 300 m/Žkm/B01 4 Třinec 48.46
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm/B02 4 Třinec 09.15
01.06.2019 Krajský pohár ve vrzích - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) kriket/Žkm 14 Třinec 36.25
01.06.2019 Krajský pohár ve vrzích - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) koule 2kg/Žkm 8 Třinec 08.18
27.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (ZŠ Englišova, Opava) poharR/Žkm 19 Tyršův stadión, Opava 0876
27.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (ZŠ Englišova, Opava) dálka/Žkm 15 Tyršův stadión, Opava 4.02
27.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (ZŠ Englišova, Opava) 60 m/Žkm Tyršův stadión, Opava 09.01
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) 300 m/Žkm/B01 5 Opava 49.49
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) 60 m/Žkm/B02 7 Opava 09.03
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B02 7 Frýdek Místek 09.18
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 300 m/Žkm/B01 2 Frýdek Místek 48.47
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) dálka/Žkm 27 Frýdek Místek 3.48
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) koule 2kg/Žkm 10 Frýdek-Místek 07.35
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) kriket/Žkm 13 Frýdek-Místek 36.62
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B03 4 Frýdek-Místek 09.07
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) pětiboj/Žkm 13 Třinec 1600
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žkm/B01 9 Třinec 3:00.57
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) kriket/Žkm/F01 7 Třinec 36.13
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) dálka/Žkm/F01 Třinec 4.06
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) 60 m př./Žkm/B06 5 Třinec 13.88
24.04.2019 Kraj. přebor družstev ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm/B02 2 Třinec 09.48
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) dálka/Žkm/B01 5 Ostrava 4.09
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) koule 2kg/Žkm/F 14 Ostrava 07.58
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 60 m/Žkm/R06 2 Ostrava 09.23
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žkm 16 Ostrava - Vítkovice 4.21
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R03 5 Ostrava - Vítkovice 09.12
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žkm/B02 4 Ostrava - Vítkovice 48.67
16.01.2019 Meziokresní přebory přípravek a žactva ve skoku dalekém (TJ Slezan Opava, z.s.) dálka/Žkm Opava 4.38
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R04 2 Ostrava - Vítkovice 09.00
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žkm/B04 3 Ostrava - Vítkovice 50.06
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žkm/F01 15 Ostrava - Vítkovice 4.00
09.01.2019 Meziokresní přebory přípravek a žactva na 60m (TJ Slezan Opava, z.s.) 60 m/Žkm/B1 1 Opava 08.99