Karta atleta

Export do excelu
  • Hanušová Kateřina
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: AC Pardubice
  • Trenér Kateřina Pojkarová
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.14 Svitavy 16.06.2019
60 m 09.0 h Pardubice 25.02.2019
300 m 49.77 Chrudim 05.05.2019
800 m 3:02.04 Svitavy 27.04.2019
800 m 3:01.78 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
60 m překážek 11.48 Chrudim 12.06.2019
60 m překážek 11.42 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
pětiboj 1568 Svitavy 27.04.2019
pětiboj hala 1955 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
hod oštěpem 400g 16.62 Chrudim 15.05.2019
hod oštěpem 500g 15.27 Litomyšl 26.05.2019
hod kriketovým míčkem 35.96 Pardubice 04.09.2019
vrh koulí 2kg 10.23 Chrudim 12.06.2019
vrh koulí 3kg 08.02 Litomyšl 26.05.2019
vrh koulí 3kg 08.74 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
skok daleký 3.71 Pardubice 16.05.2018
skok daleký 4.10 h Pardubice 28.02.2019
skok vysoký 1.20 Pardubice 16.05.2018
skok vysoký 1.33 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
800 m 3:01.78 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
60 m překážek 11.42 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
pětiboj hala 1955 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
vrh koulí 3kg 08.74 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
skok daleký 3.74 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
skok vysoký 1.33 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.09.2019 IV. kolo KP družstev mladšího žactva (ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.) koule 2kg/Žkm/F Pardubice 09.85
04.09.2019 IV. kolo KP družstev mladšího žactva (ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.) kriket/Žkm/F 7 Pardubice 35.96
29.08.2019 Pardubický oštěp (AC Pardubice) oštěp 400g/Žkm/F Pardubice 16.34
16.06.2019 3. kolo KPD st. žactva (TJ Svitavy) koule 3kg/Žky/F 9 Svitavy 07.74
16.06.2019 3. kolo KPD st. žactva (TJ Svitavy) oštěp 500g/Žky/F 20 Svitavy 14.66
16.06.2019 3. kolo KPD st. žactva (TJ Svitavy) 60 m/Žky/R05 6 Svitavy 09.14
12.06.2019 3.kolo KPD mladšího žactva (Atletika Chrudim) kriket/Žkm 9 Chrudim 35.32
12.06.2019 3.kolo KPD mladšího žactva (Atletika Chrudim) koule 2kg/Žkm Chrudim 10.23
12.06.2019 3.kolo KPD mladšího žactva (Atletika Chrudim) 60 m př./Žkm/B02 1 Chrudim 11.48
29.05.2019 2. kolo KP družstev mladšího žactva, sk.A (Hvězda Pardubice) 60 m př./Žkm/B01 6 Pardubice 11.77
29.05.2019 2. kolo KP družstev mladšího žactva, sk.A (Hvězda Pardubice) koule 2kg/Žkm Pardubice 09.55
29.05.2019 2. kolo KP družstev mladšího žactva, sk.A (Hvězda Pardubice) oštěp 400g/Žkm 16 Pardubice 16.35
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) oštěp 500g/Žky 21 Litomyšl 15.27
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) koule 3kg/Žky 14 Litomyšl 08.02
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Žky/R04 5 Litomyšl 09.34
15.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) oštěp 400g/Žkm 12 Chrudim 16.62
15.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) koule 2kg/Žkm 5 Chrudim 08.30
15.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) dálka/Žkm 34 Chrudim 3.26
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) koule 3kg/Žky 17 Chrudim 07.32
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) 60 m/Žky/B04 5 Chrudim 08.96
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) 300 m/Žky/B06 2 Chrudim 49.77
27.04.2019 Svitavské víceboje (TJ Svitavy) 60 m/Žkm Svitavy 09.29
27.04.2019 Svitavské víceboje (TJ Svitavy) 800 m/Žkm 6 Svitavy 3:02.04
27.04.2019 Svitavské víceboje (TJ Svitavy) 60 m př./Žkm/B01 1 Svitavy 12.00
27.04.2019 Svitavské víceboje (TJ Svitavy) kriket/Žkm Svitavy 28.52
27.04.2019 Svitavské víceboje (TJ Svitavy) dálka/Žkm 13 Svitavy 3.11
28.02.2019 Oddílové závody přípravka + mladší žactvo (AC Pardubice) 60 m/Žkm Pardubice 09.2
28.02.2019 Oddílové závody přípravka + mladší žactvo (AC Pardubice) dálka/Žkm Pardubice 4.10
25.02.2019 Oddílové závody žactva (AC Pardubice) 60 m/Žkm Pardubice 09.0