Karta atleta

Export do excelu
  • Kubičková Kateřina
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: SKOK J. Hradec, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.31 h České Budějovice 2.3.2019
60 m 09.37 Nová Včelnice 16.9.2018
60 m 10.03 h České Budějovice 2.3.2019
150 m 24.15 České Budějovice - Čtyři Dvory 15.6.2019
150 m 25.20 h Praha - Strahov 26.1.2019
800 m 3:09.92 Nová Včelnice 16.9.2018
60 m překážek 12.59 Nová Včelnice 19.5.2019
100 m překážek 20.25 Tábor 1.5.2019
skok daleký 3.90 Nová Včelnice 16.9.2018
skok daleký 3.80 h Praha - Strahov 26.1.2019
skok vysoký 1.24 Veselí nad Lužnicí 26.5.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.31 h České Budějovice 2.3.2019
60 m 09.47 České Budějovice - Čtyři Dvory 15.6.2019
60 m 10.03 h České Budějovice 2.3.2019
150 m 24.15 České Budějovice - Čtyři Dvory 15.6.2019
150 m 25.20 h Praha - Strahov 26.1.2019
60 m překážek 12.59 Nová Včelnice 19.5.2019
100 m překážek 20.25 Tábor 1.5.2019
skok daleký 3.81 Tábor 1.5.2019
skok daleký 3.80 h Praha - Strahov 26.1.2019
skok vysoký 1.24 Veselí nad Lužnicí 26.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.06.2019 2. kolo krajského přeboru družstev starších žáků a starších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m/Žky/B05 2 České Budějovice - Čtyři Dvory 09.47
15.06.2019 2. kolo krajského přeboru družstev starších žáků a starších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 150 m/Žky/B06 3 České Budějovice - Čtyři Dvory 24.15
08.06.2019 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) výška/Žkm/F 8= Písek 1.21
08.06.2019 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) 60 m/Žkm/B03 6 Písek 09.63
26.05.2019 KPJ - mladší žactvo (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) dálka/Žkm/F 15 Veselí nad Lužnicí 3.64
26.05.2019 KPJ - mladší žactvo (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) výška/Žkm/F 9= Veselí nad Lužnicí 1.24
26.05.2019 KPJ - mladší žactvo (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) 150 m/Žkm/B08 3 Veselí nad Lužnicí 25.28
19.05.2019 1. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s. ) dálka/Žkm/F 18 Nová Včelnice 3.74
19.05.2019 1. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s. ) výška/Žkm/F 9 Nová Včelnice 1.19
19.05.2019 1. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s. ) 60 m př./Žkm/B02 3 Nová Včelnice 12.59
11.05.2019 Krajský přebor jednotlivců žactva a přípravky (TJ VS Tábor) výška/Žky/F Tábor NM
11.05.2019 Krajský přebor jednotlivců žactva a přípravky (TJ VS Tábor) dálka/Žky/F 26 Tábor 3.78
11.05.2019 Krajský přebor jednotlivců žactva a přípravky (TJ VS Tábor) 60 m/Žky/R03 7 Tábor 09.55
01.05.2019 1. kolo KPD staršího žactva (TJ VS Tábor, z. s.) dálka/Žky 28 Tábor 3.81
01.05.2019 1. kolo KPD staršího žactva (TJ VS Tábor, z. s.) 100 m př./Žky/B02 5 Tábor 20.25
01.05.2019 1. kolo KPD staršího žactva (TJ VS Tábor, z. s.) 60 m/Žky/B04 4= Tábor 09.62
02.03.2019 9. ročník Velké ceny SK Čéčova pro přípravku, mladší a starší žactvo, dorost a juniory (TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.) 50 m/Žkm 11 České Budějovice 08.31
02.03.2019 9. ročník Velké ceny SK Čéčova pro přípravku, mladší a starší žactvo, dorost a juniory (TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.) 60 m/Žkm 12 České Budějovice 10.03
26.01.2019 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) dálka/Žkm/F 16 Praha - Strahov 3.80
26.01.2019 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 150 m/Žkm/B05 3 Praha - Strahov 25.20